Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
B

Er
27 Mart 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
2 yıl
Ps 4 Kardeşlik 3.Kişi oluyor mu?

Öncelikle herkese iyi akşamlar. Ps 4 üzerinden A arkadaşım ile B arkadaşım kardeslik yaptı. Ve bende yakın zamanda ps 4 almayı düşünüyorum. Benim sorum şu olucak. Ben A arkadaşımın PSN hesabını kendi Ps 4 ümde Ana Hesap yapsam bir sıkıntı çıkar mı? Şimdiden ilgilenenlere teşekkür ederim.

B
3 yıl
Geforce Now Powered by Gameplus Bulanıklık Sorunu

Herkese iyi günler dilerim. Direkt konuya giriyorum. Gameplus çıktığı gün premium üyelik alacaktım ama sıramın henüz bana gelmemesinden dolayı basic üyelik almak zorunda kaldım ve sıra bekleyerek oyuna giriyorum bunda bir sıkıntı yok. Fakat konu "Oyun oynama" ya gelince ha işte sıkıntı burda başlıyor. Oyuna girdiğim anda(herhangi bir oyun) görüntü çamurlu suya dönüyor. Ekran o kadar bulanık gözüküyor ki gözlerim ağrıyor bir zaman sonra. Hangi ayarı yaparsam yapayim oluyor bu olay. Oyunda high grafiğe alsamda, low grafiğe alsamda aynı b*k. Hatta çözünürlüğü düşürüp öyle denedim ama yinede aynıydı. İnternetim 32 mbps ve ben Gameplus'ı KULLANAMIYORUM. Gameplus'ın kendi ayarlarıyla da oynadım ama yok o da işe yaramadı. Lütfen biri yardım etsin kafayı yemek üzereyim çünkü. Hani 1080p 60 fps için 25 mbps yeterliydi? Hani 720p 30 fps için 15mbps yeterliydi? Yok arkadaş hiçbir şekilde oynayamıyorum. Görüntü her zaman bulanık.

Şöyle de bir örnek bırakayim. The Forest oyunundan 1080p çözünürlüğünde oynadım bir görüntü. Merak etmeyin benim gördüğüm görüntünün aynısı bu. Resimle hiçbir şekilde oynanmamıştır aynen bahsettiğim şey bu. Biri yardımcı olursa çok sevinirim.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle