Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
M

Er
18 Haziran 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
5 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
3 ay
64 bit bilgisayara 32 bit ekran kartı driveri kurmak

eskiden bilgisayarımda 32 bit windows 7 kuruluydu. Bir hatadan ötürü format yedi ve 64 bite yükselttim. Fakat oyunlarda eski performansı alamadığımı gördüm. LoL oyununda orta ayarlarda 80-90 fps alırken 64 bite yükselttikten sonra düşük ayarlarda 40-50 fps değerlerini gördüm. Gözle görülür bir performans düşüşü var. Sizce ekran kartı driverini 32 bit kursam fps değerleri artar mı?

M
4 ay
farklı ilçedeki kyk yurduna yerleşebilir miyim?

arkadaşlar e-devletten kyk yurt başvurusu yapmak istediğimde "Bölüm ve sınıfınızın bulunduğu il ve ilçede Bakanlık tarafından işletilen yurt bulunmamaktadır." diye bir hata alıyorum. İlçeye 20km uzaklıkta başka bir ilçede yurt var. O yurda yerleşmem mümkün mü?

M
4 yıl
Ön Jaklar Çalışmıyor (Realtek)
Arkadaşlar merhaba,
Windows 7 professional 64bit bilgisayar kullanıyorum
bilgisayarımda realtek hd audio yöneticisi mevcut fakat ön jakların hiçbiri çalışmıyor. arka jaklarda sadece hoparlör girişi çalışıyor. usb girişlerinde sorun yok ama kasanın ön girişleri çalışmıyor.
Nereye baksam "realteki aç sağ üstte sarı bir klasör var orada kollektör ayarı var onu aç Ön panel jak saptamasını engelleyin işaretini seç" diyorlar. Ama benim kullandığım sürümde sağ üstte sarı bir klasör yok. Hangi sürümü yüklersem yükleyim aynı şeyle karşılaşıyorum. Sorunu bir türlü düzeltemedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

kullandığım sürüm bu şekilde;https://mobile.donanimhaber.com/images/upfiles/2638530/7ff086b2-1bb5-4d33-bda5-832609050fa4.PNG
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.