Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
V

Yüzbaşı
11 Ocak 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
85 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
V
11 ay
Millenicom Abonelik Kabusu. Aman uzak durun kardeşim.

Yaklaşık 3 yıldır Millenicom müşterisiyim. Kızımın İzmir'deki adresine de Millenicom internet için başvurduk. 2 gün sonra Superonline modemi ile bir ekip gelip kurulum yaptı gitti. Bir saat sonra ınternet bağlantısı gitti. Arıza kaydı oluşturuldu. Gelip modem arızalı deyip modemi değiştirdiler. 1 Gün sonra ınternet bağlantısı gitti. Defalarca arıza kaydı oluşturuldu. Maalesef 1 tane muhatap bulamadık. Digital yolla müşteri temsilcisine ulaşamadan hep aynı kısır döngüde döndük durduk. 4. Gün sonunda müşteri temsilcisi bizi lütfedip aradı. Baktık olacak gibi değil 14 gün içindeki cayma hakkımızı kullanacağız dedik. Zaten bize mail ile gönderilen evrakları da imzalayıp göndermedik dedik. Cayma hakkımızı kullandık. Modem iadesi için adres ve kargo bilgisi istedik. UPS Türkiye kodu ve adresini zor bela aldık. Maalesef İzmir Narlıdere tarafında UPS Türkiye yoktu. Online olarak UPS ten kurye talebinde bulunduk. Komik olan koca UPS in ulaşabileceğimiz cevap veren 1 tane telefonunun olmamasıydı.

Neyse gelen kuryeye paketlediğimiz modemi teslim ettik. 2 gün sonra UPS Türkiye paketi açılmış olan modemi kızımın iş yerinin bir bölümüne bırakıp gitmiş. Tepemiz atmıştı. Yurtiçi Kargo için adres bilgisi istedik. Millenicom yurtiçiyle gönderirsek ücretini bizim ödememiz gerektiğini WhatsApp üzerinden bildirdi. Hepsinin kayıtları mevcut. Yurtiçiyle parasını ödeyip verilen adrese gönderdik. Kızım Millenicom'dan modemin iade kontrolünü istemiş. Muhatabımız modem ücretinin yansıtılmadığını ifade etmiş. Zaten bize gelen teslim edildi mesajı ile modemin Millenicom'a ulaştığı teyit edilmişti. 2 gün sonra Millenicom UPS ile bize modemi geri göndermiş ve adreste kimse olmadığı için de komşuya teslim etmiş. Küfür eder gibi hiçbir izahı olmayan bir iş. Ne muhatap var ne de biz ne yapıyoruz diyen. Şimdi ortada sözleşme yok. Muhatap yok. Karşıya modem teslimi var. Komşuya teslim edilen bir kargo var. Yetkililere sesleniyorum. Siz ticaret bakanlığından nasıl izin aldınız. Nasıl hizmet veriyorsunuz. Amacınız müşterilerinizi pişman edip kendinize düşman etmek mi? Buradan kazanacağız 3-5 kuruş para için tüm bunlara değer mi? Kızıma müşteri hizmetlerine ulaşabilirsen ulaş ulaşamazsan Tüketici Hakem Heyetine, Ticaret Bakanlığı ve CİMER'e şikayet yaz. Ardından da hukuki yollara başvuralım dedim ve sonucu bekleyip göreceğiz. Millenicom büyük pişmanlık.

V
8 yıl
TTNET HIZI KEŞFET KAMPANYASI + PARADOX ALARM SİSTEMİ
Arkadaşlar selamlar. Ben normal telefon hattı ve adsl internet bağlantısı olan bit ttnet kullanıcısıyım. TTNET hızı keşfet kampanyasından yararlanmak istiyorum. Burada hipernet internet + alo konuştukça öde beraber veriliyor. TTNETin carfeursa ofisindeki arkadaş kampanyadaki telefonun normal telefon hattı olmadığını internet üzerinden telefon görüşmesi yapıldığını alarm sistemiyle sıkıntı yaşanıp yaşanmayacağı noktasında alarm şirketiyle görüşülmesi gerektiğini söyledi. Paradox alarm sistemi ile beraber ttnetin internet telefon hizmetini beraber kullanan var mı. Sıkıntı yaşayan var mı. Şimdiden teşekkürler.
V
14 yıl
TOPFIELD 7700 HDPVR-HUMAX İCORD TWIN TUNER HD RECIVIER SEÇİMİ
Sevgili arkadaşlarım. Şu an humax 5400 kullanmaktayım. Panasonic PV70 ile kullanmak üzere HD recivier aramaktayım. Bu iki model arasında tercih yapmakta zorlanıyorum. Her ikisi de 320 GB HDD ile hemen hemen aynı özelliklere sahipler. Üstadlardan bu konuda yardım istiyorum. Eksileri artıları nelerdir.
TOPFIELD 7700 HDPVR 320 GB HDD ile 450 USD
HUMAX İCORD TWIN TUNER HD RECIVIER 320 GB ile 500 EURO fiyatlar ile alabileceğiz. Fiyatlar yaklaşık yurt dışı fiyatlarıdır. Şimdiden teşekkürler.
V
14 yıl
Panasonic Sc-pt850 Ses Sİstemİ
Arkadaşlar elimdeki panasonic sc-ht05 ses sistemini satarak, panasonic sc-pt850 ev sinema sistemini satın almak istiyorum. Bursada oturuyorum. İstanbul veya civarından bu ürünü peşin veya kredi kartıyla en avantajlı nereden nasıl alabilirim. Bana yardımcı olursanız çok memnun olacağım. yardımlarınız için şimdiden Teşekkür ederim .
V
16 yıl
42PV60E ile 42PX60E arasında sadece parlaklık farkı mı var
arkadaşlar panasonic42pv60e ile 42px60e arsında sadece parlaklık farkımı vardır. istanbul bilişimde gördüm 42px60e yi sadece parlaklık 1500 olarak gördüm başka bir farkı varmıdır aradaki farka değer mi selam ve sevgilerimle.
V
16 yıl
PANASONİC 42PV60E SON FİYAT
Panasonic 42PV60E plazmanın nakit ve vadeli son fiyatlarını bilen arkadaşlardan yazmalarını rica ediyorum. Tabi ki garanti ve yer konusunuda açık olarak yazaralarsa biz nereden kaça ve nasıl alabileceğimizi biliriz. Şimdiden teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle