Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
19 Ağustos 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
49 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Motosiklet hgs geçişi
Arkadaşlar motorumla 4 ilâ 6 kere şehirler arası geçiş yapmışımdır ancak e devletten baktığımda hesabımdan para eksilmediğini görüyorum, ihlalli geçiş de görünmüyor. Plakam gayet normal Tüvtürk daha yeni muayene verdi, mührü de var. Bu para kesilmemesinin nedeni ne olabilir?
3 yıl
Fren disklerinde ve zincirde paslanma
Arakadaşlar merhaba 2016 model Yamaha r25 motorum var üç dört gün karda yağmurda motor sürdüm ve ıslak bırkmak zorunda kaldım temizleyemedim sonrasında fren disklerimde ve zincirde paslanma olduğunu gördüm bu paslanmayı çıkartmak için ne önerirsiniz, çok bir paslanma yok ara ara, sizce diskleri ve zinciri değiştirmem gerekir mi?
4 yıl
Iphone 7 servise göndermek
Arkadaşlar garantim bitime doğru yaklaşıyor bataryam bitik durumda (%79) ve sanırım telefonda ahize problemi var çünkü karşı taraftakiler sesin gelmiyor diyorlar sürekli.
Şimdi ben bu telefonu servise versem Apple cihaza değişim yapar mı yoksa geri falan mı yollar ya da para mı ister? Boşuna bir ay telefonsuz kalmak istemiyorum. (He bu arada ne kadar sürede sonuçlanıyor onu da söyleyebilirseniz çok iyi olur.)
4 yıl
Yurt dışında ücretsiz batarya değiştirebilir miyim? Acil Yardım!
Arkadaşlar Şubat’a kadar Avrupa’dayım, Apple’ın bataryayı ücretsiz değiştirme kampanyasını biliyorsunuzdur bende %84 bataryalı Iphone 7 var yılbaşında kampanya bitecek ve ben o zamana kadar Türkiye’ye gelemeyeceğim. Bu bataryayı Letonya’da başkentte normal bi Apple servisinde falan değiştirme şansım var mı? Lütfen bilgisi olan biri acil yazsın cihazın garantisi mevcut.
5 yıl
Yeni Etkinlik
Merhabalar,
Pubg'ye güncelleme ile yeni bir etkinlik geldi biliyorsunuz, görevler yaparak xp kazanıyoruz ve level yükseltiyoruz ben 2 level oldum ancak sadece günlük görevleri yapabiliyorum ve ödüllerimi alamıyorum bunun nedeni ne etkinliğe girebilmek için bir şey mi satın almamız gerekiyor?
5 yıl
Pdr işsiz kalır mı?
Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olsun konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama internette birçok yerde okuduğuma göre pdr mezunlarının iş bulma imkanı azalıyor devlete atanmak artık imkansız olacak diğer öğretmenlikler gibi olacak tarzında şeyler söyleniyor ne kadarı doğru bu sene girdim bölüme 4 sene sonra devlete atanabilirmiyim ilk hedefim ve hayalimdeki meslek rehber öğretmen olmak işsiz mi kalacağız o kadar sıralama yapıp.
5 yıl
Kulak içi oyun kulaklığı
Kulak içi bakıyorum ama bu kulaklıkların farklarını merak ediyorum snopy rampage invoker var 36 liraya çok hoşuma gitti birde önerilen sennheiser cx 300 var buda 170 lira şimdi ikisi arasında öyle uçurum var mıdır ses kalitesi olarak ne farklar yaşarım bir de o parayı hak eder mi bunları öğrenmek istiyorum bir de razer in kulak içi kulaklıkları 400 lira falan altından mı yapılmış bunlar bunun farkları ne bilen biri yardımcı olursa çok iyi olur.
5 yıl
AAMİR KHAN SORUNSALI
Forumda var mı bilmiyorum ama varsa hint filmci kızlar üsütüme gelmesin. Abi bu adam evde oturup video çekse imdb ye girecek ya nedir bu adamın olayı her filmi listeye giriyor direk. Eyvallah filmleri anlamlı falan güzel bazıları ama 3 saat film 1 saati dansla geçiyor ya çok itici değil mi ne bileyim bana çok daha anlamlı gelen filmlerde var bilmiyorum kültürün iticiliğinden mi kaynaklanıyor beğenemiyorum. Hele o malum kanaldaki dizileri yok mu deli oluyorum bitse de Kemal Sunalın filmleri çıksa 5. kere izlesem diyorum adamın her filmi başyapıt her filminde değişik anlamlar yüklü bence 5 değil 10 kere izlenmeli bu filmler yarısı gülüp moral toplamak için yarısı da verilmek istenen mesajı anlamak için.
5 yıl
ÖĞRETMEN LİSELİLERE BURS
Arkadaşlar konuyla alakalı olan birisi beni bilgilendirebilir mi? Geçen sene Öğretmen Lisesinden mezun oldum ve bir sene mezuna kalıp hazırlandım 33k sıralama yaptım 5. tercihimle pdr bölümüne yerleştim bu sene ve öğretmen liselerine verilen karşılıksız burstan kesin olarak yararlanabilir miyim? Kontenjan sınırı olmadan öğretmen liseli olup ilk 5 e belirli öğretmenlikleri yazanlar alıyor diye biliyorum. Yapmam gereken özel bir şey var mı kyk burs başvuruları başladığında başvursam yeterli olur mu? ACİL bilgilendirirseniz çok sevinirim.
5 yıl
Bu kardeşinize bi soğutucu ÖNERİN
Laptopu yeni aldım modeli monster abra a5 v.9.2.2 normal kullanımda hiçbir ısınması yok ama yüksek performans gerektiren oyunlarda ısınıyor laptop uzun ömürlü olsun istiyorum bana bir soğutucu önerin her türlü öneriye açığım maddi durumum iyi çok çok farkettirir derseniz iyi bi soğutucuda alabilirim ama 30 40 liraya iş görür bişey bulursam daha iyi öğrenciyim sonuçta
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle