Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
J

Onbaşı
26 Şubat 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
268 (Bu ay: 52)
Gönderiler Hakkında
J
4 gün
Boun bilgisayar mühendisliği sakın tercih etmeyin
Burası çokomelli arklar. Bu artış hızıyla giderse sıralaması 0 olacak ve kimse tercih edemicek. Doğal olarak da bölümü kapamak zorunda kalcaklar. (!)
J
geçen hafta
YARGI YAYINLARI TIPKI BASIM DENEMELER ALMAYIN
En ucuz diye bu yayının tıpkı basım denemesini almıştım. Bugün ayt 2020 yi çözdüm. Matematikte 5-6 tane baskı hatası vardı. Yapacakları tek şey copy paste onu bile beceremiyorlar. Matta altıgen koyacakları yere sekizgen koymuşlar. 3 üssü 6 yazcaklarına üç üssü 8 yazmışlar c(c-b) olması gerekirken c(a-b) yazmışlar. Kimyada kabın hacmini yazmamışlar. Çözerken kanser etti. Siz de aynı hataya düşmeyib bu yayınla ilgili hiçbir şeyi almayın.
J
geçen hafta
AYT Fen Meb Kitapları
Kimya kitabında organik kısmında dehşet ayrıntı bilgiler verilmiş. 11 karbonlu karboksilli asitin ismi gibi. Bunların çıkma ihtimali var mı ?

(AL kitabı)
J
2 hafta
345 AYT Matematik - 5
Çözenler varsa sizlerin de yorumunu bekliyorum.

Bence bu tarz bir ayt matematik 2021 de sorulursa yığılma kalmaz. Zor mu bence hayır fakat baya klas sorular vardı. Logaritmalı doğrusal fonksiyon sorusu örneğin.

Netimi bilerek eklemiyorum önceki konumda yazmıştım ve o günden sonra mat netlerim birden düştü forumda göz olduğunu düşünüyorum .d 🤔
J
2 hafta
Mat 40ta40 yapmak.
Çok nadiren ve dikkat hatalarından kaçıyor genelde. Çok uzun zamandır da 37 den aşağı düşmedim zaten. Arada bir 40 geliyor ama 37-38 gelince de moralim çok bozuluyor. Dikkat hatalarını en aza indirmek için ne tavsiye edersiniz?

(AYT)
J
3 hafta
2018 YKS Netleri
Sınava girecek çoğu kişi çözer zaten. Kolaylığı zorluğu vs bir sürü konu açılır kimse açmadan hepsini bir konu altında toplayalım dedim. Çözenler netlerini aşağıya bırakabilir 🥳

TYT : 35/18.75/40/18.75 toplam 112.5
AYT : 80 net ( çıkarılan konuları doğru sayarak )
J
4 hafta
MSÜ 2021 PDF Nereden Bulabilirim ?

MSÜ 2021'ye girmiştim ama yanlışlarımın tam analizini yapmamıştım bakayım dedim sorular kalkmış ???


MSÜ 2021 pdfi olan varsa özel mesajdan atabilir mi çoğu telegram grubuna baktım yoktu oralarda

J
4 hafta
Toprak Yayınları Eleştirme Konusu ( En azından kaldırılana kadar .d )
Tyt mat ve ayt mat denemelerini almış biri olarak söyleyebilirim ösym ile yakından uzaktan alakası yok. Bana kalırsa boşuna para vermeyin daha iyi yayınlar var. Denememer çok kolay ama boyama kitabı mat kısımları ez geosu hard çok değişik. Forumdakiler Türkçesini de beğenmemişti.
J
geçen ay
Orbital AYT Kimya Deneme 😱
Çözmeye başladım daha önce miray ve aydın bitirdim. Baya kaliteli bir denemeymiş. Zorluk olarak aydından 1-2 level üstte. Yazarı da bir üniversitede kimya profuymuş sanırım. 13 hedefleyenler çözebilir.
J
geçen ay
BS AYT Kimya — Apotemi AYT Kimya Denene
Miray Aydın Orbitalden sonra ayt kimya denemesi için hangisini önerirsiniz 13-0 12-1 geliyor çoğunlukla. Bs nin ayt fizik denemesini çok beğendim kimyası da güzeldir diye düşünüyorum.

Apotemiye gerek var mı ? Özellikle kimya için
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.