Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
24 Şubat 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
206 (Bu ay: 20)
Gönderiler Hakkında
4 ay
Metro exodus enchanced edition tr yama istek
Dostlar hali hazır da yaması mevcut oyunun fakat performans güncellemesi aldığı için eski yama uyumlu değil bir babayiğit uyumlu hale getirirse çok tatlı olur.

Qnoops'un vefat ettiği söylenmekte Allah rahmet eylesin emekleri için bir kez daha teşekkür edelim 🙏
6 ay
It Takes Two türkçe yama istek

A way out yapımcılarından çıkacak olan harika bir oyun böyle hikayeli 2 kişilik oyunlar çok nadir çıkıyor, diyaloglar da güzel olacak belli ki umarım çeviri gruplarından biri el atar da bu eğlenceli oyunu kardeşimiz/arkadaşımızla doya doya oynarız :)

11 ay
Rdr 2 OPENIV import 31 Aralık da geliyor
Evet dostlar beklenen haber geldi openiv geliştiricileri açılan tüm rdr dosyalarını oyuna entegre etme (import) mevzunu çözmek için programı güncelleyip yayımlayacaklar yama da sağ sağlim çıkar ve artık muradımıza ereriz.
Edit : Covid nedeni ile Aralık sonuna ertelendi.
2 yıl
Dh de ibretlik reklam (!)
İlk bakınca aklınıza bira dan başka herşey geliyor bu nasıl reklam la


3 yıl
Evlenirken iki kere düşünün "Nafaka" davası!
Başlıkta da belirttiğim gibi evlinicem diye tutturan tiplere bunu gösterin bu zaman da çok iyi düşünmek gerek evlenilecek olan kişiyi çok iyi seçmek gerek bu nasıl bişey dir arkadaş .

3 yıl
Farcry 3 bıktıran donma hatası!
Şu şahaser oyunu oynamak istedi canım ne yaptıysam işin içinden çıkamadım önce repack indirdim olmadı, uplay den orjinal aldım o da hata verdi, reloaded indirdim o da aynı oyun açılıyor oynuyorum ya ara sahneler de ya da oyun içindeyken oyun kitleniyor hoparlör den tiz ses geliyor reset atma dan pc düzelmiyor acaba hata nedir?
Sistemin;
Amd ryzen 5 2600x
16gb ram
Sapphire rx590 8gb nitro
3 yıl
Kızlar neden böyle ?
Çoktandır tanıştığım bir kız arkadaşım vardı kendisi din mevzularını sosyal medya ya reklam etmeye bayılır. İşte ben dindarım görün der gibi. Tabi atatürkçü olunca dinsiz de olduk Ben de güzel bır şekilde uyardım işte aldığım tepki yahu insanlara doğruyu söyleyince niye böyle oluyor


DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.