Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
M

Yarbay
22 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
118 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
10 yıl
Thermalright Ultra 120 Extreme Rev.c
S.a soğutucunun 1155 soket aparatını nereden bulabilirim bilgisi olan var mıdır?
M
10 yıl
Fikir önerisi
Selamun Aleyküm cümleten.

P8Z77 v-lx Vatan'da 227 lira civarında özellik olarak iyi görünüyor ancak v le ve düz v arasında epeyi fark var. Cf veya sli önemli değil benim için ancak bu kadar fark olmasının (lx deki indirim de söz konusu ancak genel anlamda) nedendir acaba? Performans olarak fark olacak bir durum var mıdır? Varsa ne kadardır? Bilgi ve tecrübesi olan arkadaşlardan bilgi almak isterim.

Hayırlı günler.
M
10 yıl
Nerede yanlış yapıyorum?
Cümleten Selamun Aleyküm arkadaşlar. Mevcut board Gigabyte 790x ud 4. En son bios yüklü. Sistemi ahci ye alıp formatlıyorum. Herşey ok ancak güncel amd chipset sata raid driveri yüklediğimde mavi ekran veriyor. Yani sanki ide win kurulmuş iken sataya almışım gibi. Hddde de ssdde de aynısını yapmakta. Sıkıntı nedir ve nasıl çözülür bilgisi olan var mıdır?
M
12 yıl
Vid hakkında
Öncelik Selamın Aleyküm. Araştırdım bir problem olmaz deneyerek bul gibisinden mesajlar var ancak net bir bilgisi olan arkadaş varsa sormak istiyorum.

Vid 1.4v olan cpuya 1.325v veya daha alt bir voltaj verdiğinde herhangi bir problem olur mu ? Stabilite testlerini geçtiğini varsayarsak? Daha önce denemiştim. Nfs shift te düşürdüğümde daha düşük fps alır gibiydi (fpsyi ölçmedim). Yükselttiğimde daha iyi gibiydi. Net bir bilgisi olan var mı?
M
13 yıl
Ultra 120 Extreme İkinci Fan ?
Arkadaşlar, ultra 120 extreme e ikinci fan bağlanamak istiyorum ancak true black serisi olmadığı için ikinci fan bağlayamıyorum. Şu plastik kelepçelerden bağlasam bir problem olur mu sıcaklıktan ötürü ya da benzer bir şey yapanlar var mı ?


M
13 yıl
Airfel AS12-0923 Artful A Enerji Sınıfı 12.000 Btu Split Klima nasıldır ?
M
13 yıl
Tek 5870 mi 5850 cf mi ?
Merhaba arkadaşlar,

Başlıkta dediğim gibi ikisini de alabilirim ancak aklıma takılan konu anakartın ikinci vga slotu çalışma hız frekansı 4x. Crossfire yaptığımızda da ikisi de 4x hızında çalışacağından alınan performans nasıl olur? Zira zamanında bir kaç konuda iyi performans vermediği şeklinde bilgiler edinmiştim. Bu konuda öneriniz var mıdır?
M
13 yıl
Master Lig Hata Load Hata ?
Pes v1.3 patch ve pesedit.com v1.5 yama mevcut.

Master Lig oynayalım dedim ve kaydettim şimdi açamıyorum aldığım hata bu yönde. pespatch.com un kendi switch programlarını Master League ve Master League 2programlarını da çalıştırdım fayda etmedi. Bir fikri olan ?M
13 yıl
VID Değeri Hakkında
Arkadaşlar merhaba,

şimdi bu benim CPU VID değeri hakkında kafam karıştı. Cpu'nun Cool n quite kapalı iken ve voltaj auto da iken VID değeri 1.4000V. Eğer Cool n quite'ı açarsam VID 1.0250V oluyor. Şimdi ben voltajı 1.3500 V a çekersem sistem stabil çalışmaz mı ? Benim öğrenmek istediğim bu. Teşekkürler, bol paylaşımlar.
M
13 yıl
Thermalright Ultra 120 Extreme Hakkında
Merhaba arkadaşlar.

Ga Ma790x ud4 mainboarda bu Thermalright Ultra 120 Extreme almak istiyorum ancak mainboarda montajı konusunda pek bir bilgim yok. Yani montajda eksoz fana mı yoksa ekran kartına mı bakacak şekilde montaj oluyor. Elinde benzer sistem kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. İyi, hayırlı günler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle