Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
16 Mart 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
7 ay
Hangi Fotoğraf Makinesini Almalıyım ?

Merabalar 2500-4500 arası bir bütçem var sizce Hangi Fotograf Makinesini almalıyım.

7 ay
Da Vinci Resolve 17 Video Ses Sorunu

Merabalar Da Vinci Resolve 17 kullanıyorum. video yüklediğimde videonun sesi gelmiyor. sorun nerde ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

9 ay
E-FATURA BAŞVURU SÜRECİ

Ben mükellef ile beraber bir şahıs şirketi kurdum şuan herşey tamam bir tek E-fatura E-arşiv başvurusu yapılacak. benim merak ettiğim kısım şu bu e-fatura başvurusu yaptıktan hemen sonra başvuru sonuçlanıyor mu ne kadar bekleyeceğim.

9 ay
E-ARŞİV FATURA KESMİ NASIL OLUR

merabalar ben şahıs şirketiyim ve internetten satış yapıcam.Soru şu ben sattığım her ürün içinmi fatura kesmeliyim yoksa 5000 tl ve üzeri işlemler içinmi fatura kesmeliyim ?

9 ay
ETGB İHRACAT BİLGİ FORMU
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/b0/f1/5f/b0f15fe0b03f48a91c8b431fcddcf935.png&t=0&width=480&text=1
9 ay
ISLAK KAŞE NEDİR NEREDEN TEMİN EDEBİLİRİM

merabalar konu dışı olacak ama ıslak kaşe nedir nereden temin edebilirim

9 ay
Şahıs Firması Ticaret Odasına Kayıt Olması Zorunlu mudur ?

Merabalar internetten baktım ama tam olarak net bir cevap alamadım. sorum şu : Ben yeni şahıs şirketi açtım. bu şirket ile Aliexpress üzerinden yurtdışına satış yapmayı düşünüyorum.Benim ticaret odasına kayıt olmam gerekli midir yoksa gerek yok mu ? Şimdiden Teşekkürler.

9 ay
VERGİ MEMURU YOKLAMAYA ORTALAM NE KADAR SÜREDE GELİR

Ben şahıs şitketi başvurusunda bulundum ve çalıştığımdan dolayı evde duramıyorum. bilmem gereken şey vergi memurlarını ortalam ne kadar sürede yoklama geldiği bilen birisi var ise yardımcı olursa sevinirim

9 ay
3 GSM Operatöründen Ortak Karar: BiP ve Yaay, İnternet Kotasını Etkilemeden Kullanılabilecek

Türkiye’nin üç büyük mobil operatör şirketi olan Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, bir yerli bir mesajlaşma ekosistemi oluşturabilmek son derece önemli bir iş birliğine imza attı. Söz konusu iş birliği, yaşanan çalkantılı sürecin ardından WhatsApp’a alternatif arayan tüketiciler için yerli bir çözüm sunmuş oluyor.

Söz konusu iş birliğine göre Türk Telekom kullanıcıları, Turkcell’in mesajlaşma uygulaması BiP’i, Turkcell kullanıcıları ise Türk Telekom’un sosyal medya uygulaması Yaay’ı internet kotalarından harcama yapmadan gönül rahatlığıyla kullanabilecek.

10 ay
Kendi üzerime olan evi iş yeri adresi olarak gösterme

Benim üzerime olan evi iş yeri adresi olarak göstersem kira sözleşmesi yapmam gerekirmi stopaj vermem gerekirmi bu konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.