Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
24 Kasım 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
235 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Aydın ve Nişantaşı Makine Mühendisliği
Başlıktaki üniversitelerde makine okuyan arkadaşlar ders geçme şartlarını ve ön koşul olayını yazabilir mi ?
5 yıl
TYT Matematik Soru Bankası Önerisi
5 yıl
Ortalama 100K Sıralama İçin ?
Şuan üniversite öğrencisiyim ve sınava girmeyi düşünüyorum, 95-100k sayısal sıralaması için (önceki mf-4) ortalama gerekli netler nedir ?Kimya ve biyolojiye bakabıleceğimi sanmıyorum cok fazla ama ilk aşamada bir şeyler yapabilirim sanırım.2. kısımda ise mat-geo ve fizik uğraşmayı planlıyorum.Bu kimya ve biyo çok ayak bağı olur mu acaba ?
5 yıl
Türknet Adres Değişikliği ve Telefon Hattı
Öncelikle merak ettiğim olay telefon numaram taşınmasa bile internet hizmetim taşınabilir mi ?
Bulunduğum yerde port sıkıntısı yok zaten birkaç ay öncesine kadar da yaklaşık 70mbps kullaniyordum ama baska adrese taşıdım yazın hattımı ve şimdi tekrar ilk Türknet bağlantımın yapıldığı adrese taşımak istiyorim fakat telefon numaram taşınmıyor.Buradaki arkadaşların aksine Türknet birçok defa aradı beni fakat çözülemedi sorun.Bu sabah telekoma gittim ve adres kontrolü yaptırdım .Oradaki görevli bana adreste telefon altyapısının olduğunu söyledi, altyapisal da herhangi bir sıkıntı yok ki zaten birkaç ay yüksek hizda internet kullandım bu adreste.Telekomdan çıktıktan sonra müşteri hizmetleri ile görüştüm ve ordaki arkadas bana ankastreye kadar sinyal alındığını söyledi fakat numara hala Balıkesir alan kodunda ve ben de ankastre Trabzon'da mı diye sordum evet dedi. Böyle bir şey mümkün mü , telefon no taşınmadan İnternet hizmeti taşınabiliyor mu ?Bilseydim böyle bir şey olacağını interneti hayatta taşınmazdım. Şimdi iptal edip yeniden başvursam hemen bağlanır ama 75 lik paketten 35 e düşmek istemiyorum.
6 yıl
Asus Anakart Servis
Ailemin yanina geldiğim günün gecesi bilgisayar uçtu sanirim anakartta sorun oldu. simdi ben istanbulda hangi asus servisine goturmeliyim nette baktim fakat cikan sonuclar genelde kucuk capli kendine yetkili servis diyen yerler ? nereyi onerirsiniz ? bir de garanti belgesi olmasa da anakartin seri no dan bilgilere ulasabilirler mi anakarti inventustan almistim
6 yıl
Vodafone R216 veya Benzeri Cihaz Kullananlar
Başlıktaki cihazı ya da benzeri mobil wifi hotspot cihazı kullanan arkadaşlar var mı , varsa önerebileceğiniz cihazlar nelerdir ? Telefon 40 mbps çekerken bu cihazlar 30 mu çeker ya da 50 mi yoksa telefon ne ise o mu yani çekim güçleri nedir telefona kıyasla tecrübesi olan var mı ? Yakın zamanda vodafone günlük 7 tl ye sınırsız internetini deneyeceğim ve vodafone bu cihazı sanırım Türkiye'de de sunmuş .
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle