MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
L

Onbaşı
30 Ocak 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
9 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
8 ay
Kolonoskopi sonrası. Acil!

Arkadaşlar cumartesi saat 10.30'da uyutularak kolonoskopi oldum. Daha sonrasında uyanıp o sedasyon kafasıyla doktorla konuştum ama ne konuştum hatırlamıyorum. Ne yemeli ne içmeli işlem sonrasında kaç gün varsa bir diyet uygulanmalı ? Evde aç geziyorum günlerdir. Daha önce yaptıranlar yardımcı olabilir mi? Herhangi bir parça vs. alınmadı.

L
10 ay
30 yaşından sonra Bilgisayar Mühendisliği kazanmak
Herkese merhaba. 32 yaşındayım. Bu sene sınava girdim ve bilgisayar mühendisliği kazanırım diye düşünüyorum. Sizce ne yapmalı? Değer mi okumaya?
L
12 ay
200-220 bin TL arası araç tavsiyeleriniz?
Herkese merhaba.

Arkadaşlar 2017 civic eco executive aracım var. Aracımı değiştirmek istiyorum. Çıkabileceğim maksimum bant 220-225 civarı. Günlerdir bakıyorum bir şey bulamadım. Tavsiyelerinize açığım.
L
3 yıl
100 bin TL'ye araba bulamıyorum
2015 corollamı satıp 100 105 civarlarına yeni araç bakıyorum. D segmenti araç bulamıyorum. Audi a3 baktım onlarında uçtu gitti fiyatları.Corollayı satıp octavia veya jetta türevi araçları almak mantıksız geliyor. Arabam sorunsuz zaten. Tavsiyelerinize açığım.
L
3 yıl
Bmw 3.20 ied yakıt tüketimi hakkında
Arkadaşlar merhaba. 2013 Bmw 3.20 ied araca sahibim. Kış geldiğinden beri şehir içi tüketimim 14-15 lt/ortalama hızım 18 civarlarında. Hatta fazla dur kalklarda 20 litrelere dayanıyor. Bir türlü düşüremiyorum tüketimimi, sizce bu normal mi? Normal tüketimse arabayı satmayı düşünüyorum :(
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.