Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Çavuş
10 Şubat 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
172 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 ay
ArcheAge 2 Resmi Fragman Paylaşıldı 2023 (PC-XBOX-PS)

ArcheAge 2'nin ilk resmi fragmanı KakaoGames tarafından paylaşıldı. Jake Song yaptığı açıklamalarda ArcheAge 2'nin Unreal Engine 5 motoru ile hem PC hem Konsollar için geliştirildiğini söyledi.

Türk Topluluk Discordu: discord.gg/YGq6THJ8Ms카카오게임즈youtube
G-Star 2022에서 공개된 엑스엘게임즈의 신작 '아키에이지2'의 첫 공식 트레일러입니다. 다시 열린 원대륙의 광활하고 거친 자연환경을 극복하는 개척자, 대륙 속 잊힌 고대 문명을 찾는 탐험가가 되어 떠나는 모험의 시작을 함께해주세요. #아키에이지2
https://www.youtube.com/watch?v=H6fwXPahv_A


Jake Song'un Archeage 2 hakkında cevapladığı bazı sorular;


+ArcheAge 2 nedir?

-ArcheAge 2 benzersiz açık dünya aksiyon mmorpg oyunudur. Hem PC hem Konsollar için geliştirilmektedir.


+ArcheAge 2 de önemli olan geliştirmeler nedir?

-ArcheAge 2 de en çok önem verdiğimiz geliştirmeler aksiyon combat sistemi, iyi oluşturulmuş oyun lore'u ve sürekleyici hikaye, Unreal Engine 5 ile geliştirilmiş AAA seviyesinde görsellik, doğrusal olmayan ilerlemeye dayalı kesintisiz açık dünya deneyimi. 


+ArcheAge 2 hikayesi ve lore'u değişecek mi?

-ArcheAge 2 ArcheAge 1 ile aynı lore'a dayalı ama hikaye ilerlemesi aynı değil. ArcheAge 1 anlatıma dayalı hikayeye odaklanırken ArcheAge 2 daha çok kişiye özel maceralar ve kişiye özel hikayeler içerecek.


+ArcheAge 2 ArcheAge 1 ile aynı zamanda mı geçiyor?

-ArcheAge 2 Auroria kıtasının ilk defa keşfedildiği ve halkların buraya yerleşmeye başladığı dönemi anlatıyor. Hikaye, binlerce yıldır unutulmuş eski bir uygarlığın gizemlerini keşfetmeyi ve çözmeyi içerecek.


+ArcheAge 2 de tanıtmak istediğiniz içerikler var mı?

-ArcheAge 1'in ticaret sistemi çok fazla oyuncu tarafından seviliyordu fakat bu sistemde bazı kusurlar vardı. ArcheAge 2'de ticaret sistemi üzerine çok düşündük ve bu sistemi geliştirdik. Oyuncular hem karada hem denizde isterlerse tek başlarına isterlerse ekip olarak ticaret seferleri düzenleyebilecek. ArcheAge 1'de en çok sevilen ikinci şey ise ev/arsa sistemiydi. Planımız ev sistemini geliştirip daha çok özelleştirilebilir bir hale getirmek. Buna ek olarak oyuncular arkadaşlarıyla veya guild üyeleriyle beraber kendilerine ait kasabalar oluşturup geliştirebilecek.


Jake Song'un tüm ArcheAge topluluğuna özel mesajı;

Dünyanın her tarafında ArcheAge'i destekleyen bütün oyuncularımıza şükranlarımızı sunuyoruz. ArcheAge 2 geliştirme ekibi canını dişine takmış bir şekilde çalışıyor. Destekleriniz için çok minnettarız.8 ay
Aeldra.to | ZETA - Yeni Sunucu 29.07.2022 | Tarihin En Büyük Uluslararası Sunucusu!

Aeldra Zeta Global 29 Temmuz Cuma günü başlıyor. Detaylı bilgi ve bütün yeniliklerden anında haberdar olmak için discorda katılmayı unutmayın.
discord
Join the Aeldra.to Discord Server!
https://discord.com/invite/FXfZPet2Vk

2 yıl
Swords of Legends Online (9 Temmuz Official Release)

Swords of Legends Online (SOLO) Çin'de 3 senedir açık olan Gu Jian Qi Tan oyununun Gameforge tarafından Avrupa ve Amerika'ya getirilen versiyonudur. SOLO action combat theme park mmorpg oyunudur. Oyun B2P (Buy to Play) modeliyle çalışmaktadır. Yani tek sefere mahsus oyunu satın alıp dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Oyunda bulunan Crimson Shop sadece kozmetik üzerinedir. Diğer mmorpglerin aksine bu oyunda harcadığınız parayla sadece güzel gözükebilirsiniz. Crimson Shopa ek olarak sezonluk kozmetik battlepassler mevcuttur.


Official Site: https://join.solo.gameforge.com/en_GB/

Türk Topluluk Discordu: https://discord.com/invite/VQ6DhZE7hr


Official çıkış trailerı:


Sınıflar:

Oyunda başlangıç olarak 6 toplamda 12 adet sınıf mevcut. Oyunda mevcut olan 6 sınıfa göz atacak olursak bunlar Spellsword, Berserker, Spearmaster, Reaper, Summoner, Bard olarak sıralanıyor.

PvE ve PvP:

Oyunda PvE içeriği olarak şuan için 5 dungeon bulunuyor. Bu dungeonları Drill(Eğitim), Normal ve Hard Mode olarak 3 farklı modda oynayabiliyoruz. Her zorluk dungeona farklı mekanikler ve zorluk ekliyor.


Sizleri dungeon görselleriyle baş başa bırakıyorum:


Yemo City in Wuzhao


Nightmare Temple of Mercy


Frostbitten Path


Chou Prison


Raging River RuinsPvP tarafında ise bizi 1v1 Düellolar, 3v3 Ranked Arena, 10v10-11v11-15v15 savaşlar, oyuncu kısıtlaması olmadan doyasıya pvp yapabileceğimiz faction pvp haritası (Knight Online oyunundaki Clony Zone ile aynı mantıkta çalışıyor) ve 40v40 guild savaşları bekliyor.


PvP Gameplay Trailer:


Housing/Island Sistemi


SOLO'da bizleri bekleyen bir diğer özellik ise dillere desten Ada/Ev inşa etme sistemi. Oyunda kendimize ait adayı baştan aşağıya dilediğimiz gibi yaratıyor daha sonra üzerine dilediğimiz gibi yapılar inşa ediyoruz. Eğer söylediklerim iştahınızı şimdiden kabartmaya yettiyse sizleri trailerı izlemeye davet ediyorum.


Housing/Island Trailer:

Gathering & Crafting

Solo'da gathering ve crafting önemli yer kaplıyor. Buna ek olarak balıkçılık ve aşçılık yapabiliyoruz.

Oyunda CTRL+Y ile meslek ekranına ulaşıp bu ekranda sahip olduğumuz tarifleri ve üretebileceğimiz ürünleri görebiliyoruz.


I tuşuna basarak ise gathering çantamızı açabiliyoruz. Bu çanta bize sahip olduğumuz materyaller hakkında bilgi veriyor.


Son olarak sizlerle oyunun Road Mapini paylaşmak istiyorum.


2 yıl
WarZ(ISS) Efsanesi geri dönüyor Infestation Survivor Stories 2020 15 Ekim de çıkıyor [F2P]

2012 senesinde piyasaya WarZ adı altında sürülen daha sonra Infestation Survivor Stories olarak devam eden WarZ İsveç'li yapımcı Fredaikis tarafından 15 Ekim de reboot edilerek tekrardan piyasaya F2P olarak sürülüyor. Oyun oynanış ve zorluk olarak birebir eski Infestation Survivor Stories gibi olacak. Bununla beraber eskiden oyuncuların sıkça canını sıkan buglar ve glitchler fixlenip çeşitli yenilikler (Fredaikis AntiCheat, Market sistemi, yeni harita, yeni zombiler, ATM sistemi, yeni süper zombiler, helikopter kazası, season pass vs vs.. gibi) eklenmiş şekilde karşımıza çıkacak. Oyuna hem kendi clientı üzerinden hemde halihazırda oynanmakta olan New Z üzerinden erişebileceğiz.

Steam üzerinden yapılan REBOOT anonsu:

https://steamcommunity.com/app/226700/


Oyuna ait bazı ekran görütüleri:

Trailer ve eski WarZ efsanelerine ait bazı videolar:


Oyunun Steam Linki:

https://store.steampowered.com/app/226700/Infestation_Survivor_Stories_2020/Oyunu oynamayı düşünüp klan arayan kişiler özelden ulaşabilirler.

3 yıl
Astellia Online Steam B2P Çıktı 30 Ocak
Selamlar mmorpg severler. Uzun süredir beklenen haber sonunda geldi.Astellia Online Steam üzerinden yeni serverları ile çıkışını gerçekleştirdi. Şuan için B2P modelinde ilerliyor.

Steam Sayfası:
https://store.steampowered.com/app/1185560/Astellia/

Astellia - Pre-Launch Gameplay Trailer


MMOByte İnceleme Videosu


Paketler:
Oyunda standart, value ve deluxe olmak üzere üç adet paket bulunmakta.
4 yıl
ArcheAge Unchained 9.3 ArcheAge 2 Öncesi Son Yeni Sunucu 9 Şubat 2023
ArcheAge 2'nin çıkış tarihi yaklaşırken Kakao Games ArcheAge 2 öncesi son yeni sunucuyu duyurdu. Sunucu 9 Şubat 2023'te açılacak. Jenerik fresh startların aksine daha fazla labor yenilenmesi, daha fazla exp kazancı, daha yüksek loot drop şansı, daha fazla honor ve vocation puanı kazancı olacak. Detaylara ve ilgili görsellere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Gelişmelerden anında haberdar olmak için topluluk discorduna gelebilirsiniz.

Resmi duyuru:https://archeageuc.playkakaogames.com/news/1830

ArcheAge Türk Topluluk Discordu: discord.gg/YGq6THJ8Ms

Sıkça sorulması üzerine ekliyorum şu anki ArcheAge Unchained sürümününün p2w ile hiçbir alakası yoktur. Oyun içerisinde gerçek para karşılığı hozmetik harici hiçbir şey satılmamaktadır.
Great Prairie of the West genişlemesi ve yaz yamasında bizleri neler bekliyor?

Devasa Batı Bozkırları Haritası


3 Adet Yeni Boss


5 Adet Yeni Açık Dünya Etkinliği (ikisi denizde üçü karada)

6 Adet Yeni Modellenen Open World Yaratığı
11 Adet Yenilenen Open World Yaratığı Kaplaması
5 Haritada Görsel İyileştirme

Yeni Devasa Deniz Savaşı Arenası: Stillwater Gulf / Yeni Deniz PvP Etkinliği
2 adet yeni PvP arenası / Yeni PvP Eventi
Dönemsel Eventler (Cadılar Bayramı, Sevgililer Günü, Olimpiyatlar vs. vs. toplamda 20 adet event) ve eventlerle beraber gelecek mini oyunlar (Süpürge Yarışı, Labirentten Kaçış, Guitar Hero, Maraton koşusu, Squid games, Dans Yarışması, Katil Kim vs. vs. toplamda 20 adet mini oyun)Yeni Gliderlar (Toplam 6 Adet) ve Binekler (Toplam 4 Adet)

Arayüz ve Anti-Cheat Sisteminde İyileştirmeler

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle