Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
04 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
27 üye
Görüntülenme (?)
36 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
AMD Radeon RX590 mı yoksa NVIDIA GeForce GTX1660 mı?
Herkese selamlar,

Yakın zamanda yüksek ihtimalle başlıkta belirttiğim iki modelden birini alacağım ya da şartlara göre 1660 Ti ve RX 5700 referans tasarım fakat bunları saymıyorum yoksa alabilsem direkt RX 5700 alır geçerim.

Başlıkta belirttiğim kartlardan AMD'ye nedense daha yakın duruyorum ancak beni düşündüren kısmı fazla güç tüketimi ve ısı (haliyle yüksek ses). Bu kartın avantajı +2gb bellek ve Forza gibi AMD'ye yakın oyunlarda daha yüksek FPS vermesi.

Özellikle RX590 kullanıcılarının yorumları ne olur? Alırsam 3 fanlı Rog Strix modelini düşünüyorum.
2 yıl
Nintendo Wii'de kablosuz olarak Dualshock 4 kullanılabilir mi?
Selamlar,

Acaba Dualshock 4 kolu kablosuz olarak Wii'ye bağlayabilme imkanım var mı? Kablolu olarak sıkıntısız oynanıyor fakat kablo kısa olduğu için rahat olmuyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.
6 yıl
Sarı Chinchilla kedim
Merhaba arkadaşlar,

Dün bir kedi sahiplendim sarı renkte Chinchilla cinsi bir kedi. Kendisi henüz iki aylık bir dişi. Daha önce kedim vardı yani pek yabancı sayılmam bakımları hakkında ancak dün gece neredeyse uyutmadı. Tek kaldığında miyavlamaya başlıyor gecenin yarısı, beraber de uyuduk çabuk alıştı ama dediğim gibi sürekli miyavlaması var, tepki verdiğimde baktığımda susuyor ama bu sürekli olunca da ben uyuyamıyorum. Sizce neden olabilir bu durum, annesini kardeşini özlediğinden ya da yeni bir eve geldiğinden dolayı yapıyor olabilir mi? Neler yapmamı önerirsiniz?
7 yıl
Pisi Linux kurulum sorunu (UEFI)
Merhaba arkadaşlar,

Bilgisayarım Windows 8 önyüklü geldi aldığımda (ASUS K56CB), geçenlerde Pisi Linux yüklemek istedim DVD'den ancak bir türlü boot edemedim nerede yanlış yapıyorum bilmiyorum. Yükleyemediğim için onun yerine Linux Mint 17.1 Mate kurdum ancak benim aklım Pisi Linux'ta. BIOS ayarlarından secure boot seçeneğini devre dışı bıraktım, fast boot devre dışı vs. ama ne yaptıysam kuramadım Pisi'yi. Ne yapmam lazım alternatif yükleme seçenekleri var mı sanal haricinde?
10 yıl
Samsung Galaxy S Plus, BlackBerry 9780, HTC Desire S vb.
Merhaba arkadaşlar,

Çok uzun bir süredir telefonlarla ilgilenmiyorum o bakımdan epey geri kaldığım için sizden yardım bekliyorum. Bütçem 1000-1100 lira civarı. Aklımda bu fiyat aralığında BlackBerry Bold 9780, Samsung Galaxy S Plus ve HTC Desire S var. Bir de diğer taraftan LG Optimus Black aklımı çeliyor fakat LG'ye diğerleri kadar sıcak bakmıyorum. Bunda en önemlisi destek sıkıntısı. BlackBerry'nin benim için avantajı tam Q klavyesi ve e-posta için daha elverişli olması. Ayrıca anlık bildirimleri de cabası. HTC ve Samsung alırsam uygulama bolluğu ve belki benim için en önemlisi sözlük programları. Dokunmatik olması sebebiyle kullanım kolaylığı da var. Siz olsanız hangisini tercih edersiniz veya "şunu tavsiye ederim" diyebileceğiniz bir model var mı?

Şimdiden çok teşekkürler...
10 yıl
K850i en iyi cam driver ve akustik?
En güncel ve en iyi ses ve kamera sürücüsü sizce hangileridir arkadaşlar?

Saygı ve sevgilerimle...
11 yıl
TOEFL sınavları ne zaman?
Merhaba arkadaşlar,

Bu TOEFL sınavı hangi tarihler oluyor acaba? Sitesine baktım ama pek bir şey anlamadım açıkçası. Sadece Aralık, Ocak ve Şubat'ta mı oluyor?
11 yıl
Sony Ericsson W800i yazılım atma
Merhaba arkadaşlar,

Elimde W800i var, geçenlerde FAR Manager ile akustik atayım dedim, dosyaları silip tekrar atacaktım fakat bu sefer de dosyaları sürükleyince hata verdi. FAR ile de SeTool ile de akustik atamadım. CID numarasını ise tam kesin olarak öğrenebilmiş değilim. Bazı programlar CID 36 diyor bazısı CID 49. Yazılımla işi bitireyim dedim o da nafile. Her iki CID numarasıyla denedim olmadı. Anlayacağınız şuan cihazdan ses çıkmıyor. SEUS ile güncelleme denedim yazılımınız güncel diyor, yeniden de yüklenmiyor. Bana fikir verin arkadaşlar K750i ile hiç bu tarz şeyler yaşamamıştım.
11 yıl
Samsung Bada OS için Angry Birds ?
11 yıl
Asya Telekom ve Sony Ericsson W950i
Merhaba arkadaşlar,

Elimde çok sevdiğim bir W950i var. Kasasını komple orijinal olarak değişirtmek istiyorum. Asya Telekom acaba W950i'nin kasasını değiştirir mi?

Teşekkürler...
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.