Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
18 Kasım 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
41 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Hp elite 1000 tablet pc ses ve görüntü sorunu
merhaba arkadaşlar. hp tablet kullanıyorum windows 8.1 yüklü. ancak sistemdeki bütün sesler nedense hızlı çaıyor. youtube videoları netfilx hepsini geçtim windows açılış sesi bile normalden hızlı çalışıyor. yani tüm medyalarda hem oynama hemde ses normalden hızlı gidiyor. bunun nedeni ne olabilir.
2 yıl
WhatsApp da karşı tarafın sildiği mesajları görebilmek.
Selamlar. WhatsApp da karşı tarafın sildiği mesajları görmek için notification uygulamaları var ancak bu uygulamalar kurulduktan sonra yazılan mesajları ve silinen mesajları gösteriyor. Bana sabah bir mesaj gelmiş ve silinmiş benim bunu tekrar görmem mümkün mü acaba??
3 yıl
S7 Edge hakkında tavsiye.
Arkadaşlar selamlar.bir s7 Edge sahibiyim. Telefondan çok memnunum değiştirmek istesem aynı özelliklerde telefonların 4000 TL civarında olduğunu görüyorum. Problemim şu cihazın bataryasını değiştirirken ufak bir şase problemi oldu ve resimde göründüğü gibi büyük 3 tane ölü piksel topluluğu oluştu. Şimdi ya bu şekilde kullanacağım yada çıkma bir ekran buldum 550 TL istiyor onu alıp ekranı değiştirip kullanacağım yada son seçenek olarak bunu bu şekilde satıp Vodafone dan bir telefon alacağım. Sizce ne yapmalıyım?
4 yıl
Saklama alani dolu uyarisi
Arkadaslar şu an 11 gb kullanilan alanvar ve gerisi boş olmasina ragmen whatsapp gibi uygulamalari acinca bellek dolu diyor neden olabilir bu
4 yıl
Arkadaşlar bu iPhone 6 kasa mi değişmiş?
Arkasında değişik bir logo var. Tam ikinci el alırken fark ettim
5 yıl
Turkcell ve Vodafone dan alınabilecek en iyi fiyat performans telefonu
Arkadaşlar bu iki operatorden alınabilecek çift hatlı en iyi fiyat performans telefonu hangisi yardımcı olabilir misiniz?
6 yıl
Malzeme girdisi ve kullanımı
Selam arkadaşlar. Servis hizmeti veren bir işletmede yetkili firmalardan onarımlar için talep ettiğiniz malzemeler elinize ulaştı ve siz bunları garantili yada garantisiz ürünlerde onarım işlerinde kullanıp garantilileri tekrar yetkili firmalara garantisizleri de müşterilere fatura ettiniz diyelim. Bu durumda neyi garantililere veya neyi müşterilere fatura ettiğinizi ayrıca elinizde kalan ürünlerin de neler olduğunu kontrol etmenin en iyi yolu nedir. Umarım anlatabilmişimdir.
6 yıl
Ariston Matis kombi oda termostati bağlamak.
Ariston Matis kombiye oda termostati nasıl baglayabilirim sema vs bulamadim
6 yıl
Kart vizitime ne yazdirmaliyim.
Arkadaşlar ben muhendisim ama genelde sistem mühendisliği yaptım. Yani işleyişler garanti prosedürleri kar zarar işleri verimlilik ile ilgili işler yaptım. Şimdi bir firmada firmanın işlerinin daha iyi yönetilmesi için gerekli sistemin kurulması çalışanların verimlilikleri gibi işler yapacağım. Kart vizitime ne yazdirmaliyim
6 yıl
Acil tavsiye lg xscreen hakkinda
Arkadaşlar evkur dan 1000 tl civarı bir cihaz bakarken xScreen ı gördüm diğer secwnwkler arasında sony e5 yine sony xa var. Bu cihazlar arasından hangisini onerirsibiz. Lütfen evkur dan alma yada evkur da satılan modellerden başka bir öneride bulunmayın. Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle