Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
S

Teğmen
04 Mayıs 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
716 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
S
2 hafta
Hırsız birinden para çalıp hacca gitsem günah mıdır?
Adam zaten hırsız. Veya bu parayla zekat versem iyilik yapsam sevap mıdır?
S
2 hafta
Barda bira içtim vergiden düşebilir miyim?
Olur mu?
S
2 hafta
Afgan göçmene sordum Türkiye süper diyor bi chp liler beğenmiyor!
Afgan kağıt toplayıcı vardı burda işte bazen kartonları veriyorum. Dedim Türkiye nasıl. Dedi çok güzel burda yemek var su var kalacak yer var. 11 kişi kalıyorlarmış. Taa elin Afganlısı beğenirken siz niye beğenmiyorsunuz? Mesela Ermenistanlı komşum var ona da sordum tek kişiye sormuş olmiyim diye. O da süper dedi. Ermenistan da iş yok maaş çok az dedi. Yani bu 2 kişi yalan mı söylüyor? Türkiye gayet iyi durumda bence.
S
geçen ay
TL'nin şahlanışı durdurulamıyor!
Dolar kaç haftadır 8,6 yı geçemiyor. Bu çok büyük bir başarıdır. 8.7 lere geldiği gibi Tayyip bir Osmanlı şamarı vuruyor ve taaa 8.5 a kadar geriliyor. Resmen bir şahlanma söz konusu. Abd bizi durduramıyor resmen çaresiz kaldılar. Dolar resmen tl karşısında rez'il oldu! Bu yükselişimiz gerçekten bir destandır, yüzyıllarca yazılacak. Karadeniz de doğalgazı çıkarınca dolar 10 tl pardon 5 tl lere kadar düşecek ve süper güçlüğümüzü ilan edeceğiz!
S
3 ay
Sony Ericsson ve Nokia niye telefon yapmıyor? Oysa n95 leri süperdi
N95, P900, olm efsane modellerdi la. Şu videoyu izlerken ağlıyorum resmen. Hani reklamlarda olur ya biz bu ürünü üretirken sevgimizi kattık derler. Aynen adamlar telefonu aşkla üretmişler sanki. Ne demiş Mustafa Sandal, maalesef ruhu yok. Şimdiki telefonlar ruhsuz abi. Şimdiki hiçbir telefon bi N95 değil. P900 de süper telefondu ya...

https://www.youtube.com/watch?v=AUsEmeVOra8&feature=youtu.be
S
3 ay
Yalnız insanların ömürleri kısa mı olur?

Öyle bir şeyler diyordu bi ara bilim adamları. Yani umarım öyledir. Bu saçma dünyada yalnız bi 80 yıl da çekilmez. İnsanlar aşağılık, kızlar daha aşağılık.

S
3 ay
Kızların Doğulu diye bakmaması

Saçmalıktır. Her Doğulu Kürt mü? Yani cidden çok sıkıldım, İsveç'e gidecem ordakiler bayılıyor. Sırf bu yüzden Doğulu bir kızla çocuk yapmayacam. Amk sonra benim çocuğum Doğulu tarafa kayacak. İzmirli kızla evlenirim o da becerirsem.

S
3 ay
1000+ takipçili kızlar kimlerle çıkıyor? Kimlerle sevgili oluyorlar?

Hep merak etmişimdir. Bunlara zaten günde trilyon tane mesaj gelir. Lan böyle yaparak abazaları topluyorsun hem, hem de böyle topluluk arasından nasıl abazayla adamı ayıracaksın? Kendileri için de zor değil mi yani?


Lan mesaj atıyorsun, asla geri mesaj olmuyor. Merak ediyorum bunların cevap verdiği tipler yok mu? Böyle zengin arap şeyhi falan olsak cevap yazarlar mı?

S
3 ay
Kadıköy de hangi barlarda daha çok kız olur?
Haftaya Kadıköy de olacağım da. Kız düşürmek istiyorum biraz. Bunun için en iyi mekanlar neresi? Bazı mekanlara giriyorsun her 5 erkeğe 10 erkek düşüyor, girdiğine pişman oluyorsun ya.
S
3 ay
İyi ki başımızda Tayyip var yoksa İstanbul çöp şehir olurdu
Geçen gün Ruhi Çenet izliyorum, Pakistan Lahore'a gitmiş oraları çekiyor. Lan aha dedim, Ecevit döneminin çöp İstanbul'u da böyleydi. Gözlerimden yaş geldi, ah bu Tayyip olmasaydı biz de böyle olacaktık. Neyse ki Tayyip geldi de bizi böyle bir şehir olmaktan kurtarmıştı. Gençler siz hatırlamazsınız ama iyi ki başımızda Tayyip vardı yoksa bizim İstanbul da böyle Lahore gibi olurdu. Şimdi cennet cennet. Şu videoya bakın ibret alın:

https://www.youtube.com/watch?v=9RuejDu3eS8&feature=youtu.be
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.