Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
24 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
23 üye
Görüntülenme (?)
356 (Bu ay: 11)
Gönderiler Hakkında
4 hafta
Almanya'dan Sabıkası Olan Birinin Neden Hüküm Giydiğini Nasıl Öğrenirim?

İş yerine biri baş vurdu, Almanya'dan sabıkası var. Detaylarını nasıl öğrenebilirim? Yazılardan hiçbir şey anlamıyorum.

geçen ay
Migros Familya Kağıt Havlu 12’li 36₺
Migros Familya Kağıt Havlu 12’li 36₺
2 ay
Mültecilerle İlgili İmza Kampanyası Düzenleyemez miyiz?

Arkadaşlar şu sıralar biliyorsunuz, bazı partiler kesinlikle göndereceğiz diyor, cumhurbaşkanı çıkıyor göndermeyeceğiz diyor. Hatay belediye başkanı 10-12 yıl sonra Hatay'da suriyeli başkan olacak derken, Fahrettin Koca da bunu destekler gibi 754 bin Suriyeli çocuğun doğduğunu belirtiyor.


Bu gidişle çoluk çocuğumuzu sokağa salamaz olacağız. Turist gelmez olacak ülkemize. Koreli çocuk çıktı kendisini sıkıştıran Suriyelileri çekerek Türkiye'ye gelmeyin diye paylaştı.


Change.org üzerinden bir imza kampanyası başlatsak, var gücümüzle uğraşsak 1 milyon veya 2 milyon gibi yüksek imza sayısına ulaşsak bir şekilde sesimizi duyuramaz mıyız?

5 ay
iPhone’da YouTube videoları tarayıcıda açılıyor❗️❗️❗️
iPhone 6S plus telefonumda önceden YouTube videolarına tıklayınca video direkt YouTube uygulaması ile açılırdı. Şimdi ise safari ile açılıyor. Aynı durumu Trendyol gibi bazı uygulamalarda da yaşıyorum. Bu sorunun bir çözümü var mı?
6 ay
Fax Gönderebilecek Biri Var mı?
Beyler D Smart üyeliğimi iptal etmeye çalışıyorum. Binbir dereden su getiriyorlar. En son fax göndermeniz lazım dediler. O anda çıldırdım. Siz benimle dalga mı geçiyorsunuz dedim. Whatsapp var e mail var fax diyorsunuz, 1980 yalında mıyız dedim.

İşin özü bir fax göndermem lazım. İnternetten denedim numarayı kabul etmiyor siteler. Ücretini vererek göndereceğim sayfayı faxlayabilecek birini arıyorum.
8 ay
Motordan gelen sesine bakar mısınız? (Video)
Bir motor buldum, Mondial Tab50 marka. Motoru alasım var ama motordan bir üfleme sesi geliyor. Bir motorcu şanzıman dedi, diğeri egzostan geliyor normaldir dedi ama beni rahatsız etti ses. Motorun henüz garantisi bitmemiş. Yetkili servise de götürme durumum var. Anlayan varsa bakabilir mi lütfen?

https://www.youtube.com/shorts/fANpRF3ITmw?feature=share
8 ay
2014 Yamaha Neos mu 2020 Mondial Tab50 mi?
Bu iki motor hakkında bilgili arkadaşlardan yardım diliyorum. Yamaha 4-5 bin TL daha pahalı eski bir motor olmasına rağmen. Ama Mondial de Çin malı değil diye biliyorum. Hangi tarafa yönelmemi tavsiye edersiniz?
9 ay
Zenginler neden dizel araba alır?

Arkadaşlar bir konuyu çok merak ediyorum. Dizel araçların en büyük avantajı nedir? Litre bazında daha az yakması sayesinde bir depoyla daha uzun yol gidebilmek aynı zamanda motorinin de daha ucuz olması sebebiyle benzine göre daha ekonomik seyahat olanağı sağlaması.


Adamın milyonlarca lirası var ama gidip dizel araba alıyor. Nedir bu dizelin çekici yanı? Neden Audi A8 in benzinlisi varken dizelini alıyorlar? Bir depoyla daha çok km yol gitsin diye mi? Bu adamların performans derdi yok mu?


O kadar param olsa imkanı yok dizel arabaya para vermem.

geçen yıl
N11 Satıcı kargo bilgisini kargo şirketi girecek diyor?
Arkadaşlar bir ürün alacaktım. Eğer bugün kargoya verecekseniz alacağım dedim. Satıcı tamam dedi be aldım, şimdi kargoya verdiğini söylüyor ama kargo bilgisi girmedi. Şöyle bir cevap verdi. Peki ne alaka kargo N11 sistemine ne karışır? Yalan söylüyor değil mi?N11 Satıcı kargo bilgisini kargo şirketi girecek diyor?
geçen yıl
20-25 bine araba
Normalde kenarda 90 bin TL lik altın var ancak ben sırf işe gidip gelmek için 2 otobüs değiştiriyorum o yüzden araba alayım diyorum. Onun dışında uzun yol yapmaya babamın astrası var onu kullanıyorum.

Şimdi bana yıllık vergisi sigortası filan fazla masraf çıkartmayacak bir araç lazım. Nelere dikkat etmem lazım araç seçerken? Amaç az paraya işe gidip gelmek. Motorsiklet de düşündüm ama kışın zor olur gibime geliyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle