Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
I

Teğmen
03 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
28 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
I
2 yıl
Gamebinger - Steam ve Epic Games'deki Ücretsiz Oyun Fırsatlarını Bildiren Uygulama

Gamebinger ile Steam, Epic Games Store, Gog Com, Ubisoft Connect ve Origin gibi daha birçok dijital oyun platformunun yayınladığı ücretsiz oyunlardan anında haberdar olabilirsiniz.


Uygulamayı Google Play Store üzerinden telefonunuza indirebilirsiniz. Uygulama Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=io.kodular.serkanceliik.Gamebinger


Gamebinger - Steam ve Epic Games'deki Ücretsiz Oyun Fırsatlarını Bildiren Uygulama
I
5 yıl
Car Mechanic Simulator 2018 Çekilişi
Bir kişiye Steam üzerinden Car Mechanic Simulator 2018 oyununu hediye edeceğimiz, 8 Ağustos'ta başlayıp 15 Ağustos'a kadar sürecek olan çekilişimiz başlamıştır. Her ay bir yenisi düzenlenecek olan çekilişlerde yeni oyunlar vermeye devam edeceğiz.

Car Mechanic Simulator 2018 Çekiliş Linki

Car Mechanic Simulator 2018 Çekilişi
I
10 yıl
Dikey geçiş ile ilgili
Önlisans Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü bitiren birisi açıköğretimden hangi bölümlere kaydolabilir acaba? İşletme ve İktisat dışında Uluslararası ilişkiler vb. gibi bölümlere kayıt olunabiliyor mu?
I
10 yıl
İki Üni Hakkında
Arkadaşlar şimdi ben AÖF İşletme 4. Sınıftayım. Bu sene de LYS'ye girdim tercihlerimi yolladım büyük ihtimalle 4 yıllık örgün bölüm kazanıcam İstanbul Üniversitesinde. Kayıt için herhangi bir sorun olur mu? Her ikisinde de okumaya devam edebilir miyim acaba?
I
10 yıl
Açıköğretim İle İlgili
Arkadaşlar şimdi ben geçen sene aöf 3. sınıftaydım; toplam 6 dersten 3'ünü verdim, diğer 3'ünden kaldım. Bu sene de tekrar 3.sınıfta bu 3 dersten sınavlara giricem. Acaba 4. sınıfa geçmek için bunlardan sadece 1'ini versem yeterli oluyor mu? Çünkü bildiğim kadarıyla alttan 2 dersi sorumlu bırakıp bir üst sınıfa geçebiliyorsunuz.
I
11 yıl
Askerlik ile ilgili
Arkadaşlar ben 89 doğumluyum 2 yıllık önlisans bitirdim ve geçen sene açıköğretim 3. sınıfa başladım; bu sene de 3. sınıftan devam ediyorum kaldığım için. Geçtiğimiz ayda YGS'ye kayıt oldum ve bu sene 4 yıllık bir üniversiteyi kazanıp kaydolmayı düşünüyorum. Acaba askerlikle ilgili herhangi bir sıkıntı olur mu bunu sormak istiyorum. Bir de bu askerliği kaç yaşına kadar tecil ettirebiliriz acaba.
I
11 yıl
YGS kayıtları ile ilgili bir soru
Şimdi arkadaşlar ben 2006'da liseden mezun oldum ve 2008'de ÖSS sınavına girerek 2 yıllık bir üniversitesi kazandım, bitirip mezun oldum. Bu sene 2012 YGS'ye gireceğim fakat bu kayıt başvuru aday formundaki işlemleri nasıl yapmam gerekiyor bilmiyorum. Bu aday başvuru formundaki öğrenim bilgileri bölümünü nasıl doldurmam gerek. Buradaki diploma notu bilgilerimi falan doldurmam gerekiyor mu? Bir de ek olarak başvuru merkezine gittiğimde diplomamın onaylı kopyasını götürmeli miyim?
I
12 yıl
Aracımın stop etmesi
2005 Model Chevrolet Kalos 1.4 Sx Benzinli aracım var 60 bin km de. Anahtarı çevirdiğimde normal bir şekilde araç çalışmıyor. Anahtarı çevirirken gaz vermem gerekiyor. Ama biraz gaz verip çektiğimde ayağımı tekrar araba devir düşüyor araba titreme yapıp stop ediyor. O yüzden gaza basılı tutmak zorunda kalıyorum biraz yavaş yavaş çekip devri kontrol ediyorum stop etmediğinde kalkıyorum. Bir kaç kez de seyir halindeyken ara sokaklarda stop etti araç. Bugün de e-5 te seyir halindeyken 2 kez stop etti aracım. 30 km hızla gidiyordum hafif yavaşlarken vitesi 3 ten 2 ye atarken birden stop etti gaz falan yemedi hiç. Aynı şey daha sonra tekrar başıma geldi. Şimdi bir de araçta hafif sendeleme sarsılma var direksiyonu tutarken rahatlıkla hissedebiliyorsunuz. 80-90 la bile giderken direksiyon kendi kendie oynuyor biraz. Ve de gaza basmadan normal bir şekilde giderken kendi kendine gaz verip devir yükseliyor frene basıp durduğumda bile başıma geliyor bu. Acaba sorun neyden kaynaklanıyor olabilir bi yardımcı olursanız sevinirim.
I
12 yıl
Trafik tespit tutanağı
Arkadaşlar bir sorum olacak bir gece ara sokaklarda bi kavsakta bir aracın arka tamponunun yanına çarptım büyük bir hasar falan olmadı kendi aracımda da herhangi bir şey yaptırtmicam zaten fakat tutanak tuttuk işte arkadan çartım diye imzaladık falan. Şimdi bu olay bnm başıma bir iş açar ı bir ceza falan ya da benden bi para çıkar mı ya da o adamalr bir sahtekarlık yapabilirler mi bunu soracaktım fotoğraf falan da çekilmedi.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle