MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
K

Yarbay
04 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme (?)
1452 (Bu ay: 31)
Gönderiler Hakkında
K
6 gün
Filinstililer topraklarını sattı saçmalığından vazgeçin!

Tamamen siyonist şakşakçısı uydurmadır.

Ha arsasını mülkünü yahudilere satan olmuştur doğrudur ama azınlıktır her toplumda sütü bozuk kesim var, arasının mülkünün ederinin çok üstünde bir fiyat + abd vatandaşlığı +yüksek maaş iş garantisiyle bu tipler ailecek abd ye göçertilmiştir parayla satın alınarak zaten şu an orda yoklar bile yaşamıyorlar.


Şu an fakirlike yokluk zulüm içersinde sürünürken bile tehditle mülkünün ederinin çok üstünde bir fiyat + abd vatandaşlığı +iş garantisi, yani adamlar sizin çok arzuladığınız paralı refah jon jon pembiş hayatı elinin tersiyle itiyor adamlar, israilin saldırma nedenide tamamen dini açık açıkta soyluyorlar zaten gizli saklı değil.

K
2 hafta
Elektirik ve su tesisatçısı esnafın kapatılması aşırı saçma oldu.

İnsanların evinde elektirik arızası olabiliyor hayati önemli birşey yani yangın bile çıkar, su tesisatıda arızalanabiliyor bunlar önemli ihtiyaç yani, şu an komşunun ev içinde banyoda borusu patlamış şarıl şarıl su akıyormuş duvardan hiç bir tesisatçı bulamıyorlarmış eve gelmiyormuş adamlar,rezil olmuşlar kaç gündür hiçmi düşünmediler acaba?

K
2 hafta
Tatilcilerin tatil masraflarının paralarının çöpe gitmesi.

Bir tane fethiyede bildiğim biri var diğeride çeşmede ikisinede hal hatıri tatil nasıl geçiyor diye soruyorum ikiside berbat sıkıcı geçiyor diyor  polis acayip şekilde denetliyormuş market dışında pek biryere gidemiyoruz evden farkı yok diyorlar,ormanlık alanda gezenlere bile ceza kesiliyortmuş herhalde bunlar giderken tatil beledelerini komple salacaklar eğlencekler çoşucaklar cup cup luycaklar sandılar iyi oldu..


tabi köy kasaba ücra tenha yerlerinde farklılık gösterebilirde merkezi yerleri en azından boyle gibi.

K
geçen ay
Kanal İstanbul la bekamız niye tehliklede bize niye saldırcaklar?

Bir şey atıyorlar ortaya arkası yok, sadece kuru Atatürk sömürüsü bir kanal yüzünden hedef tahtası niye oluyoruz, bize niye dış dış diye saldırıyolar,kimler saldırcak hangi ülkeler ne nedenle? teknolojik bir ulaşım aracı yüzünden bekamız niye tehlikede savunanlar mantık çerçevesinde özetleyebilirmi cidden merakediyorum?

K
2 ay
Çok eleştirilen Ankaparkın, Hayvanat bahçesi yapılması.

Bir gereksiz şeyden çok daha fazla gereksiz birşeye atlama gibi olmuş ,okadar soylendiler gençler aç, aş iş üretim diye,artık her zürafanın ve atın zebranın başına ankaralı işsiz diplomalı genç dikerler, mansuru severim ama okadar gömdün melihe bu yaptığın komik büyük ironi oldu cidden.


KAYNAK :


Mansur Yavaş açıkladı Cumhurbaşkanı adayı olacak mı? ANKApark hayvanat bahçesi oluyor - Internet Haber


edit : ortalarda dijital olcağından bahsetmiş gözümden kaçmış pardon bence değişen birşey yok eğlence sektörü ankapark gibi lay lay lom eğlence tesisi.

K
3 ay
Led ampullerin led ömrü.

Sanki 1-2 seneyi geçince ampulüne göre değişiyor tabide bana eskisi gibi ilk taktığın an gibi aydınlatmıyor gibi geliyor bana lümen verimleri düşüyor gibi geliyor, bozulmasada ortalama nekadar sürede değiştirelim acaba?

K
5 ay
Hani İngiltrede monarşi göstermelik şekilseldi.? (Vatandaşlık yemin töreni)

İngiliz Vatandaşı Oldum | Yemin Töreni | Çifte Vatandaşlık | Londra Vlog - YouTube


90 lık nine üstüne yemin ettiriyorlar 3.sınıf dünya ülkesi gibi valla bukadarınıda tahmin etmezdim laflar resmen orta çağ ve modern çağ karışımı.


Direk yemini merakeden 8:30 dan izleyebilir..

K
7 ay
Kanalların 7/24 İzmir depremini vermesi..

Acıyı yıkımı anlıyorum ama gölcük depremi hariç hiç bukadar kaç gündür üst üste kanallarda başka birşey yok, başka şeyler konuşulmasın piskolojik harekatmı var acaba? hatta son senelerde görüntüler fazla verilmiycek basına insanların piskolojisi çok kötü oluyor hastanelik oluyor deniliyordu şimdi tam tersi bir uygulama elazığ depreminde yasak gelmişti diye hatırlıyorum..

50+ yaş üstünün piskolojisini bozdular yeminle kimi görsem ağlıyor.

Ha bu işler paraya bakıyor malesef bir ay sonra yine unutulup gidecek her depremde olduğu gibi hele bu ekonomik cortlamada, salgın ortamında..

Hadi 10.000 ce kaybımız olurda ülkece büyük bir felaket yaşıyoruz doğal derimde ilginç cidden..

K
9 ay
Abd nin 100+ yıllık süper güç imajını corona ve trumpla acayip çizdirmesi...

Sosyal medyada dandik asya ülkeleri bile dalga geçmeye başladı coronada dünyanın zirvesine oturması,başkanın akıl tutulması komedi türevi açıklamaları cidden rüyamda görsem 10 sene once inanmazdım,o yıkılmaz yarı tanrı imajı(herşeyi gören ve herşeyi yapan) yerle iksan oldu resmen  bunlar düzelsede uzun zamanda o imajı zor toparlarlar bir daha... 

K
9 ay
Covid19 ilaçlarını kullanırken dikkatli olun..
Bir tanıdğımızın annesine covid tanısı konulmuş(60 lı yaşlarda), hatta kadın hastalığı ayakta atlatıyormuş hastanelik değilmiş kadın ilaçları kullandığı gibi evde kalp krizi geçirmiş vafat etmiş ailesi perişan halde, haplarında yan etkileri yoğun gibi valla zor işler kullansan bir dert kullanmasan bir dert...
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.