MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
19 Mart 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 hafta
Maaşa performansa dayalı tahmini yüzde kaç zam gelir?
Merhaba millet bir şirkette performansa dayalı bir maaş artışı yapılırsa bunun yüzdesi maç ve min hangi aralıkta olur sizce? bu kişi özellikle yazılım sektöründeyse bu nasıl olur? Birde yeni mezun olmuş ve 1 senedir çalışıyorsa nasıl olur? Tecrübeli arkadaşlardan öğrenmek istiyorum. Teşekkürler
geçen ay
React Native Redux bilen aranıyor!!

Arkadaşlar Selam ve iyi forumlar,

Yeni bir girişimimiz olan bir mobil uygulamada geliştirme yapmak üzere gönüllü yer alabilecek React Native Redux'ı bilen bir arkadaşa ihtiyacımız var. Girişimimizin API kısmını PHP kullanarak kodlayan bir arkadaşımız bulunuyor. React Native ile ön yüz yüzde 80-90 arasında bitti. Ufak tefek revizyonlar yapılabileceği için yüzdesini o şekilde belirttim. Girişimimize çok güveniyoruz. İlgilenen arkadaşlarla detaylıca konuşabiliriz    Teşekkürler.

4 yıl
c# ödevimin küçük bir kısmını soracaktım?
hocam classlarla yapmamız gereken bir taşıma sistemi ödevi verdi taşınacak türe göre fiyat belirliyor ve müsteri bilgilerini alıp kaydetmesi gerekiyor ben müsteri bilgilerini aldım classlarla türü seçtirip fşyat belirledim ama bunu nasıl kaydettirip tekrar müsteri eklettirebilirim ve eklettiğimi nasıl listelerim? dizilerle olur mu bu dediğim?
4 yıl
WEB TASARIM DA GELİŞMEK İSTİYORUM
Arkadaşlar ben bilişim sistemleri mühendisliği okuyorum henüz 1.sınıfım ve web tasarımda kendimi geliştirmek istiyorum ne yapmam lazım nasil ilerlemem lazım c++ da ilerledik şuan neleri öğrenmeye baslamaliyim almam gereken kitaplar falan varsa söyleyin lütfen... yardımlarınızı bekliyorum
4 yıl
c++ ve c# kitabı
bu ikisinin birlikte olduğu bir kitap var mı ? varsa önerir misiniz ? ya da ayrı ayrı kitap tavsiyesi alabilirim :) seviyem sıfır bilişim sistemleri okuyorum tavsiye istiyorum :)
5 yıl
c++ dan ödev
bir * işareti tek bir satırda kullanıcının girdiği sayı değeri kadar gidip gelecek ve kullanıcı bir tuşa basınca duracak (min 5 max 20 arasındaki sayı değerlerini girebilmeli) yardım eder misiniz ?
5 yıl
Programlama ödevime bakar mısınız ?
Arkadaşlar hocamız bi ödev verdi daha bölümün çok başındayım yapamadım denedim ama bana anlatarak yardımcı olabilicek vardır umarım.(c++ la yapılacak)

ödevim:
1-desen oluşturma
2-karasimsek yapma

ikisi tek bir programda olacak.

1-
www
w*w
***
w*w
www
bu şekilde bi şekil çıkacak ve sadece tek sayılar kullanıcak tek sayı dışında bir değer girilirse hatali giriş diyecek.Ve 3'de dahil 3 ten başlayacak.

2-
* işareti tek bir satırda kullanıcının girdiği karakter sayısı kadar gidip gelicek (karaşimşek misali) ve kullanıcı herhangi bir tuşa bastığında da duracak (onda da karakter limiti en az 5 en fazla 20 olabilir)

umarım yardımcı olabilirsiniz :) dediğim gibi anlamadığım kısımları anlatarak yardımcı olursanız sevinirim :) (c++ programlama diliyle yapılacak bu arada :)
5 yıl
KYK YURTLARI
Bu yurtlar çıkarken öncelik kimlere? Bi bilgisi olan yazabilir mi?
5 yıl
Kendi kendimize ingilizce öğrenebilir miyiz?
Evde kendimiz yabancı dil öğrenebilir miyiz? Öğrenebilirsek önerileriniz neler?
5 yıl
Eski konular
Canlandırmayin artık su eski aciklanma konularını
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.