Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
X

Yarbay
04 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme (?)
925 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
X
2 ay
Ps4 tavsiyesi
Arkadaşlar çocuklara ps4 almak istiyorum ama konsollara çok uzağım. Hiç anlamıyorum. Sürüm falan soruluyor bazen satış konularında. Limitim 5 - 6 arası. Alırken neye dikkat etmeliyim?
X
4 ay
Lanet olası grundig neden usb/harddisk okumaktan aciz.
Evde 10 yıllık 32 inc lg var. Her usb harddiski sorunsuz okuyor yeni grundig sadece eski usb 2.0 ları sadece okuyor. Hala tam olarak neyi okuyup okuyamadığını da çözemedim. Paragon yükleyin dediler yükledim çare olmadı. O kadar pişmanım ki aldığım için. Boşune dememişler tv de lg/samsung/sony şaşma diye. Velhasıl elinde grundig olup da buna çözüm bulan oldu mu acaba.
X
6 ay
Antifriz Ekleme.
Arkadaşlar aracı aldığımdan beridir değişmedi antifriz. En son bakımda ölçümde normal denildi ama min değerine yaklaşmış görünüyor. Şu an servisime çok uzak bir yerdeyim. Havalar çok soğumadan ekleme yapmak istiyorum. Komple boşaltamam herhalde. Aracım 2013 peugeot ehdi. Ekleme yapmamda sorun olur mu? Bir de hangi renk / marka almalıyım?
X
9 ay
Yine duran trafikte arkadan vurdular. Video geldi.
3. oldu bu. Abdestimiz tam çok şükür ama hakikaten bıktım ya. Bugün yine vurdular. Tamponda ve bagajda hasar gözükmüyor ama vurma anında araç bayağı sallandı. Çocuklarda vardı araçta. Korktular. İndik, fotoları çektim. Bir şey gözükmediği için tutanak tutmadım ama aracın plakası net görünecek şekilde kaza fotoğraflarını çektim. Araçları hareket ettirmeden. Şoförün ehliyetinin de fotoğrafını çektim. Yakın yerde oturuyor. Küçük ilçe olduğu için ulaşmak kolay. Yarın sanayiye gidip liftle kaldırtıp baktırayım diyorum. En fazla ne olmuş ya da hiç bir şey olmamış da olabilir mi sizce?

X
9 ay
Peugeot 308 baskı balatası hangi marka kullanılıyor?
Auto6r var. 2013. Baskı balatası geldi galiba. Kalkışlarda acayip silkeleme yapıyor. 87 binde. Bilen varsa peugeot hangi marka kullanıyor orijinal ekipman olarak? Bilen var mı?
X
10 ay
USB uzatma kablosu hakkında
Televizyonun usb girişi çok ters tarafta olduğu için usb 3.0 usb uzatma kablosu aldım. Usb 2.0 bellek takdığımda televizyon görüyor ama usb 3.0 takdığımda televizyon görmüyor. Usb 3.0 harddisk elektrik gidip geliyor gibi ses çıkarıyor. Sonra uzatma kabloyu bilgisayara takıp ucunada usb 3.0 harddiski taktım, gördü bu sefer. Acaba tv nin usb çıkışındaki elektrik mi yetersiz acaba usb 3.0 harddiski çalıştırmaya? Çözemedim valla.
X
11 ay
BİM raf - kasa fiyat farkı kimden çıkıyor?
Az önce başıma geldi. 25 liralık ürün 30 lira geçti. 5 adet almıştım. İade alalım dediler, ben farkını istedim. Aklımda BİM için firma tarafından belirli bir rakama kadar karşılandığı kalmıştı. Sonra çalışanlar "abi tamamını cebimizden karşılıyoruz" diyince şaşırdım. Almadım. Gerçekten işin aslı bu mu bilmek isterim açıkçası bir bim çalışanı forum arkadaşımdan.
X
geçen yıl
Kablonet zorla vdsl'e geçirme çabası
Arkadaşlar evimi taşıyorum. Gideceğim yerde kablonet yok. Taahhüdüm devam ediyor. Bana vdsl teklif ediyorlar tabii çok yüksek fiyattan. Yani yeni bir sözleşme. Peki dedim eski sözleşmem ne oldu? Köşede duracakmış o. Lafa bak. Sözleşmenin köşede durması tabirini de ilk defa duydum. İşin çakallığındalar. Amaçları cayma bedeli ödetmek. Btk ya ve hakem heyetine gideceğim de gitmeden halledemez miyim? Karşılaşan oldu mu?
X
geçen yıl
Sol arka tampona sürtmüşler.
Kamera (uzakta kamera) olsa bile adam araçtan inip kontrol etmediği sürece tespit edebilmem mümkün mü sizce kimin yaptığını? Kabul etmeyecektir büyük ihtimalle araçları kontrol etsem bile.
X
2 yıl
Araç yaşlanınca değiştirilmeli mi?
Etrafımda çok görüyorum. Çok fazla değer (makas açılmadan) kaybetmeden yenileyen çok kişi var. Elimde 2013 model Peugeot 308 sportium var. Cam tavan, dizel, otomatik. Aracımda çok şükür sıkıntı yok. Bakımdan bakıma gidiyorum. Km 75.000 de. Aracımdan çok memnunum. Yakıt olsun, genişlik olsun, cam tavan ekstrası olsun. Şimdi ben bu aracı değiştirmeli miyim sizce her geçen gün yeni araçlarla makas açılıyor diye?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle