Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
23 Kasım 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
65 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 hafta
Muhalefetten neden ses çıkmıyor

Bu kadar video ve ihbara rağmen kimse çıkıp destekleyici bir şey diyemez mi muhalefet partileri nerde

2 ay
Turknet YAPA ile 50 Mbps Upload Nasıl Alırım

Merhaba,


Bulunduğum bölgede YAPA altyapısı var, kullandığım paket 100mbps 85'i falan görüyorum. 8Mbps upload hızım var. Turknetin bahsettiğine göre bu altyapıda olanlar 50'ye kadar upload alabiliyor. Modemin bağlantı durumuna baktığımda 45'e kadar alabilirsin diyor. Hangi ayarları yapmam gerekiyor bilen var mıdır.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/48/2e/1a/482e1a909c405c785e2bcc5bfd05b7ef.png&t=0&width=480&text=1
5 yıl
Ekonomist 2016 kapağında dikkat çeken ayrıntı
Bildiğiniz gibi İngiliz The Economist dergisinin geleneksel olarak her yıl başında yayınladığı ve o yılla ilgili öngörülerini sıraladığı özel ekinde şifreli semboller kullanılarak 2016’ya ait gizli mesajlar veriliyor.

Kapakta Erdoğan yok

5 yıl
TSK da Subayların % 70'i Fethullahçı
Hulusi akarın yaveri Levent TÜRKKAN

Cemaatte kesin bir şekilde gizlilik ve ketumiyet vardır. Herkes kendi abisini bilir, gider dersini yapar, namazını kılar, sohbetini yapar, kendi işiyle ilgili verilen görevleri yapar, fazlasını bilmez ve sormaz. Benim şahsi kanaatim 1990'lı yıllardan bu yana sınavla okullardan gelen ve orduya alınan subayların yüzde 60-70'i cemaatçidir. Genelde cemaatçi subaylar kurmay subaylardır.

Bu yapılanma 1980 lere kadar dayandığına göre ordudaki durum gerçekten çok vahim. Yarısından daha azı temizlenmişse geri kalanı derin bir sessizliğe bürünecek ve gün gelecek tekrar günyüzüne çıkacak.
5 yıl
Boğaziçi köprüsünden geldim asker bize ate açtı çok sayıda yaralı var
Az önce boğaziçi köprüsündeydim asker gözünü kırpamadan halka ateş etti çoğu kişi yaralandı yanımızdan kurşunlar adeta fişek gibi geçiyordu yanımda yaralanalar oldu ölenlerde varmış bilmiyorum üstümüzden jet uçaklar geçti bi yerleri bombaladılar büyük bi gürültü geldi ama neler oldu tam bilmiyorum köprü çok karışık. Ne işin var orda diyenler olacaksa size ne.
5 yıl
Ümraniye'den - Bursa Uludağ görünümü SS
Bu sabah pencereden adalara doğru baktığımda, üzerinde koca bir kirli sis tabakası vardı ve arka taraf gayet açıktı bursa uludağ resmen çıplak gözle görülebiliyor.
Ümraniyeden uludağ görünür mü ki diyenlere uydu üzerinden görseli de ekledim..5 yıl
iOs için bir kaç oyun yaptım denemenizi isterim.
Merhaba arkadaşlar bir kaç aydır iOs ve googleplay için oyun tasarlıyorum elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalıştım. Siz değerli forumdaşların yorum ve önerilerine ihtiyacım var.

Crazy Captain:https://itunes.apple.com/us/app/crazy-captain/id1092618260?mt=8


Yardır:https://itunes.apple.com/us/app/yard-r/id1086090916?mt=8


Mission Space:https://itunes.apple.com/us/app/missions-space/id1088568789?mt=8


Flappy Fartman:https://itunes.apple.com/us/app/flappy-fartman/id1086368801?mt=8Troll bir yarış oyunu High Speed Car:https://itunes.apple.com/us/app/high-speed-car/id1086915527?mt=8
5 yıl
Dogalgaz faturaniz ne kadar geldi
her zamanki gibi normal sekilde yaktik gunduz kapatip aksamlari yakiyoruz inanilmaz bir sekilde 500 liraya yakin bir meblag gelmis. normalde 200-250 gelirdi
6 yıl
İlk oyunum "Dangerous Dungeon" yorumlarınıza ihtiyacım var
Merhaba arkadaşlar hayatımda ilk defa bir mobil oyun yaptım yaklaşık 2 ay kadar uğraştım indirme imkanı olanlar beğenip yorum yaparlarsa çok sevinirim..


Tıkla: Dangerous Dungeon


6 yıl
İngilizce bilen yardım (iki kelime)
Merhaba arkadaşlar bizim deyimimiz ile "davul tozu" ingilizce ne anlama gelmektedir tam olarak . Google da baktım drum powder olarak ta geçiyor drums powder olarakta fakat bazen toz davul anlamı da çıkabiliyor. bana tam olarak "davul tozu" lazım. ilginize teşekkür.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.