Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Er
01 Eylül 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
23 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Kırık vs Hazırlık Sonrası
Kırıkla mı hazırlanmak daha iyi yoksa 1 sene hazırlığı okuduktan sonra tekrar hazırlanmak mı ? Hazırlıktan sonra hazırlanırsam hem puan kesintim geri gelmiş olur hem de bir sene ara verip kendime gelmiş olurum diye düşündüm.
3 yıl
En İyi İngilizce Hazırlık Hangi Okullarda ?
Boğaziçi, Koç, Bilkent, Sabancı benim aklıma ilk gelenler. Okuyanlar ve herhangi bir araştırması olanlar açıklamasıyla bilgi sahibi olduğu okulu paylaşabilir mi ?
3 yıl
Sonuçlar açıklanana kadar Bursalı destek arkadaşı
Merhaba arkadaşlar. Aranızda Bursalı olup da beklediğini alamayan veya mezun senesinde düşürdüm korkusu olan varsa mesaj atabilir mi? Sonuçlar açıklanana kadar çıkar çay falan içer sohbet edip kafa dağıtırız.
3 yıl
Limit Tyt Sosyal Denemesi Cevap Anahtarı
Kontrolü rahat olsun diye keserek kullanıyordum. Kaybolmuş, bulamadım. Varsa 1-36. denemelerin cevap anahtarını atabilir mi ?
3 yıl
Acil Tyt Matematik İlk 12 Soru Denemesi
Çözüp de memnun kalan var mı ? Problemlerden önceki kısmı oradan tekrar edeyim diyorum.
3 yıl
Acil Geometri Deneme
Normalde karekök lys gibi kitaplarda test başına 3-4 boş gelirken; acilde deneme başına 1 boş veya 1 yanlış ya çıkıyor ya çıkmıyor. Acil geometri denemelerini çok mu kolay yapmışlar sizce ?
3 yıl
Ayt Matematiği Bitirdikten Sonra Konu Tekrarı
Ayt matematiği bitirdim ama zamana fazla yaydığım için eski konuları unutmuşum gibime geliyor. Tüm konuları seri bir şekilde nasıl tekrar edebilirim? Formül ve notları gözden geçirip deneme mi çözeyim yoksa test kitaplarından mı çözeyim önce. Trigonometri ve fonksiyonda baya bir unutmuşum gibi geliyor. Onlarda güzel bi konu + test tekrarı yapıcam. Diğer konularda sadece bazı soru tiplerini veya 1-2 alt başlık unutmuşum.
3 yıl
30 Gün Ayt Matematik Kendi Kendime İddaa
Polinom, denklem, parabol, eşitsizlik, fonksiyon, trigonometri, limit, türev, integral, logaritma, Diziler
Yukarıdaki konuları baştan sona bitireceğim. İntegral dışında hiçbirinde sıfır değilim. Analitik geometrim iyidir. 10. 20. ve 30. günlerde konuyu güncelleyeceğim. Konuları bitirdikçe '✓ ' koyacağım yanına. Kolay gelsin.
Güncel netim: 13-15/30
Polinom: ✓
Denklem: ✓
Parabol: ✓
Eşitsizlik: ✓
Fonksiyon: ✓
Trigonometri:
Limit: ✓
Türev: ✓
İntegral:
Logaritma:
Diziler:
3 yıl
Bunca Mezun Senemde İlk Defa Deneme Çözücem
Alan denemeleri olarak kaliteli yayınlardan yaklaşık olarak seksener doksanar adet deneme depoladım. 22 tyt denemesi (okyanus, fen bilimleri, bilgi sarmal, yayın denizi tek, üçdörtbeş) aldım. Bol bol alan demesi çözeceğim için genel ayt denemsi olarak almadım hiç. Tyt denemesi olarak yeterli mi yoksa 1-2 yayın daha alayım mı ?
3 yıl
Apotemi Türev Rezilliği
Sınav yaklaştı, hala çözümler piyasada yok. İnsan video olmasa bile kağıda anlatımını yapıp koyardı. Sınav geldi hala 40. sayfanın sonrası yok. Sorsan çözümlü kitap. 2-3 gün önce twitterdan mesaj attım, zahmet edip cevap bile vermediler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle