Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Er
06 Aralık 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Trendyol Firması Müşterisinin Cebinden Para Çalıyor.
Arkadaşlar merhabalar öncelikle DH da bu konuyu açıp farkındalık yaratmak istedim.Ek olarak DH gücüne inanıyorum.
Hesabıma 100-40 TL sadece trendyol Man ürünlerinde geçerli kupon tanımlanmış. Bende alışveriş yaptım 1 adet kırmızı sweat 1 adet siyah sweat beğendim 100 TL ye tamamlamak için ise 1 adet t-shirt ekledim sepetime. Sonrasında kuponu uyguladım. (102 TL tutar 62 TL ye düştü.) Kargo bedava için bir adet rende ekledim. Ayrıca almayı düşündüğüm bir sweat vardı süperlife 34.4 TL idi. Onu da ekledim. Süperlife sweatte hiç bir indirim olmadı sadece aynı anda ödeme yapayım istedim.
Ürünlerim geldi Trendyol Man ürünlerinden bir tek kırmızı sweati beğendim diğeri ikisi için iade bilgisi sorgulattim 12 TL iade edilir dendi. Bende dursun giyerim belki dedim. Süperlife sweatim geldi.( Parantez olarak hiç bir trendyol Man ürünü fotoğraf ile alakalı değil bu süperlife markasına ait sweatte hiç öyle değil.) Neyse aşırı kötü bende iade talebi oluşturdum. Ne kadar iade olur diye aradim. 2 müşteri hizmetleri temsilcisi de diyor ki " alışveriş yaparken indirim kuponu kullanmissiniz iadeniz indirim kuponunu bozar size kupon vereceğiz." Asla kabul etmedim çünkü Trendyol Man ürünlerinde geçerli olan kupon kullandım ben onları iade etmiyorum ki. Yanında ekstra indirimsiz aldığım ürünü iade ediyorum. Neyse başka bir arkadaşla konuştum onun söylemi de şu " haklısınız hesaplama yapınca Trendyol Man ürünleri halen 100 TL yi geçiyor bu sebeple kuponunuz bozulmaz para iadeniz kartınıza yansır." sistemde hata olabilir dedi. Bugün iade hakkında mail aldım kartınıza 0 TL yatacak.
Verdikleri kuponda 100_34 TL lik kupon alt limitli resmen trendyol müşteri gambazladi benim 34.4 Tl mi gambazladi. Sizin de desteğiniz ile olayı çözmek istiyorum.

EDİT
Halen bir geri dönüş olmadı çözüm ekibinin aramasını bekliyorum.
Alay eder gibi yorumumu da yayınlamadılar özgürlük abidesi Trendyol.
3 yıl
Ülkede mühendis Staj bulamıyorum
Arkadaşlar EEM 3. Sınıf öğrencisiyim yaz stajı için onca yer gezmeme rağmen staj yeri bulamadım son 5-6 günüm kaldı okula resmi evrakları vermek adına.2.94 ortalamam var şuanlik ama dönem sonu 3 olur.Ankara içi forumdan staj ayarlayabilecek bir üstad yok mu ya rica ediyorum kafayı yicem yer yok.
3 yıl
Sınavlarda Ciddi Vergi Kaçırılıyor
Arkadaşlar bugün üniversite 3 öğrencisi olarak ALES sınavına girdim.Sinava 120 TL ödeme yaptım.Konu bu değil.Ama bu sınav ücretleri hakkında ciddi bir düzenleme olmalı açık ve net.
Bugün sınava gittim arabamla anahtarını içeriye sokamadigimi bildiğim için emanete bıraktım ve emanet önünde ciddi bir kuyruk vardı.Konusma söyle oldu.
B:kolay gelsin hocam emanet ne kadar?
G:5 TL.
Ufak bir anahtarı 5 TL ye bıraktım. işin tuhaf tarafı bunlar devlet tarafından görevli değil ben bu adama araba anahtarı emanet ediyorum.Arabama zarar geldiğinde kimse karşılamayacak bu durumu.
Her neyse bir fiş almadım alan arkadaşlarında olduğunu düşünmüyorum.
Sıfır maliyet ile 1000lerce kişiden 5 TL kazanan bu işletmeler vergi kaçırmış olmuyor mu? Hırsızlık yok mu bu olayda ? Ki ay da 1 kesin böyle sınavlar oluyor. Türk öğrencisi olarak her türlü soyguna susuyoruz.
Bu emanet olayında bir katma değer yok bilmiyorum siz neler düşünüyorsunuz. Bilmediğim bir yer varsa aydınlatın beni lütfen.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle