Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
02 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
86 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
9 ay
Az yakan çok kaçan İbiza

Herkese iyi forumlar. Aile nüfusunun artması sebebi ile mevcut aracımı satıyorum.


https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-az-yakan-cok-kacan-ibiza-883128511/detay

12 ay
Reddi Miras Hakkında
İyi akşamlar herkese yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Babam 4. evre kanser hastası ve her geçen gün durumu kötüye gidiyor. Bundan birkaç sene önce hırdavat işi yapan arkadaşına kredi kartılarını şifreleri ile vermiş ve o kişi kartlardaki tüm limiti kullanmış babama ödeyeceğini beyan ederek. Tabiki sonradan ödememiş ve bu kartlardaki borçlar birçok kez yapılandırmaya gitmiş şu anda yaklaşık olarak toplam 50.000 tl bir borç var. Bu kişilerden paramızı vermelerini parayı babamın tedavisinde kullanacağımızı söyledik ama oralı olmadılar. Bu hastalık olayı çıkmadan önce bir apartman yapıp tüm daireleri de sattılar babama beş kuruş para vermeden. Bu adamların borcu ödemesi için yapılacak birşey var mı? Allah gecinden versin ama olası bir vefat durumunda yapılacak en iyi şey reddi miras mı yapmak. Babamın bir de çekmişeli boşanma davası sonucu eski eşine yaklaşık olarak 120.000 tl borcu var. Hala eski eşi ile arasında eski eşinin ikamet ettiği ev için mal paylaşımı davası sürüyor. Ve yine eski eşinin babamın şu anda oturduğu evin yarısına sahip olmak için açtığı mal paylaşımı davası var ( Şu anda babam oturmuş olduğu evi her ne kadar ayrı yaşasada eski eşi ile hukuken evli iken aldı)
geçen yıl
Fahri Trafik Müfettişinin Yazdığı Cezanın İptali Hk.
İyi akşamlar herkese 17-08-2020 tarihinde fahri trafik müfettişi tarafından 74/B maddesi gereğince ( Yayaya yol vermemek) plakama ceza yazılmış. 01-09-2020 tarihinde ceza tebliğ edildi. Bu cezaya itiraz edebilir miyim. Tutanakta hiçbir somut delil yok fotoğraf falan gibi.
4 yıl
400 TL ye PSU tavsiyesi
İyi günler arkadaşlar corsair 750 w PSU rahmetli oldu yerine 400 TL'ye kadar bir PSU öneriniz var mı? Teşekkürler
6 yıl
Sadece 5000 km de Tertemiz 2014 Model Hatasız Fiesta
6 yıl
İstanbul Arıza
Evet arkadaşlar yağmur yağdı böyle oldu ne digitürk var ne de teledünya yayını
6 yıl
İstanbul Arıza
Evet arkadaşlar yağmur yağdı böyle oldu ne digitürk var ne de teledünya yayını
7 yıl
Powershift 1.0 Şehir İçi Aktif Güvenlik
İyi günler arkadaşlar size sorum şu fiestanın powershiftli otomatik araçlarında niye şehir içi aktif güvenlik sistemi yok hatta opsiyon olarak bile sunulmuyor.
7 yıl
Hangi 3d Tv
İyi akşamlar arkadaşlar bütçem 1750 tl bu fiyata alabileceğim 3d tvlerden hangilerini önerirsiniz çok teşekkürler.
8 yıl
Asus Gtx 780 Direct Cu II Ve Battlefield 4 Sorunu
Arkadaşlar oyunu oynarken sık sık alt tab yaparak masa üstüne döndüm bu esnada nette birkaç işimi hallettim. Oyuna döndükten sonra ise görüntüde bozulmalar başladı. Ondan sonra tekrar masa üstüne döndüm bu sefer masa üstünde de görüntüde bozukluklar ve seyirmeler başladı hatta ekran görüntüsü gidip geldi birkaç saniye. Ctrl+alt+del kombinasyonu ile yeniden başlatmayı denedim fayda etmedi restart ettim yine sorun devam etti. Pcyi kapadım açtım şimdi yaklaşık 30 dakikadır furmakta test yapıyorum hiç sorun çıkarmadı sizce sorun var mı ne önerirsiniz? Not oyun orjinal değil.

Sistem bileşnleri şöyle Asrock Z77 oc formula, Psu corsair 750w işlemci i5 3470 o c yok.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.