Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
A

Yüzbaşı
13 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
87 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
7 ay
6 km tarlama internet vermek.

6km mesafedeki köydeki tarlama ikametimden internet basmak istiyorum. Tarla yükseklik 1055 evimin yüksekliği 968


Ne almam lazım. Bu konuda deneyimli üstatlardan yardım bekliyorum.


Google earth fotoğrafını ekliyorum.
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/ed/f7/be/edf7be05b2d77292dd3a22888c8959c7.jpeg&t=0&width=480&text=1
A
8 ay
Facebook Grubunu üyelere özelden herkese açık yapma?

Facebook grubumu yanlışlıkla üyelere özel yaptım ancak şimdi herkese açık yapamıyorum. Bu durumda gruptaki paylaşımları kimse sayfasında paylaşamıyor. Bunu nasıl eski haline getirebilirim.

A
8 ay
A101online sitesi Üzerinden Aldığım Ürünün İadesini Almıyor servis raporu gerekliymiş

ww.a101.com.tr sitesi üzerinden 1585**********93 sipariş numarası ile Haylou ls-05 Akıllı Saat satın aldım ancak ürünü beğenmediğim için cayma hakkımı kullanarak 4 gün içinde sitesini kullanarak kod alıp iade ettim. Fakat, ilgili ürünlerin iade koşullarını karşılamaması sebebi ile kabul edilmemiştir denilerek ürün tarafıma tekrar gönderilmiş. Telefonla görüştüğümde servis raporu alınacakmış, servis bana 600 km telefonla verilmez rapor tahminim. Adamlar görmediği ürünü nasıl rapor versinler haklılar. Ben ürünü almak istemiyorum bana zorla ürünü satmaya çalışıyorlar. Ne yapabilirim başına gelen oldu mu? En sonunda Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım.

A
8 ay
Xiaomi Haylou SOLAR LS05 A101online kuponla 209 TL

https://www.a101.com.tr/elektronik/haylou-ls-05-akilli-saat/


Siteye girip sepete ekledikten sonra bir süre gezinince 30 veya 40 dakika süresince geçerli 20 TL kupon veriyor.


Ürün 209 TL bir ücretle alınabiliyor.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/2b/20/8d/2b208dd19084ea9dcc95fafa4cf4bb56.jpeg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/ee/6d/c0/ee6dc08e6b4bbe7ce1e8cb247ddc872e.jpeg&t=0&width=480&text=1
A
geçen yıl
Vodafone internet sayfası açılmıyor..
Vodafone hattından www.vodafone.com.tr internet sayfası yaklaşık 1 haftadır açılmıyor durum sizdede aynı mı?
A
2 yıl
En uygun internet paketi
Arkadaşlar tarlada kuyuya wifi komutu ile çalışan sistem yaptım ancak buna internet gerekli 100 mb olsa da yeterli fazla bir şey harcamıyor. Açma kapanma zamanlaması gibi komutları ayarlıyorum. Hat 3g Vınn koydum 19 TL lik paketteyim ancak çok fazla kullanmadığım dakikalar internet gb lar uçup gidiyor. En uygun ne yapabilirim. Akıl akıldan üstündün. Yardımcı olursanız sevinirim.
A
4 yıl
Xiaomi Xiaofang Akıllı 1080P WiFi IP Kamera Mağdurları.
Orijinal Xiaomi Xiaofang Akıllı 1080P WiFi IP Kamerası kuponu paylaşan arkadaş sıkıntı yok türkiyede çalışır dedi. Bizde iyi kötü kupon paylaşmış biliyordur dedik aldık. Şimdi ürün elimizde kaldı bu mağdurlar ne olacak mağdurlar burada bir birlik oluşturalım ki bizimde sesimizi duysunlar.


A
5 yıl
Devlete Elektrik Satmak
Facebookta gezinirken solar enerji ile ilgili reklamla karşılaştım ve yorumları okumaya başladım birisi şöyle bir yorum yazmış " Akü bağlamadan direk elektrik dağıtım şirketine elektrik satmak için, elektrik dağıtım şirketinden müsade alıp, tüketiminize göre ya da biraz üzerinde sistem kuralabilir. Bu sistemlerde çift yönlü sayaç kullanılır. Siz şebekeden kullanmaya devam edersiniz. Ürettiğiniz elektriği şebekeye basarsınız. Ay sonunda mahsuplaşma olur. Tüketiminiz fazlaysa karşılığını ödersiniz. Üretiminiz fazlaysa karşılığını alırsınız. Ortalama maliyeti kW başına 1,300 $+KDV" şeklinde yorum yazmış, bu yorum yazan arkadaşa mesaj attım fakat cevap gelmedi veya mesaj diğer klasörüne düştü, Bunun hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi ?
A
6 yıl
Açık Öğretim Kayıt Yenileme kredi kartı taksitli ödeme
Bu sene kredi kartı ile ödeme yapabiliyoruz. Fakat bankalar taksit yapıyor mu bilgisi olan var mı?
A
8 yıl
ZP980 Upgraded rom yükleme hakkında yardım
Tamam yükleme yapabildim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.