Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
23 Nisan 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
269 (Bu ay: 5)
Gönderiler Hakkında
5 ay
Hamlık ağrısı nasıl geçer?

Arkadaşlar spora uzun aradan sonra yeniden başladım biraz fazla yüklendim galiba acayip bir ağrım var bu üstüne gidilecek türden bir ağrı değil. kollarım komple iptal hareket dahi ettiremiyorum. resmen kitlenmiş durumda yarına işe gideceğim bu ağrıya ne iyi gelir?

6 ay
Cam filmi kaç numara çektirirsem sıkıntı çıkmaz.

Arkadaşlar ben aracıma cam filmi çektirmek istiyorum ama bu muayeneden geçmeme olayı veya trafik çevirmesinde sıkıntı çıkması nedeniyle çekiniyorum. aracımın modeli caddy

arka yolcu ve bagaj camlarına 3, şoför kısmı ve ön yolcu can camlarına 2 numara düşünüyorum. herhangi bir cezası var mıdır bunun?

9 ay
Kredi Kartı olarak hangisini önerirsiniz?

Arkadaşlar şuan Axess Plantium kullanıyorum fakat kampayalarından ve akbank'tan genel olarak memnum değilim, chip para kullanırken bile 40 takla atıyoruz. önerdiğiniz bir kart var mı?

11 ay
Sık sık idrara çıkma sorunu

Arkadaşlar benim 2 yıldır sebebi bulunamayan sağlık sorunum var. belki benzer sorunu yaşayan ve sebebi hakkında bir fikri olan vardır diye son çare buraya konu açıyorum. 

Tek belirtisi sık sık idrara çıkma(Günde 20 - 30) defa belli dönemlerde ataklar halinde oluyor artıyor veya azalıyor. ani sıkışma tarzı belirtilerde gözükebiliyor. idrar kaçırma yok  bazılarınıza basit bir sorun gözükebilir ama hayat kalitemi ciddi anlamda bozdu intihar düşüncesi bile getiyor belli yerden sonra

Onun dışında Endokroloji doktoruna gözüktüm ve bir sonuç çıkmadı

Gitmediğim üroloji doktoru kalmadı Yapılan Tektikler Kan-İdrar-Üroflowmetri-Ürodinami

Herhangi bir sorun çıkmadı alfa bloker tedavisi denendi ondanda sonuç alınmadı.

Bunların dışında Emselex,batmiga,Mictonorm bunlar belirtileri azaltmaktan başka işe yaramadı fakat bunları kullanılması için hiçbir hastalık testlerde çıkmadı. 

Psikolojik olduna yönelik bir tedavi denendi ama bu seçenekte ekarte edildi.

Nörolojik, Yapılan tektikler EMG,MR(BEYİN,BEL) Hiçbir şey çıkmadı ve üzerinde araştırma devam ediyor.

Şimdiden teşekkürler.

geçen yıl
Arka balatalarda duman ve ısınma

Arkadaşlar bugün bir yere yetişmem gerekiyordu yaklaşık 100km bir yolu 200km hızlar kat ettim fakat hiç frene falan sert basmadım balataları yeni değiştirmiştim. arka balatalarda ısınma,duman ve ağır yanık kokusu geldi daha önce hızlı gidince hiç böyle sorun falan olmamıştı araç caddy acaba neden olur?


not=hava yağmurluydu,asfaltın durumu iyiydi.

geçen yıl
Hangi arabayı almalıyım?

Arkadaşlar 35 Bin TL bütçeyle bir araç bakıyorum şehir içi kullanım için olacak tek aradığım kriter yarı yolda kalmaması ve arıza çıkarmaması ama araçlardan sıfır anlarım f/p bir model araç önerir misiniz? ve alırken kilometresi kaç binin üzerinde olmamasına dikkat etmeliyim.

geçen yıl
Kan testinden anlayan var mı?

Arkadaşlar Glukoz testi sonuç kısmında bu yazıyor şimdiye çoktan sonuç çıkması lazımdı diğer tüm testlerin sonucu çıkmış acaba labta bir hata mı oldu?


nedenini bilen var mı?


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/55/87/56/5587568e54361826f7b620b844950ce0.png&t=0&width=480&text=1
geçen yıl
Bir dizi vardı.

Arkadaşlar bugün netflix'de bir dizi izliyordum. dizi yarıda durdurup eve geldim, ne en son izlediğim diziler arasında var ne gündem dizilerinin arasında dizi duruyordu. delirecem bir tülü bulamadım konusu şöyle


bir çocuk var. bu tarikat gibi yere katılıyor ve burası katiller okulu gibi bir yer çocuk galiba burada herkes çetelleşmiş ilk gelir gelmez kartellerin çetesi ile kavga ediyor. böyle bir konusu vardı.

geçen yıl
Turknet paramın üstüne çökmesi
Arkadaşlar Turknetten internet bağlattım. parayı peşin aldılar modemi kargoya verdiler fakat 1 haftadır. modem gelmiyor. verdikleri ups kargonun ne şubesine ulaşabiliyorum, ne müşteri temsilcilerine ve turknet müşteri hizmetleri hiçbir şekilde yardımcı olmuyor. modemin üstüne çöktüler resmen. bu lanet firmayı kullanmayın.
geçen yıl
Maaş hesabı olarak hangi banka?
Arkadaşlar çalıştığım firma maaş hesabı olarak istediğin bankayı seçebilirsin dedi, ben enpara düşünüyorum ama sizin önerileriniz nedir?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.