Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
02 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
359779 Gün Cezalı
357340 gün 2 s. 3 dk.
Gönderiler Hakkında
11 yıl
Alistar ve Kayle'nin beleş skinleri.
Bunları nasıl alabilirim?
11 yıl
Sadece bir şey soracağım ...
Kablosuz farede 1 hafta önce alınan bir pil her gün 9-10 saat oyun oynarak bitebilir mi acaba ? Şuan bitmiş durumda deli oldum da.Ama şöyle ; mesela oyunlarda 2dk sonra tamamen donuyor fakat oyundan çıkıp nette dolaşırken falan donmuyor çok nadir donuyor.Sanırım oyunlarda çok fazla enerji yiyor ?
11 yıl
Platini gerçekten böyle mi dedi ?!!!
Emin değilim ama sağda solda,gazetelerde falan Platini'nin şunları söylediğini gördüm ; "Fenerbahçe'nin UEFA Şampiyonlar Ligi'nden neden uzaklaştırıldığını tüm dünya biliyor.Soruşturma tamamlanınca herkes tüm ayrıntıları ve Fenerbahçe'nin yaptıklarını görecek."

... bla bla bla...

Gerçekten böyle mi dedi ? Özellikle son cümlede çok emin konuşmuş soruşturmanın sonucuyla ilgili. Ben açıkçası böyle diyebileceğine asla inanmıyorum.
11 yıl
Almanlar ,Ruslardan daha beter bence.
Bugün girdiğim bir rank maçında Almanların ne kadar bu oyunda gıcık olduğunu bir kez daha gördüm. Rank maçında champ seçme ekranında adama ben ad-carry olarak Tristana alacağım dedim 4. sıradaydım,adam da hayır ben Corki alacağım daha iyi ad-carry olur dedi.Sonrasında adam direk en başta gıcıklığına Tristana'yı ve Amumu'yu banladı.Adamlar da Morde'yi banlamayınca , Morde onlara kaldı gel de sövme burada arkadaş.Nereden olduğumu öğrenince de Türklere hakaret falan etmeye başladı.

Zaten nefret ederdim her oyunda aralarında çok konuşmalarından , şimdi iyice düştüler gözümden.
11 yıl
Xin Zhao için build arıyorum.
Özellikle hp konusunda sıkıntı yaşıyorum.Nedense bütün oyun boyunca çok kolay ölüyorum eğer düz atack + speed gidersem.Warmog - Frozen çıktığım zaman da atak gidemiyorum takımda vuran olmuyor.Ne yapabilirim build olarak?

ben normalde ilk doran balde > % 25 speed veren bot > infinity edge > warmog (duruma göre infinity veya bloodhirster) > ( warmog çıktıysam )bloodhirster ... şeklinde gidiyorum.


Dediğim gibi çok damage yiyorum ve çok kolay ölüyorum.Atağı bırakıp def kasınca da vuran ad kalmıyor benden başka ad yoksa.
11 yıl
Refer a Friend ile ilgili.
Bunun bir listesi falan var mı ? Mesela 5 tane 5 lvl olunca,10 tane 5 lvl olunca falan ne geliyor?
11 yıl
Pilde mi farede mi sorun var acaba?
Logitech MK320 kablosuz fare var.Önceden kullandığım 4'lü kalem pillerin aynı markasından bir tane daha aldım bunlar bitmişti.Fakat yeni aldığım pilleri takınca fare çalışmıyor.Eskilerini takınca da çalışıyor ama kırmızı ışık (pilin bitmek üzere olduğunu belirtir.)yanıyor ve bir oyuna falan girince bitiyor donukluyor,yani tükendi artık eski piller.

Faremi bozuk anlamıyorum.

Vallaha bıktım şu ufak tefek şeylerin başıma sorun olarak çıkmasından.
11 yıl
Yok arkadaş ap hero oynayamıyorum.(Rune'siz)
Arkadaşlar neden bir türlü ap heroları doğru düzgün oynayamıyorum.AP rune'si hiç almadım.Hep ad/critic vs. var.

Mesela son 2 gün içerisinde kennen ve karthus'u denedim.

Karthus ile mesela az önce bir maçta ortada karşıma Kennen geldi bir türlü Q skilini adama tutturaramadım sürekli hareket halinde vs... falan.Ama tam tersi olsaydı ben Kennen olsaydım karşıdaki Karthus muhakkak bana çok hasar verebilirdi. Ki zaten Kennen ile oynadığımda dediğim şey başıma geldi.

Sadece bu ikisi değil genel anlamda ap runesi olmayan biri olarak ap hero yapamıyorum.Halbuki ap runesi olmayıp da iyi oynayan çok var.

N'apabilirim acaba ?

Sıkıldım hep ad/tank hero oynamaktan.Şu ana kadar adam gibi bir tek Gragas oynadım ap olarak , onda da en fazla 2-3 maç yapmışımdır free iken.
11 yıl
Acıbadem ile yollarımızı ayırdık.
kaynak : fenerbahce.org

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak Bayan Voleybol Takımımızın sponsoru Acıbadem Sağlık Grubu ile yeni sezon için sponsorluk anlaşmasının yenilenmemesi kararı yönetimimiz tarafından alınmıştır.

Kamuoyuna duyurulur,Fenerbahçe Spor Kulübü


Bunu neden yaptılar ki?
11 yıl
Liseler ne zaman açılacak? Resmi bilgiye ihtiyacım var.
internette sağlam bir şey bulamadım.Bir yerde 28 Eylül,bir yerde 19 Eylül, bir yerde de 20 Eylül deniliyor.Ciddi olarak tam ne zaman açılacak?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle