Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
S

Yüzbaşı
03 Aralık 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
50 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
10 yıl
Sayısal Loto rakamlarını gördüm ve hatırlayamıyorum.
Hatırlarsanız daha önce gördüğüm şeylerin konusunu açıyordum. Sayısal Loto rakamlarını gördüm. Sabah uyandığımdan bu yana 1 tadelle 3 tanede bitter çikolata yedim ama bir türlü aklıma gelmiyor. Topların düşüşünü değilde elimde ki kuponun tuttuğunu gördüğümden dolayı makineye oynatsam ne olur diye düşünüyorum. tek sayılardan 2 tane çıktığını, 40 lı rakamlardan en az 2 tane çıktığını 3 te olabilir bir yada iki tanede 20 li rakamlardan çıktığını hayal meyal hatırlıyorum. Oyunun ismini şans topuydu diye hatırlıyorum ancak toplamda 6 rakam gördüm ve gördüğüm güne en yakın sayısal loto oynanacağından mütevellit sayısal loto olarak kabul ediyorum. Zaten rakamları hatırladıktan sonra bu hafta tüm oyunlarda bu sayılara oynamak çokta zor değil.

Şimdi sayıları hatırlatacak yöntemler söyleyin bende eğer hatırlayabilirsem sizinle bu sayıların beşini paylaşıyım


Edit: Neyse ben hatırlayamadığım için uydurmuşta olabilirim aşağıya görmüş olabileceğim rakamları yazayım. Çok rakam yazacağım çünkü net hatırlayamadığım için karıştırıyorum çok.

3 - 5 - 8 - 10 - 21 - 25 - 28 - 45 - 46 - 47

30 lu rakamlarda hiç hatırlamıyorum ama 34 - 36 gördüm mü görmedim mi bilmiyorum. Bir net hatırlasam varya!

Hipnozla hatırlanır mı acaba? Kendi kendimi hipnotize edebilir miyim

Diğer konular

http://forum.donanimhaber.com/m_57704150/mpage_1/key_/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_63026895/tm.htm
S
10 yıl
Yine Gördüm Arkadaşlar. Buyrun.
http://forum.donanimhaber.com/m_57704150/mpage_1/key_/tm.htm

Burada arkadaşlar tekrar görürsen konu aç dedikleri için bu konuyu açıyorum.

Bir çocuk tramwayın altında kalıyordu. İntihar gibi görünüyor. Sanki Cevizlibağ taraflarındaydı. Çok detay vermek istiyorum ama gördüğüm şeyler çok net olmadığı için böyle söylüyorum. Netten kastım biraz farklı. Mesafe çok yakındı. Birisi elini uzattı ama çok çaresizce uzattı yardım edemeyeceğini biliyordu. Çocuk tramway atladı ya da düştü ama tramway çok yakındı.
S
10 yıl
Son Dakika: İran Komandoları Ermenistana Hakaret Etti.
Ermeniler "Kötü söz sahibinindir" diyerek karşılık verdiler.
S
10 yıl
Avusturalyalı yerlilere uyuz oluyorum
Her filmde böyle çok bilmiş bilmiş geziyolar. Birisinin ayağına birşey oluyor hemen 2 yaprak kapatıyolar. Akılları sıra iyileştiricek. Hepsinde böyle eski toprak havaları. Böyle ağızlarına ağızlarına vurasım geliyor artık.
S
10 yıl
##--ANA KONU--##
Artık kimsenin konu açmasına gerek yok. Bu konu altından tüm konulara devam.
S
10 yıl
Ben çocukken domates ve patates sebildi.
Zihnimdeki görüntüleri 80 lerde çocuk olanlar bilirler. Alışveriş torbaları ağzına kadar domates patates dolu olurdu. Meyve sebze alışverişi ucuzdu. Meyvenin sebzenin girmediği ev yoktu. Okulda öğretmenlerimiz Avrupadaki kıtlığı anlatırdı. Öğretmenlerimiz gururlu bir edayla -Oralarda insanlar domatesi, elmayı taneyle alıyorlar. derlerdi. Torbalarını ağzına kadar meyve sebze dolduran neslin evlatları olarak çok şaşırır gözümüzün önüne getiremezdik bu taneyle meyve sebze alma işini. Bugün sebze torbama 9 tane domates, meyve torbamada 5 tane elma koydum. Yarım kilo falan geldi ikiside.
S
10 yıl
2005-2006 sezonu için bugün ilk duruşma
Düşüncelerinizi alabilir miyim? Hak yerini bulur mu sizce? Bu duruşmayla alakalı ciddi mail kampanyası var uefaya. 2006da şike yapılmıştır. Galatsarayın o zamanki yöneticileri şike yapmıştır diye mail gönderiyorlar. Bize yapılan yargısız infazı şimdi biz yapıyoruz. Ne demişler keser döner sap döner gün gelir hesap döner.
Öyle tahmin ediyorumki uefadan toplu men gelebilir. Ben uefanın yerinde olsam böyle kokuşmuş başından sonuna şikeye bulaşmış bir ligin takımlarını men ederim zaten.


Bu arada ne güzel söylemiş atalarımız;
Herkes kendi kapısının önünü süpürsün.
S
10 yıl
Günde 3 öğün yumurta yesek n'olur?
evde yemek yapacak kimse yok

en kolayı yumurta kırmak Önümüzdeki bir kaç gün boyunca 3 öğün 2 şer tane yumurta yesem bir şey olur mu
S
10 yıl
Mantık Hatası Volume II
Fenerbahçe şampiyon olmasın diye gol atmadım. Fenerbahçe şampiyon olmasın diye Sezere pas vermedim diyen Ümit Karana teşvikten dolayı Fenerbahçeye ceza verilmesine...


Bravo
S
10 yıl
Rüyamda Alex'e beşlik attım.
Rüyamda Alex, mehmet topuz falan tam kadro Fenerbahçe Galatasarayla maç yapıyordu. Ben maçı pencreden izliyordum. Hani halı sahalarda sahanın cafesinin penceresi olur ya. Öyle bir pencereden. 2 - 0 öndeydik sonra bilica ve özer garip bir gol attılar. Özer kalenin bir direğinin önünde Bilica diğer direğin önünde birbirlerine 3 4 defa kafayla pas verdiler ama tam kale çizgisinin üzerindeydi ikiside. Sonra muslera yetişecekken özer vurdu topa ve gol oldu. Fatih terim Cüneyt Çakırın üstüne doğru koştu. Ofsayt diye bağırdı ama cüneyt çakır hiç oralı olmadı. sonra bana döndü fatih terim gel lan buraya sen oynayacaksın dedi. ben daha ben fenerbahçeliyim diyemeden kendimi soyunma odasında buldum. o kadar kötüki fenerbahçe forması var bende ama galatasarayda oynayacağım. giyindim sahaya çıktım ama maç bitmişti herkes gidiyordu. alexi gördüm sahanın ortasında. sonra alexle ikimiz cafeye geçtik. ben alexe -bende futbol oynadım. dedim oda bana -öyleyse gel teketek maç yapalım tek kale. dedi. Volkan sakatlanmış diye recebi geçirdik kaleye. maça başladık. ben böyle topuk hareketleri yapıyorum. üzerinden aşırtıyorum. sağından atıp solundan geçiyorum alexin falan. o arada 3 tane beşlik attım alexe. çok utandım ama sanki alex hani çocukla top oynarsın ya bırakırsın sana çalım atar. bana aynı öyle davranıyormuş gibiydi. ben içimden -koşmuyor bu o yüzden böyle oluyor. dedim. bir ara receple gözgöze geldik bıyık altından gülüyordu.

kötü bir rüyaydı. koskoca alex abi
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle