Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
23 Ocak 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
84 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
DH ÜYELERİ AYLIK NE KADAR MOBİL VERİ TÜKETİYOR?
DH üyelerinin bir ayda ne kadar mobil veri tükettiklerini karşılaştırıp paylaşabileceği konu. Ben kendi kullanımımı paylaşarak başlıyorum:
Vodafone Redli 20 Plus
geçen yıl
VODAFONE YENİ REDLİ GENÇ OYUN TARİFESİ
Vodafone'un sunmuş olduğu yeni pakettir.
Redli Genç Oyun Tarifesi Esasları

-Tarife faturalı bireysel ve esnaf abonelerin kullanımı içindir.
-Redli Genç Oyun tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 89 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi heryöne 1000 dakika arama, yurt içi heryöne 250 SMS veya -MMS gönderme, yurtiçi 12GB cepten internet, Freezone Güzelliği paketi yonune yurtici 12GB, kotadan düşmeyen iletişim ve oyun uygulamaları yönüne internet faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
-Tarife 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz için geçerlidir. Hat sahibinin ya da mernis ile akrabalığı doğrulanan hat kullanıcısının 25 yaş ve altında olması yeterlidir.
-WhatsApp ve Facebook Messenger Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahildir. WhatsApp ve Facebook Messenger sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir.
-Freezone Güzelliği paketi kapsamında Youtube, izlesene.com, Spotify, Power App, Fenomen, Karnaval, Facebook, Instagram ve Twitter yonune olan internet hakkı, Vodafone'un video, müzik ve sosyal medya içerik sağlayıcılarıyla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu bir internet hakkıdır.
-Youtube ve Instagram üzerinden yapılan video kullanımları DVD kalitesine (480P+) optimize edilmiştir. Youtube, İzlesene ve PlayZ, Instagram, uygulamalarında; mobil uygulama ve x" paket kapsamında değildir. Power App, Fenomen+, Karnaval ve Spotify mobil uygulamaları ve bu radyo gruplarının web sitelerinde sunulan içerikler kapsama dahildir. Mobil uygulama ve internet sitelerinde sunulan televizyon kanalları (örneğin Power TV, Power Türk TV) ise radyo yayını değil televizyon yayını olduğu için bu içerikler kapsama dahil değildir.
-Bu uygulamalarda yapılan reklam gösterimleri 12 GB internet hakkı kapsamında değildir. Bu kullanımlar abonenin tarifesindeki internet hakkı dahilinde ücretlendirilecektir.
-Oyun uygulamaları yönüne kotadan yemeyen internet hakkı kapsamında; PubG Mobile, Discord, Twitch, Zula Mobile yönüne olan internet hakkı, Vodafone'un oyun uygulamaları sağlayıcılarıyla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu bir internet hakkıdır.
-Oyun uygulamalarında verilen reklam gösterimleri paket kapsamında değildir. Oyun uygulamalarının web sitelerinde sunulan içerikler kapsama dahil değildir.
geçen yıl
Vodafone Tarife Değişikliği Yapamıyorum!
Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim üzere tarifemi değiştiremiyorum. Mevcut tarifem olan Red Online Pass'imden daha üst bir tarifeye geçmek istiyorum ancak eklediğim resimlerde görüldüğü üzere işlemi gerçekleştiremiyorum. MH'yi aradığımda ise cayma bedeli yansıtılarak üst paketlere geçiş yapabileceğim belirtiliyor. Ancak benimle beraber aynı anda Vodafone'a geçirdiğim annemin hattına 80TL'ye Redli20 paketi Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden önerilirken bana neden hiçbir şey önerilmiyor. Veya ben MH arayıp teklif istediğimde uygun fırsat sunulmuyor. Sizce uygun fiyatlı daha yüksek bir paket alabilmek için nasıl bir yol izlemeliyim?
2 yıl
26.01.2020 Tarihinde Oyanancak Olan BJK-GOZTEPE Maçına Bilet Bulmam Lazım
Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. Başlıkta da belirttiğim üzere bu maça bilet lazım. Kombinesi olanlar veya biletlerini satmak isteyen arkadaşlardan yardım bekliyorum.
2 yıl
26.01.2020 Tarihinde Oyanancak Olan BJK-GOZTEPE Maçına Bilet Bulmam Lazım
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi maça bilet bulamıyorum. Yardımcı olucak arkadaşlar var mıdır acaba?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.