Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
Y

Onbaşı
09 Temmuz 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Y
3 yıl
Yıldız teknik matematik mühendisliği
Yıldız teknik matematik mühendisliği, itü metalurjinin üstüne yazılır mı, okuyup memnun olan ya da şikayetçi olan var mı? Fikri tanıdığı falan olan nolur yardım etsin. Tercihi bugün yapmak gerek artık.
Y
3 yıl
Monster
Yakın zamanda bi laptop alacağım. Öyle arada oyun falan oynarım, genelde sadece günlük işler için kullanırım diye tahmin ediyorum. Monster v15 serisi kafama çok yatmıştı ta ki bilgisayardan anlarım diyen biri çok sorunlu monster alma diyene kadar. Sonra başka birine sordum o da al iyidir dedi. Çok kararsızım şu anda.

İlla monster olmak zorunda da değil. Öyle 6 bin civarlarında bi bütçem var. Ama fiyatına göre en çok özelliği monster sunuyor gibi geldi. Sizin fikirleriniz, deneyimleriniz neler? Başka tavsiyeleriniz var mı? Yorumlarınızı bekliyorum. Sağolun.
Y
3 yıl
Tıp Okuyan Var Mı?
1. Sınıfı bitirdim bu sene ve resmen rezil bi seneydi benim için. Nasıl çalışmam gerektiğini hâlâ bulabilmiş değilim. Sınava ne zaman çalışmaya başlamam gerektiğini kestiremiyorum. İşin gerçeği şu ki bütün sene itinayla her sınavdan önce ağlama ritüelim vardı. Ortalamam 63, sınıfı anca geçtim. Ucundan kurtardım olayı yoksa büte falan kalacaktım nerdeyse. Nolur bi yardım edin çünkü ben bi sene daha böyle okuyamam, muhtemelen de sınıfta kalırım. Çünkü 2 zor dediler. Azcık taktik falan verin
Y
3 yıl
Eskişehir Tıp Düşünen Varsa?
Eskişehir tıpta okuyorum. Bugün öyle foruma girmek aklıma geldi. Düşünen varsa ya da aklında soru işareti falan olan yardımcı olmaya çalışırım. :)
Y
3 yıl
6000e kadar bütçem var
Bilgisayardan çok anladığım söylenemez, 2 3 aya kadar bi laptop edinmeyi planlıyorum o yüzden biraz araştırmaya başladım.
Bilgisayarı genelde slayt, film, dizi, müzik tarzı günlük olarak kullanacağım. Çok arada bir lol falan oynarım.
Benim için önemli olan çok gürültülü ve ağır bir laptop olmaması, çünkü muhtemelen benimle kütüphaneye baya bi süre uğrar.
Şarj süresi çok önemli değil ama yine bi 4 saat falan beni üzmese iyi olurdu.
İşlemci i7 düşünüyodum aslında ama sanırım bu fiyata güzel performans veren bi i7 laptop yok ya da ben bulamadım.
dell in bu 13.3" olan inspiron 7380 düşünüyorum ama dell den de emin olamadım. Tavsiye ve fikirlerinizi bekliyorum :)
Y
4 yıl
TIP OKUYAN ARKADAŞLARIM?
Kurul sınavımıza 1 hafta var ve neredeyse hiçbir şey bilmiyorum. Sınıfta kalmayı hiç istemiyorum. Eminim sınav tarihi geçmiş ve iyi puanlar almış kişiler vardır. Daha hızlı öğrenebilmek ve en azından 60 almak için ne yapabilirim şu an ya? Sinirden elim ayağım titriyor, ders de çalışamıyorum. Delircem az kaldı. Yardım lütfen?
Y
4 yıl
6,5k TIP
arkadaşlar Dokuz Eylül'ün altına Akdeniz, İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Yıldırım Beyazıt, Uludağ, Osmangazi ne yazıyım? Ya da hangi sırayla yazıyım? Bi bilginiz varsa şunu yaz bunu yazma diyebiliyosanız bir yardımcı olun rica ediyorum. Çok kararsızım.
Y
4 yıl
6286 mf
Dokuz eylül gelme ihtimali 0 gibi görünüyor ama Osmangazi kesin gelir mi?
Y
4 yıl
Tıpta Hazırlık Okumak
Hazırlık okumak istemiyorum. İngilizcem fena değil ama hazırlık sınıfının bana katkısı olacağını da sanmıyorum. Ama sınav falan olursa geçemem büyük ihtimalle. Bu yüzden direk hazırlık zorunluluğu olmayan bi üni yazmak daha mantıklı. Bu üniversiteler hangileridir,bilen varsa bir yardım etsin. Teşekkür ederim.
Y
4 yıl
Tıp Okuyanlar
Arkadaşlar artık sıralama muhabbeti yerine böyle şeylerle ilgilenmemiz gerek yoksa tercih haftası ne yapacağımızı sapıtırız. Tıp okuyan, abisi ablası tanıdığı vasıtasıyla bilgi sahibi olanlar bizi bir aydınlatırsa çok iyi olur. Üniversite, şehir hakkında bilgiler, yurt olanakları, eğitim sistemi, geçme zorluğu, hocalar, kadavra, lab imkanları... Bir yardımcı olun da herkesin bir fikri olsun kafasında.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle