Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
20 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme (?)
202 (Bu ay: 19)
Gönderiler Hakkında
3 ay
Siyasal Deformasyonun Zirvesi: Ruhsar Pekcan olayı.

Dezenfektanı bakanlığa daha pahalıya satmışGörevinden alınan Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’a ait ‘Nanoksia’ adlı şirketin, bakanlığa piyasanın üzerinde bir fiyata dezenfektan sattığı ortaya çıktı. Bakanlığa 175 TL’ye verilen beş litrelik dezenfektanın aracıya 100 TL’ye satıldığı belgelendi.Ruhsar Pekcan milyonlara liralık dezenfektanı kendi bakanlığına sattığı ortaya çıktı.


Kendisi böyle bir açıklama yaptı.


Nitekim pandemi döneminde, Bakanlığımızca KDV hariç toplam 6.556.816,78 TL tutarında salgınla mücadeleye ilişkin maske, alkol bazlı dezenfektan, siperlik, eldiven gibi ürün tedariki yapılmışken, KDV Hariç 507.880 TL’lik dezenfektan Nanoksia Biyoteknoloji firmasından ilgili mevzuatın emredici hükümleri çerçevesinde gerekli tüm ürün/fiyat araştırmaları yapılarak, piyasa fiyatlarından oldukça aşağıda, usulüne uygun bir biçimde gerçekleştirilmiştir.Bakın normalde bir suç teşkil eden olayı sanki çok aşırı normal bir durum gibi açıklama yaptırlar.
Bu normalde kelle götürür kelle. Öyle bir kişinin de değil. Orada ki satın almadan sorumlu herkesin kellesini götürmesine sebep olacak kadar büyük olay.AKP nezdinde çok ucuza dezenfektan erdi diye kıyamet kopardıya döndü.
Bakın her şey normalleştirilebilir. Görmediğimiz bir şey kalmadı sayelerine ama böyle bir olayın artık haklın gözüne soka soka yapmaları bildiğin bir istediğimiz kadar at koştururuz çalarız da çırparız da siz yine de bize oy verirsiniz demek.
Ve evet bu ülkede kendi bakanlığına usulsüz biçimde dezenfektan satmak Ekrem İmamoğlu'unun ellerini arkasına bağlamak kadar konuşulmadı.
Biz artık çok içten çürümüşüz. Bu çürümüşlüğü kolay kolay atamayız artık.

6 ay
Ülke mafyanın elinde oyunca olmuş.

https://eksisozluk.com/alaattin-cakicinin-adliyeye-giris-goruntuleri--6816439?a=popularHalen daha yok demokrasi yok eski Türkiye . Koca ülke iki tane paçoz mafyanın elinde oyuncak madara olmuş. Düştüğümüzü hale bak.

7 ay
Bu Savcılar ne ayak?


Şimdi olayda bildiğin haneye tecavüz var, kasten adam yaralama var, taşıma ruhsatı ( büyük ihtimalle) olmadan silah taşıma var, hane içerisinde silah çekme var. Kadın yanındayken bildiğin silahı uzatıp sıkıyor. Meskun yerlerde silah ateşleme var.Bunlara rağmen savcı nefsi müdafaa deyip adamı salmış. Kovuşturmaya gerek yok yazısı vermiş.Tek sorum var AKP'nin savcıları ne ayak arkadaş?

8 ay
Milletin partisi diye geçinin AKP UKOME'de taksi kiralama teklfini reddetti.

Milletin partisi diye geçinen bir parti bugün İstanbul'da ki taksi sorunu çözecek, sarı taksi plaka mafyasının elinden kurtaracak olan taksi kiralama teklifini reddederek koca İstanbul'un taksi ulaşımını yine bir kaç taksi plakası sahibinin vicdanına bıraktı.Burada bu yazılı kalsın. Kim kimin halkına hizmet ediyor iyi sezsin.

9 ay
CHP Yönetimini değiştirmeden seçime girmesi AKP'nin 4 yıl daha başta kalması demektir.

Artık daha genç isimler görmek istiyorum.KK gibi demokrat naraları atıpta 15 yıl boyunca aynı partide tek aday olarak aday gösterilen bir parti. Vaat ettiklerini satamaz.


KK kesinlikle gitmesi gerekiyor. Sadece KK değil tüm parti yönetiminin bir elden geçmesi gerekiyor. Bu parti yönetimi ülkeyi daha büyük bir kaosa sürüklüyor.

10 ay
Arabalara bir yılda %150 zam gelmesine sesi çıkmayanların. İBB Ekmeğine sesi çıkarmaları.

Neresinden bakarsan tutarsızlık.
Bir yıl içerisinde sadece ARABA değil. Gıdadan tut, elektronik eşyalara, mobilyadan tut, dayanıklı ev eşyalarına kadar herşeye %50'den fazla zam gelmesine ses ÇIKARAMAYAN guruh.İmamoğlu yönetiminde ki İBB'nin ekmeği %33 zam yapmasına horozlar gibi abanmış konuşuyorlar.

12 ay
CHP Kılıçdaroğlu ile başaramaz.

Bu işin sonu böyle olmaz.Aynı süreciyıllardır izlemekten bıktık. Meydanı artık gençlere bırakın. Yeni yüzler yeni akıllar lazım.
Yüzyılın gerisinde kalmış siyaset akılları ile iş yapanları istemiyoruz.CHP'ye oy vrecek tayfa en az AKP'ye oy veren tayfa kadar artık gözümde.

2 yıl
Hayırdır Cüppeli Siyaset Lideri mi olmaya karar verdi.
Güya İslam alemine hizmet ettiği söylenen, sözde dini alim özde dini tüccar Cüppeli dün çıkmış Ekrem İmamoğlu'na Canan Kaftancıoğlu'na hakaretler yağdırarak AKP'ye oy istemiş .Cüppeli ne zamandan beri AKP'nin bir vekili ya da teşkila üyesi? Dini alim kesilen insanların siyaset konuşması normal mi?


İnsanların dini hassasiyeti ile oy toplamaya çalışmak hangi müslümanlığa girer?
Cüppeli gibi Damadının İB ihalesi almasından sonra AKP'li olmaya karar verenlerden size hayır gelmez.
2 yıl
Ekonomiyi liseli atarlı tayfa mı yönetiyor?
2 yıl
Her şey bu kadar tesadüf mü?
Bundan 2 hafta önce şehit haberleri almaya başlıyoruz. 3-4 günde bir kesin bir şehit haberi gelmeye başladı. İmamoğlu mazbatasını aldıktan sonra özellikle.


Sonra bir haber geliyor. 2 Mayıs'ta tecrit kaldırılmış. 6 Mayıs'ta Bebek katilinin mesajı bir otelde yayınlanıyor.

Sonra aynı gün seçim iptal ediliyor.

Ve hemen 4 gün içerisinde PKK'nın bilmem kim soysuzu imamoğlu'na destek çağrısı yapıyor.


AKP'liler her kanaldan bu mesajı yayınlamaya başlıyor.Yahu artık bu senaryo sıkıcı gelmeye başladı. Başka senaryo yok mu?Hayvanlar çiftliğinde gizli bir tehdit bir düşman vardır. Ona döndü bu iş.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.