Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
27 Şubat 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
45 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
4 ay
Nvidia Geforce Now Gameplus %20 İndirim Fırsatı!+Paycell Kampanyası 19 Kasım'da Sona Erdi.

Merhabalar . Nvidia Geforce Now Gameplus binlerce popüler bilgisayar oyununu kasma, donma ve yükleme derdi olmadan donanımınız ne olursa olsun sadece internet bağlantınız üzerinden oynayabileceğiniz bir cloud gaming sistemi. Ülkemizde bulunan 2 sunucu sayesinde Multiplayer oyunları bile yüksek gecikmeler olmadan oynayabilirsiniz. Bilgisayar, telefon ve tabletten erişebilirsiniz. İsterseniz aşağıdaki linkten üye olup verdiğim kod ile %20 indirim kazanabilirsiniz.


Kod: ARKLLQBTNP0TG (Geforce Now Gameplus hesabınıza girdikten sonra profil kısmına geliyorsunuz. Burda kod aktivasyon kısmına kodunuzu girip aktifliyorsunuz.)gameplus.com.tr
GFN powered by GAME+
https://gameplus.com.tr

Edit: Paycell kampanyası sona erdi. Ancak indirim kodu hala geçerli.

2 yıl
Ssd içindeki verileri silemiyorum!

2 gün önce içinde windows 10 kurulu ssd'nin bozulduğunu farkettim. Windows açıldıkdan biraz sonra donuyor ve mavi ekran veriyordu. Ben de sıkıntının ssd ile alakalı olduğunu düşünüp 2. disk olarak takıp hd tune ile test ettim. Error scan ile yaptıgım testte kırmızı noktalar belirdi ve test durdu.

Donanımsal bir sıkıntı olduğunu düşünüp garantiye vermeyi düşündüm. Ancak içinde bazı özel verilerim var ve bunları silmek istiyorum. Bilgisayarı harddisk üzerinden başlatım ssd içindeki verileri siliyorum. Ancak her yeniden başlattığım da bu verilerin yeniden geldiğini görüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

(Bazi programları kullandım. Secure erase, LLf gibi. Ancak çözüme ulaşamadım. Ssd içınde gizli klasörleri göster secenegi açik. Reycle bin, recovery ve bazı 5-6 gb sys dosyaları var. Bunları da silip denedim.)

3 yıl
James Donkey SSD test sonuçları!
GÜNCELLEME!!! Arkadaşlar ssd'nin sata 3 portta çalışmama problemini çözdüm.Hdd yuvası 9.5 mm imiş. Ssd ise 7.5 mm. Ssd'yi bağlantı noktasına değil bağlantı noktasının altındaki boşluğa takıyomuşum😂.
Dün elime ulaşan bu ssd ile bazı testler yaptım. Testler sata 2 ile yapıldı (Malesef ssd orjinal portta çalışmadı. Ne yaptıysam bios okumadı. Bu yüzden sata 3 değerlerini paylaşamıyorum. Ben de HDD Carry ile dvd potuna bağladım). Testi Üzerinde işletim sistemi yüklenmiş halde yaptım. Bu testleri uzun zaman aralıklarında tekralıcam. İstediğniz başka testler varsa ekleyebilirim.

Test Sistemi:
Dell İnspiron 3521
İntel 3337-U
8 gb ram
1 tb ST 5400 rpm harddisk
James Donkey 120 GB SSD
3 yıl
Bios ssd'yi görmüyor!
Merhaba arkadaşlar. Dün elime Janes Donkey 120 gb ssd geçti. Bunu laptopumda ( Dell inspiron 3521) kullanmak istedim. Aynı zamanda hdd ile kullanmak için hdd carry aldım. İlk olarak ssd'yi hdd'nin olduğu porta taktım ve hdd'yi ise kutu ile dvd roma taktım.Ancak laptopu çalıştırıp bios'a girdiğimde hdd görünüyor ama ssd görünmüyor. Acaba ssd mi bozuk yoksa takarken yuvayı mı bozdum diye bu sefer ssd'yi hdd carry ile dvd portuna, hdd'yi ise eski yerine taktım. Biosa girip baktığımda ikisinin de sorunsuz çalıştığını gördüm. Sizce ssd neden orjinal yuvada çalışmıyor?
5 yıl
Beko Crystal UHD almalımıyım?
Arkadaşlar yeni bir tv almak istiyorum. Beko Crystal B43L 8752 5S modelini gördüm. Hoşuma gitti. En son 2200'e bırakacak. Sizce almalımıyım. Kullanıcılar tecrübeleri nedir?
6 yıl
Bloody a90
Bloody a90 almayı düşünüyorum. Nasıl bir mousedur?
6 yıl
Hangi mouse u önerirsiniz?
Bloody V7m, logitech g400s, Everest rampage smx rx8, A4 tech bloody v2, bloody v3 bunları ikinci elde buldum. Elim biraz büyük olduğu için g300s düşünmüyorum.
6 yıl
Precomp.exe virüsmü?
6 yıl
Mouse Tavsiyesi
Arkadaşlar en fazla 70 liraya oyun için mouse tavsiyesi alabilirmiyim?
6 yıl
Norton Security
Norton security deneme sürümünu kullanıyodum. Süresi bitti. Ücretsiz kullanmaya devam etmem için bir yol varmı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle