Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
Z

Onbaşı
08 Kasım 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
70 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
Z
geçen yıl
Mikrofonu çok kaliteli kulaklık önerisi
Bir süredir mikrofon almayı düşünüyordum ses kaydı için, fakat kullandığım kulaklık olan rampage sn-rw1 deforme olduğu ve eskidiği için ayrı ayrı almak yerine sadece kulaklık almaya karar verdim. Öncelikle belirteyim kulaklığın ses kalitesi çok önceliğim değil, benim için en önemli kısmı mikrofonu ve uzun süreli kullanımda rahatlığı. Fiyat konusuna takılmadan bilginiz olan en iyi mikrofonu olan kulaklığı önermenizi rica ediyorum.
Z
2 yıl
Anakart ve işlemci değişikliği sonrası sisteme güç gelmiyor acil yardım?!
Kullandığım mevcut kasayı upgrade için, işlemci ve anakart aldım. Anakart montajını ve bağlantılarını doğru şekilde yaptım. Fakat sistem hiç bir şekilde güç almıyor. Cpu çıkartıp, ekran kartı çıkartıp denedim. Ram hem çıkartıp hem farklı modelle değiştirip denedim. Power sw olmadan tornavidayla short yaparak güc vermeyi dahi denedim ama yok. En ufak bir hareket dahi yok. Sisteme güç ulaşmıyor hiç bir şekilde. Psuda sorun olması da pek mümkün değil çünkü anakart değişmeden önce çalışıyordu arada 15 dakika var yada yok.
Anakart model b450a pro max, işlemci ryzen 5 3600. Yardımcı olabilecek bilgili arkadaşlar varsa bekliyorum.
Z
2 yıl
Sadece ssd formatlama ?
Bilgisayarımda windows ssdye kurulu, oyunlar programlar vb harddiske. Sadece windowsa yani ssdye temiz kurulum yaparsam, bunu icin hdd guc pini cikartip mi yapmaliyim ? Ve ssd formatlagimda hdd icindeki oyunlar saglikli calisir mi tekrar ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.