Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
J

Onbaşı
26 Şubat 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
460 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
J
2 yıl
TEV Üstün Başarı Bursu - 3799. oldum.

Merhaba sayısal 3799. oldum. Sizce tev üstün başarı bursuna katılsam kazanma ihtimalim var mı ? Çok az kişiye çıkıyormuş (50 - 55 kişi). Çok fazla belge istiyor. Eğer çıkma ihtimali varsa katılacağım. Yoksa o sayı torpille dolduruluyor mu direkt ?

J
2 yıl
TAÜ ADAY TELEGRAM GRUBU

TAÜ öğrencilerinin kurduğu taü aday telegram grubu var. Bana çok yardımcı oldular.


Aklınıza takılan yurt, hazırlık, dersler vs her türlü konuda yardımcı oluyorlar. Aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.


t.me/tauaday

t.me/tauaday

t.me/tauaday

t.me/tauaday

J
2 yıl
3.8K TAÜ CENG TUTAR MI ?
Şuanda böyle başlıklar görmesek de bence 2 seneye böyle sorular göreceğiz.

Hacettepe ws TAÜ attırdım ve yurt dışı imkanları, eğitimin kaliteli olması, staj imkanlarından kaynaklı TAÜ tercih etmeyi düşünüyorum. Bu sene sıralaması en azından 9k olur ama kesinlikle YTÜ’den daha üstte kapatacaktır.

Sıralamam 3.8k
J
2 yıl
Hacettepe CENG Neden YTÜ'den Daha Yüksek ?

3.8k sıralama yapmış biri olarak Hacettepe düşünüyorum fakat YTÜ'den nesi bu kadar farklı da geriden gelip geçebilmiş bunu çözemedim. Üstelik İstanbul vs Ankara şehir farkı da oldukça fazla. Aydınlatabilir misiniz ?

J
2 yıl
Ankara Üniversitesi CENG

Ankara Üniversitesi CENG bölümü sizce nasıldır ? Duyan okuyan vs var mıdır ? Bu sene 25k gözüküyor fakat 19k ya gelmesini tahmin diyorum. Arkadaşım 14.6k ile tercih etmeyi planlıyor. Youtube'da bir mezunun direkt Varşova'da yazılımcı olarak başladığını gördüm. Ders programı falan da baya iyiydi. Burada okuyan varsa yorumlarınızı bekliyorum.

J
2 yıl
14.6K Sağlık Dışında Bölüm
Arkadaşım 14.6K yaptı. Sağlık dışında tercih edebileceği hangi bölümler var ? Çok arada kalan bir sıralama. Neyi tavsiye edersiniz. Bir YTÜ Endüstri düşünüyor. Başka alternatifler neler ?

Ankara veya İstanbul
J
2 yıl
TYT 2021 MATEMATİK AYNI BU YAYINA BENZİYORDU
İlk soruları falan yazı fontu bana sonuç derece çözüyormuşum gibi hissettirdi tabi problemleri dereceden daha zordu bence.

(Genel denemesi için konuşuyorum)
J
2 yıl
Boun bilgisayar mühendisliği sakın tercih etmeyin
Burası çokomelli arklar. Bu artış hızıyla giderse sıralaması 0 olacak ve kimse tercih edemicek. Doğal olarak da bölümü kapamak zorunda kalcaklar. (!)
J
2 yıl
YARGI YAYINLARI TIPKI BASIM DENEMELER ALMAYIN
En ucuz diye bu yayının tıpkı basım denemesini almıştım. Bugün ayt 2020 yi çözdüm. Matematikte 5-6 tane baskı hatası vardı. Yapacakları tek şey copy paste onu bile beceremiyorlar. Matta altıgen koyacakları yere sekizgen koymuşlar. 3 üssü 6 yazcaklarına üç üssü 8 yazmışlar c(c-b) olması gerekirken c(a-b) yazmışlar. Kimyada kabın hacmini yazmamışlar. Çözerken kanser etti. Siz de aynı hataya düşmeyib bu yayınla ilgili hiçbir şeyi almayın.
J
2 yıl
AYT Fen Meb Kitapları
Kimya kitabında organik kısmında dehşet ayrıntı bilgiler verilmiş. 11 karbonlu karboksilli asitin ismi gibi. Bunların çıkma ihtimali var mı ?

(AL kitabı)
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle