Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
M

Er
16 Nisan 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
358853 Gün Cezalı
357067 gün 16 s. 25 dk.
Gönderiler Hakkında
M
6 yıl
Sizce Canon 400d mi Canon SX 510HS mi?
Arkadaşlar merhaba. Bir aksilik olmazsa Paris-Amsterdam-Barcelona gezisi yapacağım. Paris dışında büyük ihtimal tek başıma yapacağım gezimi. Böyle güzel bir fırsatı boş geçmek istemiyorum. Bir fotoğraf makinesi alarak o anlarımı ölümsüzleştirmek istiyorum ancak kafam karışık. Bu iki makineyi karşılaştırmıyorum yanlış anlaşılmasın sonuçta biri SLR biri kompakt bir makine. Ancak takdir edersiniz ki 400d çok eski bir model. Ne düşünürsünüz?

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-dijital-fotograf-makinesi-tertemiz-az-kullanilmis-canon-400d-slr-309744506/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-dijital-fotograf-makinesi-canon-sx-510hs-309054480/detay
M
6 yıl
Napim karıya mı gideyim? Akıl verin.
Beyler dayanamıyorum artık. Patlayacağım sıkıntıdan. Evde ailesel sıkıntılar var. Akrabamızın daha doğrusu ama bizde kalıyor destek çıkıyoruz. Hep bi tartışma ortamı evde. Zaten yalnız başıma geberip gideceğim birde bu tuzu biberi oluyor.

Bi ara sevgilim oldu aslında. Nasıl olduysa artık bende bilmiyorum, heyecandan elim ayağım titrediğinden olmaması için her şeyi yapmıştım. Velhasıl kelam artık telefonlarım çalıyor, mesajlar geliyor, arkadaşlarla muhabbet ediyordum. 1 ay sürdü tabii. Şimdi ölsem kimsenin ruhu duymaz. 23 yaşına geldim. Daha ilk defa öpüştüm bir kızla. O da kızın zoruyla ve beceremedim zaten doğru dürüst. Defalarca da o ortam olduğu halde.

Bir tane yakın arkadaşım vardı, o da sallamıyor artık beni. Kız buldum dedi aradı geçen, fotoğrafını at dedi bana. Attım beğenmiş kız. Tek bir gün konuştuk öyle. Artık ne kadar sıkıcı konuştuysam zaten gerisi gelmedi.

Ya napim olum napim, kendimi duvardan duvara vurmak istiyorum ama kartonpiyer hep. Son çare internetten ilanlara bakmak oldu ama cesaret edip arayamıyorum. Belki bir iki gitsem açılırım. Tabularımı yıkarım ama bilmiyorum. Akıl verin la.

Halbuki saçıma başıma dikkat ederim, temizim, iş yerinde müşteriler bile parfümümü sorar, spor falanda yapıyorum iyi kötü vücudum var. Ama sorun nerede lan nerede.

Online people falan sarayım dedim anasını satayım dönen yok ki. 1 kıza günde 300 kişi mesaj atıyor onlarda haklı. Bir kaç kişi döndü aslında ama nette pek fotoğraflarım yok. Tınlamadılar. 1-2 kişi döndü ciddi olarak böyle ekledim ettim falan. Biri pek tipim değildi. Diğeriyle de yine biraz muhabbet ettik ama gerisini getiremedim. Böyle sanki konuşurken isteksizler gibi geliyor bende uzatmıyorum. Bir kaç gün sonra sildi zaten beni.

Akıl verin la.
M
6 yıl
Lisanssız Windows 7 sistemim kendi kendine Windows 10 oldu.
Ne oluyor la, kendi kendine update yaptı açıldı kapandı yarım saat sonra Windows 10 oldu.
M
6 yıl
Pc başında ilahi dinlerken bileğimde Allah yazısı belirdi.


Beyler ne yapmalıyım çok heyecanlıyım, Allahu akbar.
M
6 yıl
Para karşılığı muamele yapan arkadaşlara gitmek çözüm mü?
......
M
6 yıl
Tüm asosyaller olarak birleşelim beyler. Yıkalım bu tabuları.
Oğlum düzinelerce insanız. Grup kuralım, konu açalım birleşelim. En azından 25-30 kişi toplanırız. Düzenli etkinlikler yaparız. Adaları ele geçirip mangal yaparız, balık tutarız ne bileyim lan 30 kişiyiz, zillere basıp kaçarız falan ekşın olur. Aramızda eli yüzü düzgün olanları kıza yazsın diye yollar ret yediğini görünce altımıza sıçana kadar güleriz.
M
6 yıl
Beyler saçı üçe vuruyorum Allah'a emanet.
Sakallarım uzun. Saç şeklimde bunun aynısı.Çizikte duruyor. Şimdi üçe vurunca da gözükecek. Merak ediyorum nasıl bir tipim olacak. Hakkınızı helal edin.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle