Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
L

Er
16 Ağustos 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
2 ay
CPU'yu overclock etmek ne işe yarar?

şu anda g3258'e sahibim ve hemen hemen herkes daha iyi performans için hız aşırtma yapılması gerektiğini söylüyor, ancak insanlar ayrıca hız aşırtma işleminin oldukça zahmetli olabileceğini söylüyor. hız aşırtmanın artıları eksilerinden daha ağır basıyor mu? ayrıca, insanlar performanstan ne anlıyor?

Snaptube
Snaptube - Download Snaptube APK for Android 2019
https://snaptube.dev/
L
2 ay
Datacolor SpyderX Elite'i denedim. İşte benim deneyimim.

dün dizüstü bilgisayar ekranımı datacolor spyderx elite ile kalibre ettim. b&h picture video'dan aldığım datacolor spyderx photo kit'in bir parçası. iyi ama mükemmel olmayan bir deneyim yaşadvertım. four/five yıldız olarak değerlendiriyorum.

192.168.100.1
192.168.100.1
https://1921681001.id


ilk kalibrasyon yapmaya çalıştığımda tuhaf beyaz dengesi elde ettim. anladığım çözüm, cihazla mümkün olan her monitör testini yapmaktı. testlerden sonra ekran parlaklığını %25 olarak ayarladım. bana 104 cd/m^2 verdi. fotoğraf düzenleme ve baskı önizleme aralığındadır.


kalibrasyon için kurulum sırasında beyaz dengesini 6700 kelvin'e ayarladım. %25 ekran parlaklığı ile beyaz nokta testine dayanmaktadır. ekranımın beyaz dengesinin parlaklığa göre değiştiğini öğrendim.


kalibrasyondan sonra artıok fotoğraf düzenleme ve yazılımla prova için %25 ekran parlaklığı k

ClearCloud
192.168.1.1 - 192.168.1.1 Admin Login
https://clearclouddns.com/192-168-1-1/

ullanacağım. kalibrasyon cihazının amacını bozacağı için “göz küresi” kullanılmamıştır. kalibrasyonu 30 gün içinde yeniden yapacağım.


datacolor, kalibrasyon sonrası aşama için bir sorun giderme sihirbazı sağlamalıdır. ilk başta neyi yanlış yaptığımı kendim anladım. diğerleri ilk başta anlamayabilir, bu yüzden backyardım isteyebilirler. bunu göz ardı ederek, bu cihaz fotoğraf düzenleme ve baskı önizleme için bir zorunluluktur.


sırada datacolor spyderx image package ile birlikte gelen diğer araçları denemek var. dijital görüntüleri kalibre etmek için spydercheckr'ı ve beyaz dengesi ve kontrast kalibrasyonu için spyder cube'u içerirler. bir şeyleri dijitalleştirmek için faydalı olacaklar.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.