Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Onbaşı
04 Temmuz 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
514 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Netleriniz?
Arkadaşlar bu konuyu ben açmadım beni az çok tanıyanlar böyle bir şey açmayacağımı biliyor ama hangi lalenin de açtığını bilmiyorum.
2 yıl
Bekir Avşar hakkında
Ben paralı olmasını destekliyorum çünkü bu şekilde daha kaliteli içerikler çıkaracağına inanıyorum. Diğer şekilde 50-100k izlenen bir videodan ne kadar para kazanacaktı da daha kaliteli video yapacaktı ki? Parasız olmalı diyenleri anlarım paralı yaptı diye eleştirenleri anlarım sonuçta herkese açık bir sosyal medya platformu ancak çocuk gibi küsenleri benim için bitmiştir diyenleri küfür ve hakaret edenler gerçekten çocuksu buluyorum. Skype’tan para kazanıyor eleştirisi için de adam iyilik meleği değil ve hiçbir zaman da bunu ima ettiğini düşünmüyorum çünkü takip etmiyordum kendisini. İstediği yerden istediği şekilde para kazanabilir ve bunu nasıl çoğaltabilirim mantığına gidebilir. İşini kalitesiz yaparsa izlemezsiniz tabi ama sırf bir bölümü paralı yaptı diye trip atıp abonelikten çıkmak küsmek falan da yine fazlasıyla çocuksu geliyor bana.
2 yıl
KİLOLAR NE DURUMDA?
Ben yaz başı 79'dum şimdi 93-95 arasına kadar çıktım(sigarayı bırakmanın da payı var)
2 yıl
BİLGİ SARMAL TYT KAMP SON TEKRAR
Biliyorum buna para verileceğine deneme alınması daha mantıklı ama bana hediye geldi. Sizce çözmeye değer mi?
2 yıl
Muallakta olan konular hakkında..
İNTEGRAL ÇIKMAZSA BİLE ÇOĞUMUZUN HEDEFİ OLAN BÖLÜMLERDE ÜST DÜZEY DİFERANSİYEL İŞLEYECEĞİZ. ASLINDA İNTEGRAL GİBİ KONULARI GÜNLÜK RUTİNDE ÇALIŞMAK ÇOK DAHA İYİ OLUR SİZİN İÇİN. TÜREV VE İNTEGRAL FAZLASIYLA BASİT KONULAR BENİM GÖRÜŞÜM ÇALIŞMAYI ASLA BIRAKMAYIN ZATEN NE KADAR VAKTİNİZİ ÇALABİLİR Kİ? MODERN FİZİK BİRAZ UZUN GİBİ GELEBİLİR AMA ÖĞRENDİKTEN SONRA 1 SAATTE HEPSİNİ TEKRAR EDEBİLECEĞİNİZ KADAR BASİT BİR KONU İKİ SORU ÇÖZÜNCE İŞİN PİRİ OLUYORSUNUZ. MODERN FİZİĞİ TEK GÜNDE BİTİRİRSİNİZ YANİ. ORGANİKTE SANIRIM GERİYE FONKSİYONEL GRUPLAR KALIYOR Kİ BİZ OKULDA 4 SAATTE FALAN BİTİRDİK. SINAVDAN ÖNCEKİ SON GÜN BAKILACAK DERECEDE BASİT BİR KONU FONKSİYONEL GRUPLAR. ÇIKSA DA ÇIKMASA DA DEĞİŞEN BİR ŞEY YOK KISMEN. TEK GÜNDE HALLEDERSİNİZ FONKSİYONELİ BIRAKMAYIN O YÜZDEN. GERİYE BİTKİLER KALIYOR Kİ ARALARINDAKİ EN ZOR KONU BİTKİLER. ÇABUK UNUTULACAK VE UZUN BİR KONU. BUNA ÇALIŞIP ÇALIŞMAMAK SİZİN TERCİHİNİZE KALIYOR Kİ BENCE HER ŞEY NETLEŞENE KADAR ÇALIŞILMAYABİLİNİR. 1 HAFTADAN KISA SÜREDE DE HALLOLUCAK BİR KONU YANİ..
2 yıl
CORONA KAMPI ÇALIŞMA PROGRAMI
Kamera arızalı olduğu için yarım yarım attım. Her Aralık 1 saate karşılık geliyor. 3 bloktan oluşuyor ilk blok sabah 07.00 ile 12.00 arası
12-13 arası 1 saat mola ve 13.00-17.00 arası 2.blok. 17-19 arası 2 saat mola ve 19.00-24.00 arası 3. Blok
Bazı yerleri numaralandırdım. İki günlük plan bu ilk gün 1 numaralı yerleri ve NumarasıZ yerleri ve 2. Gün 2 numaralı ve numarasız yerleri yapacağız. 3. Gün tekrar başa dönecek. Uyuduğu takdirde 2 hafta sonunda güzel sonuçlar elde ettirecek zor bir program. Ama virüs nedeniyle zaten karantinadayız karantina kapmı gibi bir şey oluyor.
2 yıl
KALEMLERİNİZİ DEZENFEKTE EDİN!
Asıl virüs yuvası onlar parçalayarak ıslak mendille iyice temizleyin.
2 yıl
26 MART'tan İTİBAREN UZAKTAN EĞİTİM
Uzaktan eğitim verileceği için sınavın erteleneceğini düşünmüyorum. Şimdi tek problem TRT1'den mi izleyeceğiz TRT OKUL'dan mı

Edit: uzaktan eğitim İlkokul, ortaokul ve liselere. Üniversitelere değil.
2 yıl
ORİJİNAL YAYINLARI TYT MATEMATİK DENEMESİ
Aslında bundan önce yayın denizi ve 3D çözecektim ancak bunları halam göndereceği için yaklaşık 10 gün sonra gelecekler. Her sabah bir tyt matematik denemesi çözdüğüm için bu boşluğu doldurmam gerekiyordu. İlçe 20k'lik bir nüfusa sahip olunca çeşit ne yazık ki azalıyor. Bundan başka uygun yayın bulamadım. Sizce nasıldır bu çözmeye değer mi?

Edit1: İlk denemeyi az önce çözdüm. 36.25 (eksik yazım) net geldi. Geometride çok kolay sorular da vardı fazla gereksiz sorular da vardı. Formüllü bazı sorular vardı misal karesel sayıların toplamı gibi. Genel olarak orta bi denemeyi kaliteli sorular da vardı sinir edenlerde.

Edit2: Denemenin tarayıcıda güncel çözümleri yok eski denemeleri var. Mobildeki çözümlerinde çözümcü adam soruları ezberinde çözüyor gibi neyin nereden geldiğini anlatmıyor.
3 yıl
malum analitik
Malum FAK analitik verene istediği verilir.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle