Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
01 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
80 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Verbatim DVD
Verbatim DVD uygun fiyata bulabileceğimiz bir yer tavsiye edebilir misiniz? İstoç Mahmutoğlu Elektronik Verbatim satışını durdurmuş. Önceden oradan alıyorduk.
5 yıl
1 Yıllık Apple Uluslararası Garanti Kapsamı
Yurt dışından alınan iPhone'nun Türkiye'de bir yıl uluslararası garanti kapsamında olduğunu biliyoruz, tabi model numarası şartıyla. Sorum şu, peki bu bir yıllık garanti, yurt içi cihazların garantisiyle aynı mı? Cihaz değişimini (swap) kapsıyor mu? Cihaz değişimi yapılabiliyorsa, yeni telefonun imei kaydı nasıl olacak?
5 yıl
TTNet'in verdiği modemler ve kısıtlama
TTNet'in verdiği modemleri kullanmanın herhangi bir dezavantajı var mı? Bildiğim kadarıyla, TTNet'in verdiği modemlerde sadece modeme gömülü Bittorrent uygulaması engellenmiş. Bundan başka bir kısıtlama var mı acaba?
5 yıl
TTNet'ten VDSL için aradılar..
Binaya 5 metre mesafeye yeni mini internet dolaplarından kondu ve bir süre sonra TTNet'ten fibere geçiş için aradılar. Malesef hala binadaki normal bakır telefon kablosu üzerinden internet alıyoruz. Fibere geçmemin, bu hat değerleriyle bir avantajı olur mu? Huawei veya Airties modem yollayacaklarmış. Hangisini tercih etmeliyim?
7 yıl
12729 H 27500 frekans sorunu
12729 H 27500 frekansında yayın gelmiyor. LNB ince ayar yapıldı yine görüntü alınamadı. LNB değişmesi gerekiyor dendi ama sadece bu frekansta sorun olması LNB'nin arızalı olduğunu gösterir mi? Diğer kanallar sorunsuz çekiyor. Sinyal ve kalite %85-%95 civarında.
7 yıl
sti işlemci, modül girişi ve emu
STI işlemcili, modül girişli, biss girilebilen 200-300tl arası bir uydu alıcısı tavsiye edebilir misiniz? Neta 6400hd'de modül girişi yok, Goldmaster'ın muadil ürünlerinde(hd1045-1060) biss menüsü yok. Çıkamadık işin içinden. Neta 6000ci üretimden kaldırılmasaydı çok iyi bir seçenek olurdu ama artık bulunmuyor.
7 yıl
Bağlantı hızının 1024'ün katları olması
Önceleri 8192down-796up olan hattım, 8190down-797up olarak güncellenmiş. Oyunlardaki ping değerlerinde bir gün içinde fark edilir artış oldu. Bazı yerlerde bağlantının 1024 ve katları şeklinde olması halinde ping değerlerinde düşme olduğunu okumuştum. Ne kadar doğru bilemiyorum ama bir günde benim bağlantımın ping değerlerinin yükselmesi de bir gerçek.. Bilgisi olan kimse var mı?
8 yıl
Yeditepe Sahaf ve A.Y. Sahaf Kafe nerede bilen?
Yeditepe Sahaf ve A.Y Sahaf Kafe'nin adresini bilen var mı? A.Y Sahaf Kafe Kadıköy'deki meşhur sahaf kafe değilmiş. Nadirkitap'da satış yapıyor bu sahaflar. Teşekkürler.
9 yıl
Optik (s/pdif) ve 3.5mm giriş hakkında
Bilgisayarımda sadece müzik dinleme amaçlı ses sistemi almak istiyorum ve optik çıkış mevcut. Dijital sistemler de epey pahalı, sizce SADECE müzik dinlemek için alınan bir sistemin dijital desteklemesi bir avantaj mıdır? Yani optik giriş standart 3.5mm'e göre ses kalitesi açısından fark oluşturur mu?
10 yıl
307 beş kollu jant bulamıyorum
Arkadaşlar, yaklaşık 8-9 büyük lastikçi gezdim ve bir o kadar da telefonla sordum soruşturdum, orijinal 307 16 inç beş kol jant bulamıyorum. Bir yerde bile bulamadım :) Bilen eden yok mudur veya satmak isteyen var mıdır? Jantın adı Ariane olarak geçiyor. Bir fikri olan var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle