Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
09 Eylül 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
35 üye
Görüntülenme (?)
1037 (Bu ay: 48)
Gönderiler Hakkında
6 gün
WUCHANG: Fallen Feathers | ANA KONU

WUCHANG: Fallen Feathers | ANA KONU


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a2/fd/2e/a2fd2e29e092fb4bf479cbbaa3ba0ae4.jpg&t=0&width=480&text=1Çinli geliştirici Leenzee Games, Antik Çin'deki Ming Hanedanlığı'nın son yıllarında geçen bir aksiyon RPG'si olan WUCHANG: Fallen Feathers'ı duyurdu . 2024'te çıkacak.


İşte Leenzee Games aracılığıyla oyuna kısa bir genel bakış:


Ming Hanedanlığı'nın kaotik son yıllarında geçen WUCHANG: Fallen Feathers , imparatorluk Çin'in akıldan çıkmayan güzellikteki manzaralarının ve acımasız bir gerçeği doğaüstü korkuya dönüştüren gizemli güçlere karşı savaşın keşfidir .WUCHANG: Fallen Feathers - Official Reveal Trailer | 4K 60FPS Gameplay


WUCHANG: Fallen Feathersyoutube
First announce trailer for the upcoming Action RPG, WUCHANG: Fallen Feathers. Follow on Twitter: https://twitter.com/playWUCHANG Join the Discord server: https://discord.gg/e8tV7SmeFn Set in the chaotic final years of the Ming Dynasty, WUCHANG: Fallen Feathers is an exploration of the hauntingly beautiful landscapes of imperial China and the battle against mysterious forces that transform a grim reality to supernatural horror.
https://www.youtube.com/watch?v=XPo73-CTqsU


2 hafta
Silinebilir.

Farklı konu başlığı var. Silinebilir.

3 hafta
Swordsman 3 | PS4 - PS5 | ANA KONU

Swordsman 3 | PS4 - PS5 | ANA KONU


Oyun, JX Online MMORPG serisinin ünlü evi Seasun tarafından geliştirilen ve Çin'de 3 milyondan fazla oyuncuyla oldukça beğenilen bir ürün olan tek oyunculu bir aksiyon RPG'sidir . Video, keşif, çevresel hızlı zaman olayları ve ağaçların rampalar ve yıkıcı saldırılar için dalış yapılacak platformlar olarak kullanılmasını da içeren dizginsiz dövüşler arasındaki bazı muhteşem oyun oturumlarını gösteriyor. Seasun'un, sahip olduğu ve performansı çok umut verici görünen bir motorla Xie Yun Liu Chuan'ı geliştirdiği iddia ediliyor.


Sosyal medyada yayınlanan videonun ötesinde, yeni Seasun projesi hakkında, başlığın PC ve konsol üzerinde geliştirilme aşamasında olması dışında başka bir şey bilmiyoruz . Bazı yabancı gazetelerde başlık " Swords Man 3: Xie Yun Liu Chuan " adıyla da anılıyor.


Gameplay :


Game Thrilleryoutube
Swordsman 3 Xie Yun Liu Chuan Gameplay Trailer Follow us on Facebook: Chinese page at https://www.facebook.com/wanuxi/ English page at https://www.facebook.com/gamerbraves/ Malay Facebook at https://www.facebook.com/gamersantai/
https://www.youtube.com/watch?v=s4K2aj_7uB8


4 hafta
Shadow of Conspiracy - Section 2 | PS5 | ANA KONU

Shadow of Conspiracy - Section 2 | PS5 | ANA KONU


Elysium Game Studio,"hikaye odaklı, üçüncü ve birinci şahıs aksiyon rol yapma oyunu" Shadow of Conspiracy: Chapter 2'yi duyurdu. Bir çıkış tarihi açıklanmadı.

 

Oyun hakkında 

 

Shadow of Conspiracy: Chapter 2, zorlu dövüş sahneleriyle birlikte nişancı ve gizlilik mekaniğini birleştiren, hikaye odaklı, üçüncü ve birinci şahıs aksiyon rol yapma oyunudur. 

 

Burada oyuncular, bir polis şefinin cinayetini araştırıyor ve 2087 yılının Berlin'ine bir bakış atıyor; Bulmacayı ve cinayeti çözmenin anahtarı olan kayıp bir kızı bulmak ise sizin temel amacınız...


Gameplay :


PlayStationyoutube
Get an early look at the prototype of Shadow of Conspiracy - Section 2, a cinematic third and first person action role-playing game developed by a small Indie team in Germany. In this deep, cinematic detective thriller, set in a dark, future version of Berlin in the year 2087, the players’ mind, body and soul will be put to the test as they deal with themes like guilt, love, friendship, sacrifice and betrayal. The narrative-driven cyberpunk game is being developed by Elysium Game Studio in Unreal Engine 5 and is coming to Playstation 5. Rated Mature
https://www.youtube.com/watch?v=oGKQ_oAV5kk


4 hafta
DokeV | PS4 - PS5 | ANA KONU

DokeV | PS4 - PS5 | ANA KONU


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/6d/7c/5a/6d7c5ac579e3617ed40bd8c5be5ba709.jpg&t=0&width=480&text=1Dokebi ve insanların birlikte yaşadıkları yeni dünya, DokeV!

Gamescom 2021 Opening Night Live'da yeni yanınlanan oyun tanıtım videosu ile sevimli Dokebi arkadaşlar ve gizemli dünyaları ile tanışın.


* Bu tanıtım videosu gerçek oyun sahneleri ve oynanışından oluşmakta olup, şu anda geliştirilmekte olan bir oyun olması nedeniyle ileride bazı içeriklerde değişiklikler olabilir.


DokeV Nedir?


DokeV, benzersiz bir dünya görüşü ve herkesin empati kurabileceği bir hikayeye sahip, Dokebi toplanan bir açık dünya aksiyon macerasıdır. İnsanların rüyalarından güç alarak gelişen Dokebileri bularak, onlarla birlikte yeni maceralara atılın!


Belki de senin de yakınlarında sevimli mi sevimli Dokebi arkadaşlar dans ediyordur, kim bilir..?! Onlarla birlikte maceraya atılacağın güne kadar, dünyayı salla ♬!


""DokeV"" nasıl mı telafuz ediliyor?

Tam olarak ""do-ki-vi"" diye!

Orası Dokebi arkadaşların yaşadığı dünya!


Resmi web sayfasından abone olabileceğiniz haber bülteni ve DokeV resmi kanalından

son haberleri ilk siz öğrenin!


⭐ Resmi DokeV Kanalları:


Videoda duyduğunuz orijinal ROCKSTAR parçasının telif hakları bizde olduğu için telif hakkı konusunda endişelenmenize gerek yok. 🎧


Şarkı: ROCKSTAR (TAK Mix)

Aranjman: TAK(NEWTYPE)


Söz: 별들의전쟁 * (GALACTIKA *)

Beste: 별들의전쟁 * (GALACTIKA *), 우빈 (GALACTIKA *), SameTime

Vokal: Luena

Gitar: Jaepil Jeong


Remix: TAK(NEWTYPE)

Yönetmen: Jung-Un Park @Honey Butter Studio


Baş Yapımcı: PEARL ABYSS


https://www.instagram.com/DokeVGame

https://dokeV.pearlabyss.com

https://twitter.com/DokeVGame

https://www.facebook.com/DokeVGameKRDokeV - Dünya Prömiyeri Oyun Tanıtımı | Gamescom 2021


DokeVyoutube
Dive into a gorgeous and lively world where Dokebi and humans live side-by-side! Watch DokeV’s first official gameplay trailer which premiered at gamescom 2021: Opening Night Live and let’s get a look at what these adorable denizens are cooking up... This trailer contains actual in-game and gameplay footage. As a work-in-progress, the content is subject to change. What is DokeV? DokeV is an upcoming creature-collecting open world action-adventure from Pearl Abyss filled with intriguing stories and set in a unique, vibrant world. Meet Dokebi, whimsical creatures that live side-by-side with humans and encourage people’s dreams from which they gain strength. The gorgeous and colorful world of DokeV is brimming with activities, stories, and experiences, so get ready to befriend tons of Dokebi, embark on an adventure, and rock the world! Who knows, they may be dancing around you, even now..! Wondering how to pronounce DokeV? Read it as ""doh-keh-vee"". It's the world where the Dokebi live in! Hear it all first on DokeV’s social media or by subscribing to the official newsletter on the site. ⭐ Learn more: https://dokeV.pearlabyss.com https://twitter.com/DokeVGame https://www.facebook.com/DokeVGame https://www.instagram.com/DokeVGame If you’re thinking of creating content with our trailer, please feel free! We own the rights to the catchy original track ROCKSTAR that you hear in the trailer, and we've made sure there are no copyright issues 🎧 About the track: ROCKSTAR (TAK Mix) Arranged by TAK(NEWTYPE) Lyrics by 별들의전쟁 * (GALACTIKA *) Written by 별들의전쟁 * (GALACTIKA *), 우빈 (GALACTIKA *), SameTime Vocals by Luena Guitar by Jaepil Jeong Mixed by TAK(NEWTYPE) Mastered by Jung-Un Park @Honey Butter Studio Executive Producer: PEARL ABYSS #DokeV #Gamescom #GameplayTrailer About Pearl Abyss Founded in 2010, Pearl Abyss is a global game developer known for the Black Desert MMORPG franchise. We are currently servicing Black Desert across 150 regions on PC, console, and mobile, and developing Crimson Desert, DokeV and PLAN 8 with Pearl Abyss’ proprietary next-generation engine.
https://www.youtube.com/watch?v=FaRbQHlegaM


4 ay
Bend Studio | Yeni IP | ANA KONU

Bend Studio | Yeni IP | ANA KONU


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/62/0e/11/620e119702896588b35f279a06ff343e.jpg&t=0&width=480&text=1


PlayStation Studios'un başkanı Hermen Hulst, yakın zamanda yayınlanan bir PlayStation Blog gönderisinde Days Gone geliştiricisi Sony Interactive Entertainment Bend Studio'nun yeni bir açık dünya fikri üzerinde çalıştığını belirtti.

 

Hulst: "Yeni IP bizim için inanılmaz derecede önemli. Yeni IP, oyunun can damarıdır. Ancak yeni IP, stratejimizin yalnızca bir yönüdür. Sonuç olarak, PlayStation Studios'un son derece cüretkar olmasını ve risk almasını istiyorum. PlayStation'ın mirasını benimsemeye, oyunun sınırlarını zorlamaya ve önemli yapımlar oluşturmaya devam etmemizi istiyorum. Muhtemelen başka hiçbir yerde yapılmayacak oyunlar...” 

 

Hulst sözlerine şöyle devam etti: “Biliyorsunuz Bend Studio, çok tutkulu oldukları ve heyecan verici yeni bir IP üzerinde çalışıyor. Days Gone ile geliştirdikleri derin açık dünya sistemlerini geliştiriyor. Bu yüzden Bend Studio için gerçekten çok mutluyum”


Daha fazla detay açıklanmadı.

7 ay
Evil Inside | PS4 - PS5 | ANA KONU

Evil Inside | PS4 - PS5 | ANA KONU


Evil Inside , birinci şahıs bir psikolojik korku oyunudur. Annesinin ölümünden ve babasının tutuklanmasından sonra, kahramanımız Mark, gizemli bir şekilde patlayan ve Mark'ın kaybolmasına neden olan Spiritual pano aracılığıyla onunla iletişim kurmaya çalışır. Her şeyin başladığı yer burası: Spiritüel tahtanın parçalarını toplamaya ve böylece gerçekte ne olduğunu bulmaya çalışırken bir dizi paranormal olay ona eziyet edecek.


Oyuncu, küçük kardeşinden sorumlu bir genç olan Mark'ı canlandıracak, çünkü annesini kaybettiği için babasını hapse attı. Mark'a eziyet eden vizyonları ve korkuları ortaya çıkarın. Sadece onlar hakkında bilgili olmasına rağmen ... ya da başkası?


Amaç, evin etrafında bulunan Spiritual panonun parçalarını toplamak, annesi Rose ile iletişim kurabilmek ve gerçeği keşfetmektir.


 Evil Inside'un Tüm argümanı gizemli bir evde ya da neredeyse her şeyde gerçekleşir. Mark'ın sürekli değişen evini keşfedin. Yavaş yavaş atmosfer değişecek. Hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Korkularını yen. Terör ve gerçekle yüzleşin. Ama her şeyden önce ... gerçek bir korku deneyiminin tadını çıkarın. Her şey çok tuhaftı. Babam bunu neden yaptı? Şimdi hapishanede. O iyi bir insandı ... Bir şeyler doğru değil. Gerçeği bilmem gerekiyor ... ama sadece o biliyor. Ya da biliyordu. Onunla konuşmalıyım, gerçeği keşfetmem gerek. Ne oldu?


Kanepede oturuyorsun. Durum sizi alt eder. Çok kısa sürede hayatınız 180 derecelik bir dönüş yaptı. Neredeyse farkına varmadan yalnız yaşıyorsun. Küçük kardeşinden sorumlu. Mutfağa git, bir gıcırtı. Işık aniden yanıp sönüyor. Yalnızsın ya da öyle sanıyorsun. Bütün bunlara rağmen, gerçeği bilmemek sizi rahatsız etmeye devam ediyor, bu hikayenin tamamında net bir şey yok. Bir şey eklenmiyor ...


En büyük korkularınız gerçek oluyor. Yalnızlık ve karanlık sizi istila ediyor. Neler oluyor? Bu melodi ...GELİŞTİRİCİ: JanduSoft S.L.


YAYINCI: JanduSoft S.L.


ÇIKIŞ TARİHİ: 25/03/2021


Twitter : https://twitter.com/JanduSoftEvil Inside - Announcement Trailer | PS5, PS4


7 ay
SIFU | PS4 - PS5 | ANA KONU

SIFU | PS4 - PS5 | ANA KONU


Sifu, Absolver'ın arkasındaki bağımsız stüdyo Sloclap'ın yeni oyunudur. Yoğun göğüs göğüse dövüşler içeren bir üçüncü şahıs aksiyon oyunu, sizi şehrin her yerinde intikam yolunda genç bir Kung-Fu öğrencisinin kontrolünü veriyor. 2021'de Playstation'da çıkıyor.


Sloclap ekibi son iki yıldır çok çalışıyor ve hepimiz bu yıl PS4 ve PS5'e gelen yeni oyunumuz Sifu'yu duyurmaktan gurur duyuyoruz.


Absolver'ı piyasaya sürdükten sonra, heyecan verici ve yenilikçi dövüş sanatları oynanışı yaratma deneyimimizi geliştirmeyi seçtik ve benzeri görülmemiş özgünlüğe sahip yoğun Kung-Fu dövüşü içeren bir 3. şahıs aksiyon oyunu yaratmak için ilk oyunumuzdan öğrendiğimiz her şeyi kullandık. Kung Fu'ya ve genel olarak dövüş sanatları filmlerine olan tutkumuzdan ilham alarak, derin ve zorlu oynanışa sahip sürükleyici bir macera oluşturmak için tek oyunculu bir deneyime odaklanmaya karar verdik.


Sifu, ruhunu intikam arayışına adayan genç bir Kung-Fu öğrencisinin kontrolünü size veriyor. Ailesi gizemli suikastçılar tarafından öldürüldükten sonra, kahramanımız hayatının sonraki sekiz yılını intikamını hazırlayarak geçirdi.


Hesaplaşma günü nihayet geldi ve hiç kimsenin yoluna çıkmasına izin vermeden katilleri tek tek avlayacak. Kendisine karşı biriken zorlukların üstesinden gelmek için, Kung Fu becerilerine ve onu öldüğünde canlandıran sihirli bir kolyeye güvenecek. Bu sihrin bir bedeli var: kahramanımız hayata her geri döndüğünde yaşlanıyor. Göreve yeniden başlamak zorunda kalmadan önce ne kadar hayatta kalmayı başaracaksın? Kung Fu'ya sahip olmak için bir hayat yeterli mi?


İntikam yolunda: Suikastçıların avı sizi şehrin gizli köşelerine, çetelerin bulunduğu banliyölerden şirket kulelerinin soğuk koridorlarına götürecek. Bir gününüz ve yolda sayısız düşmanınız var. Ödenecek bedel zaman olacak.


Adaptasyon şu şekildedir: Dikkatli konumlandırma ve çevrenin sizin yararınıza akıllıca kullanılması, hayatta kalmanızın anahtarıdır. Elinizin altındaki her şeyi kullanın: fırlatılabilir nesneler, derme çatma silahlar, pencereler ve çıkıntılar… Olasılıklar size karşı yığılır ve size merhamet gösterilmeyecek.


Eğitim asla bitmez : Kung Fu beden ve zihin için bir yoldur. Hatalarınızdan ders alın, benzersiz becerilerin kilidini açın ve Pak-Mei Kung-Fu'nun yıkıcı tekniklerinde ustalaşmak için içinizdeki gücü bulun.


Çalışmalarımızı nihayet PlayStation topluluğuyla paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Sifu'yu eşsiz bir dövüş sanatları deneyimi deneyimi haline getirmenin yanı sıra Kung-Fu türüne otantik ve saygılı bir saygı göstermeye kararlıyız.

Önümüzdeki haftalarda daha fazla haber ve içerik için bizi izlemeye devam edin.


https://www.sifugame.comSifu - Official Reveal Trailer | PS5, PS4Görseller :


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/43/b2/95/43b29542281b6db20d1dd1859ea4400c.jpg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/26/a4/cc/26a4cc5d8aac7c5619ad44bce28d0695.jpg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/f9/de/c9/f9dec9c308a7b702ac0f4626eb60627c.jpg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/48/9c/85/489c856b812c7fe8b595dab6741c3103.jpg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/36/79/90/3679909319557bc0a8a6762dd9416c83.jpg&t=0&width=480&text=1


7 ay
Diablo IV | PS5 | ANA KONU

Diablo IV | PS5 | ANA KONU


Bazıları buna cinayet diyor. Buna iyi yapılmış bir iş diyor. Diablo4.com adresinde daha fazla bilgi edinin Rogue, menzil ve yakın dövüş saldırılarını inanılmaz hız ve hareketlilikle birleştiren Diablo IV kamp ateşinin en yeni üyesidir. Imbued silahlar ve özel saldırılarla lanetlenmiş ordularını katletmeye hazırlanın.


Resmi Site : https://diablo4.blizzard.com/en-us/


Twitter : https://twitter.com/Diablo


İçerik Güncellenecektir.
Diablo IV - Rogue Duyuru Fragmanı7 ay
Disciples: Liberation | PS5 - PS4 | ANA KONU

Disciples: Liberation | PS5 - PS4


Kalypso Media ve Frima Studio bugün, PlayStation 4 ve PlayStation 5'e bu yıl gelen yepyeni, olgun, karanlık bir fantezi strateji RPG'si olan Disciples: Liberation'ı duyurdu. Disciples: Liberation, oyuncuların zengin ayrıntılara sahip bir oyun keşfetmesine olanak tanıyan serinin yeni başlangıcını işaret ediyor karanlık fantezi dünyası, karmaşık sıra tabanlı dövüşte pis hayvanlarla savaşın, yüzlerce benzersiz görev üstlenin ve çeşitli dünya içi gruplarla ilişkileri geliştirin: dini aşırılıkla renklendirilmiş bir insan imparatorluğundan, ölümsüzlerin karanlık güçlerine deli kraliçe. İttifaklar oluşturuldu, oyuncular bir orduyu biriktirebilir ve zor kazanılan kaynakları kendi ana üslerine çeşitli yükseltmeler için takas edebilir. Hiçbir seçim sonuçsuz değildir ve kararlara ve siyasi hizalamalara bağlı olarak, bir yanlış hareket ölümcül bir domino etkisi görebilir, bir oyuncunun hikayesinin akışını geri dönülmez bir şekilde değiştirmek.Disciples: Liberation - Duyuru Tanıtımı Fragmanı | PS5, PS4
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.