Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
05 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
31 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
SONY MDR-XB450APR.CE7 & JBL T450 Arasında Kaldım
Arkadaşlar merhaba,

SONY MDR-XB450APR.CE7 ve JBL T450(Kablolu, bluetooth versiyonu değil) kulaklıkları arasında kaldım. İkisi de üç aşağı beş yukarı aynı fiyat seviyesinde.(150-160TL arası) Yoğunluklu olarak elektronik müzik dinlemekteyim bu nedenle bass performansı önemli ancak seslerin dengeli olması daha önemli çünkü mid ve highları da duymam gerekiyor. Daha önce bu kulaklıklardan kullanan, ses dengesinden bahsedebilecek olan var mı?
6 yıl
Unmountable_Boot_Volume Hatası
Merhabalar,

Bilgisayar, açılıştaki Lenovo yazısı geçtikten sonra unmountable_boot_volume vermeye başladı.(Mavi ekran) Bu hatadan sonra bilgisayarı yeniden başlatıp automatic repair başlatmaya çalışıyor ama siyah bir ekranda donup kalıyor. Şu an windows 10 cd'sinden başlatmayı deniyorum. Press any key to boot from cd or dvd yazısı gelince bir tuşa basıyorum ve ondan sonra siyah ekranda bilgisayar donup kalıyor. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.
6 yıl
Windows 10 Unmountable_Boot_Volume Sorunu
Merhabalar,

Dün Fifa 16 oynarken bir anda oyun dondu, görev yöneticisini açtığımda disk kullanımının %99 olduğunu gördüm ve bilgisayarı yeniden başlattım. Ne olduysa buradan sonra oldu ve bilgisayar açılıştaki Lenovo yazısı geçtikten sonra unmountable_boot_volume vermeye başladı.(Mavi ekran) Bu hatadan sonra bilgisayarı yeniden başlatıp automatic repair başlatmaya çalışıyor ama siyah bir ekranda donup kalıyor. Şu an windows 10 cd'sinden repair yapmayı deniyorum ancak belli bi yerden sonra donup kalıyor. İnternette araştırma yaptım ancak çözüm önerileri malesef başarılı olmadı. Daha önce bu sorunla karşılaşan ve çözümünü bilen var mı?

İyi günler.
8 yıl
Ağırlıklı Olarak Rock Müzik için Kafaüstü Kulaklık Tavsiyesi
Merhabalar,

Öncelikle konuyu, 150-300 TL arası kafaüstü kulaklık tavsiyeleri başlığına açaktım. Yalnız konuya baktığımda uzun süredir tavsiye verilmediğini gördüm, o yüzden yeni bir konu açma ihtiyacı hissettim.

- Ağırlıklı olarak psychedelic, progressive, hard ve classic rock dinleyen biriyimdir.
- Çıkabileceğim maksimum 250TL bütçemle dinlediğim müzik tarzlarına uygun, kafaüstü bir kulaklık aramaktayım.
- Müziği telefonumdan dinliyorum(iPhone 5S).
- Birinci tercihim sıfır ürünlerdir.
- Özellikle progressive rock karmaşık ve enstrümantal virtüöziteye dayandığından her enstrümanı ayırt edebilmek isterim. Kesinlikle kulaklığın bas ağırlıklı olup midleri ve tizleri boğmasını istemem.
- Daha önce Marshall Major kullandım ancak açıkçası o zamanlar biraz daha bilinçsiz bir dinleyiciydim ve kulaklığım 4-5 ay önce bozuldu.

Aradığım özellikleri ve kısıtlamalarımı, yukarıda maddeler halinde saymaya çalıştım. Tavsiye konusunda yardımlarınızı beklemekteyim :)
9 yıl
Marshall Major aradaki farka değer mi ?
Merhaba arkadaşlar.

2-3 senedir kullandığım Sennheiser MX470'in bozulması sonucu yeni bir kulaklık alacağım. Biraz araştırdım şöyle piyasayı ve kafaüstü almaya karar verdim. Dizayn kesinlikle çok önemli benim için ama bunun yanında bütçem de 150 lira civarında kısıtlı durumda. Karşılaştığım ve dizaynını beğendiğim iki kulaklık var. Biri Philips ve O'Neill'ın The Snug'ı diğeri Marshall Major. Marshall bana 165 lira civarında gelebilir, The Snug ise 75-80 civarında. Marshall'ı bizzat D&R'da deneme fırsatım oldu. Cidden çok beğendim. The Snug'ı ise nedense deneyecek yer bulamadım, bir kaç yerde okuduğum yorumlara göre fiyat/performans olarak gayet iyiymiş. Gelelim sorumuza. Aradaki 80 lira civarı farkı vermeye Major için değer mi ? Bir de başta da bahsettiğim gibi eski kulaklığımı 2-3 sene boyunca kullanmıştım, yani alacağım kulaklığın dayanıklı olması da önemli.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)

Edit: Kulaklık çoğunlukla iPhone'da kullanılacaktır.
11 yıl
KabambaMusasa - Base BP- Akara
Öncelikle herkese merhaba :)
Biricik bebeğim KabambaMusasa'mın artık tanıtılma zamanı gelmişti diye düşündüm :) Çok ahım şahım itemlarım olmasa da zevk alarak oynamaya çalışıyorum Base'de. Neyse lafı uzatmadan tanıtıma geçelim :)

İtemlar:
+8/15 Fabric STR Set
+7 No Reb Hell Breaker
+1 Rebirth Dread Shield
Dual Old Ring Of Courage
Dual Old Warrior Earring
Old Skeleton Belt
Warrior Pendant+1

Buyrun bu da bir ss


Bp'nin def ve hp düşüklüğünden dolayı statları bu şekilde dağıtma yoluna gittim. Her ne kadar atağımdan 300 kesmiş olsam da yaklaşık 1.5k hp avantajı daha makul geldi. Ayrıca DS takınca def 1096 oluyor :) Char şimdilik böyle zamanlı umarım daha da geliştiririm. Yorumları alalım artık :) Herkese iyi oyunlar.
11 yıl
Akara'da 10gb ve Priest dizilimiyle ilgili birkaç soru
Öncelikle herkese merhaba.
Akara'da 68 lvl bir priest'im var yakın zaman 69 olacak inşallah :) Charda şu an Hb+7, +8/15 Str Fabric Set ve 10gb para var.
Almayı düşünüdüğüm itemler Dual Old Roc,Old Ske Belt ve Wp+1. Siz neler önerirsiniz acaba bunlar yerine?
Teşekkürler.
11 yıl
Yaklaşık 1 sene üzerine şifre değiştirme..
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba. Oyunu uzun zaman önce bırakmıştım ancak geçen günlerde bir arkadaşım sayesinde bir karakterim olduğu aklıma geldi :) Kullanıcı adını hatırlıyorum ancak şifreyi hatırlamıyorum. Siteye bir baktım bayaa bi değişmiş G1'den değiştirmek istedim ama orda kullanıcı adım farklı bir şey olarak gözüküyor. Atıyorum benim hatırladığım kullanıcı adı xyxy ise orda asdf olarak gözüküyor ve o kullanıcı adıyla giriş yapınca ortada bir karakter bile yok.
Şimdi ben bu şifremı nasıl değiştirebilirim? Gizli soru ve e-mail'i de biliyorum bu arada. Teşekkürler şimdiden.
11 yıl
Gençler
Valla bunları izlemek kadar zevkli bişey yok. Takımdan çok memnunum şu an. Altyapıya önem veriyoruz, sağlam bi kadromuz da var. Oh mis.
Okan,Berk,Hasan,Gökay,İsmail. Cidden kaliteli gençler geliyor alttan
11 yıl
Guiza Reis
Resimleri karıştırırken karşıma bi anda çıktı

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.