Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
W

Teğmen
01 Ağustos 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
125 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
W
2 ay
TRAFİK CEZASINA İTİRAZIN REDDİNE İTİRAZ

Arkadaşlar merhaba, kırmızı ışık ihlali yaptığıma dair plakama ceza geldi, böyle bir ihlal yapmadım zaten cezada hiçbir delil fotoğraf vb. bulunmuyor. Delilsiz trafik cezalarının iptal edilmesine dair bir sürü emsal karar olmasına rağmen sulh ceza mahkemesine itirazda bulundum ancak itirazım kesin olarak reddedildi. Bu kararı üs mahkemeye taşıyabilir miyim? Yoksa anca anayasa mahkemesine bireysel başvuru mu yapmalıyım?

Bir kişinin sözüne bakarak günümüz teknolojisinde ispatsız delilsiz kafalarına göre ceza yazıyorlar. Mahkeme de anayasaya aykırı şekilde (masumiyet karinesine aykırı)karar veriyor. Böyle saçma hukuk sistemi olamaz.

W
3 ay
YENİLENEN İLAM İLE İCRA DOSYASINI YENİDEN BAŞLATMA

Arkadaşlar merhaba, benim lehime sonuçlanmış 10.245,06 TL alacağım olan ilam mevcuttu. Buna istinaden faiz ve diğer giderlerle birlikte birlikte 12.504,63 TL icra başlatmıştım. Harçlarla birlikte karşı tarafın yatırması gereken miktar 13.696,95 TL idi. Karşı taraf 13.128,00 TL yatırdı. Kesintiler ile hesabıma 11.739,99 TL yatırıldı. Daha sonra dosya takipsizlikten kapandı.

Şimdi karşı tarafın itirazı sonucu istinafta itiraz edildi ve tekrar yargılama yapıldı. Bu sefer lehime 12.000,TL kesin karar verildi. Ben şimdi aradaki alacağım meblağı nasıl hesaplamalıyım.

12.000,00 TL - 10.245,06 TL = 1.754,94 TL + faiz ve diğer giderleri ekleyerek aynı icra dosyasının tekrar açılmasını talep etmem mi gerekiyor? Yardımcı olur musunuz?

W
3 ay
İSOFİXLİ OTO KOLTUĞUNA SONRADAN TOP TETHER EKLEME

Arkadaşlar merhaba, benim isofixli oto koltuğum var fakat top tether yani üstten bağlantısı yok. Ben ekstra bir kancalı kemeri koltuğun sırt minderinin altından geçecek şekilde etrafından dolayıp üstten araç şasesine takmayı düşündüm. Böyle bir bağlantı yapsam nasıl olur? Ek bir kemer aparatı baktım ama bulamadım tavsiye verebilecek var mı?

W
8 ay
Depo Hard Diski Yedekleme

Arkadaşlar merhaba,

İşletim sistemi haricinde pc de 2 adet depolama amaçlı hard disk takılı. Birisi "Depo", diğeri "Depo Yedek" adında.

Yapmak istediğim Depo isimli hard diske attığım herhangi bir dosya/resim/video/klasör vb. otomatik olarak Depo Yedek isimli disktede oluşsun ve Depo İsimli hard diskten sildiğim bir dosya otomatikmen Depo Yedek isimli diskten de silinsin.

Bunu yapabileceğim bir uygulama var mı acaba?

W
8 ay
Aliexpres Bu Hafıza Kartı Alınır Mı?
W
10 ay
Tecbot M1 Robot Süpürge Kullananlar

Arkadaşlar internette çok bilgi bulamadım, kullanıp deneyimleyen var mı artı eksi yönleri nelerdir, alınır mı?

W
10 ay
TÜRK TELEKOM DAİREYE KADAR FİBER YARDIM!

Arkadaşlar şöyle bir sorum var. Binamda Türk Telekom ve Superonline fiber kutusu mevcut. Superonline FTTH olarak eve kadar fiber kullanıyorum. Taahhüdüm bitiyor ve poyraz nete geçmek istiyorum. Poyraz nette sorgulama yaptığımda VDSL olarak görünüyor. Superonline ile Türk Telekom Fiber kutuları yan yana (1 karış). Bağlamaya geldiklerinde benim dairemdem Superonline kutusuna giden fiber kabloyu Türk Telekom kutusuna aldırarak FTTH bağlantı yapmalarını sağlayabilir miyim?

W
11 ay
Q96 Max Android Box Kullananlar

Arkadaşlar aliexpressten bu box ı aldım cihazı resetleme için av butonu yok, sol tarafta açma kapama tuşu var oradan da hard reset menüsüne giremiyorum, short pinini de bilmiyorum. Bu cihazla ilgili bilgisi olan var mı, reset butonu, short pin yerini, veya rom bulabilir miyiz?


Q96 Max Android Box Kullananlar


Q96 Max Android Box Kullananlar


Q96 Max Android Box Kullananlar


Q96 Max Android Box Kullananlar
W
2 yıl
Arkadan Çarptılar Tampon Onarımı Verildi (Eksper İtiraz)

Arkadaşlar trafikte arkadan çarptılar arka tampon çatladı sigorta şirketinin de anlaşmalı olduğu yetkili servise götürdüm, eksper baktı, arka tampon için onarım vermiş. Ben değişmesini istiyorum.Bu karara itiraz edemiyor muyum? %0 kusurlu olduğum bir kazada orijinal tamponum onarılmış olacak. İtiraz için ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

W
2 yıl
Parça sorguda yazanlar kesin değişmiş midir?

Arkadaşlar merhaba, araca ait bir erp çarpışmalı hasar kaydı var, o tarihteki hasarı parça sorgulama yaptığımda değişen diye yazan parçalar kesin değişmiş midir yoksa sigortadan parasını alıp yan sanayi, çıkma parça ile toplatmış olma ihtimali var mıdır?

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle