MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
K

Er
02 Aralık 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
6 ay
9. Sınıf Çalışma konusunda destek olacak var mı? TYT AYT

Arkadaşlar Özyeğin Üniversitesi Gastronomi bölümü istiyorum tam burslu olacak şekilde. Şimdi 9.sınıftayım ipin ucunu kaçırıp başlangıçta çalışmadım 1-2 haftadır çalışıyorum arkadaşlarım 2.üniteleri bitirdiler ben 2. ünitelere başlıyorum sizce yetişebilir miyim? Ayrıca günde maksimum 1 ünite bitirebiliyorum sonrası sıkıyor kendimi sıkıp 2 dersten de 1 er ünite mi bitireyim yoksa 1 ünite bitirerek gitsem de yetişir miyim acaba? Çok kafaya takma diyebilirsiniz ama 12.sınıfta gidip de 9.sınıf konularını en baştan öğrenmek istemiyorum. Ayrıca Matematiğim pek iyi değil yinede sözelde iyi yapabilir miyim? Yani iyi değil derken tek sorun temelim yok onun dışında işlenilen konuları anlıyorum. Tahmini ilk 500 için diğer dersleri çok iyi yaptığımızı sayarsak fizik matematik ve biyolojiden kaç yapmam gerekir şöyle diğer derslerden toplam da 4 yanlışım var diyelim fizik mat biyolojiden kaç yaparsam ilk 500 e girebilirim hatta biyoloji ve fiziği mattan biraz yüksek tutabilirz mat beni daha çok zorluyor. Saygılar :)

K
6 ay
tşk

tşk

K
6 ay
Son zamanlardaki Dünya Gündemi ile ilgili yapmam gereken sunu.

Arkadaşlar yaklaşık 10-15 dakika sürecek ve anlatım şeklinde olacak Dünya Gündeminde güncel yaşanan bir olayı seçerek sunum yapmam gerekiyor. Konu önerebilir misiniz? Ayrıca nasıl bir konuşma nasıl bir sunum yapmam gerekir? Kağıttan okusam atarlar beni dışarı ezber yapsam 2-3 sayfa yazı ezberde yazılmaz fotokopi çıkartıp ondan okuyabiliyoruz ama tamamını okuyamam yani şöyle düşünün mecliste hafif kağıttan bakıp hafif kendileri okuyor, konuşuyor ya onun gibi bir şey yapmam gerekiyor.

K
6 ay
Almanca ve Latince?

Arkadaşlar B1 İngilizce biliyorum diyebiliriz. Şimdi yavaş yavaş Almancaya başladım. Sizce Almanca ve Latinceyi beraber mi yürüteyim yoksa Almanca bitince mi Latinceye gireyim?

K
6 ay
Berat Albayrak'ın asıl amacı bu muydu?

Berat Albayrak'ın amacı sizce ülkeyi fakirleştirip, dış pazar haline getirmek ve bu doğrultuda ülkedeki ihracatı çoğaltmak mıydı? Eğer böyleyse sizce de çok mantıklı değil mi? Örnek vereceksek Çin her şey ucuz diye Çin'den alışveriş yapılıyor. Çin dış pazar haline gelmiş durumda ve ihracat fazla bence bu adam bir süre daha kalsaydı ve adama rahat verselerdi böyle bir şey düşünüyordu. Ama izin vermediler gibime geliyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

K
6 ay
Yanlış

Yanlış kısım

K
6 ay
İnstagram'da gelişim sayfalarında satılan instagram profili geliştirme e kitapları

İnstagramda bazı gelişim sayfalarında instagram profilinizi büyütmek etkileşimini arttırmak adına e-kitaplar satılıyor sizce işime yarar mı ? Veya satın olmuş olan varsa atabilir mi buraya?

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.