Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
O

Onbaşı
07 Ocak 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
19 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
5 yıl
Tüm İndirmeleri ADM üzerinden indirmek
arkadaşlar telefonumda dizi falan indiriyorum. Bazen kesilmeler oluyor o yüzden ADM indirme yöneticisini indirdim ve memnunum ama tüm indirmeleri oradan yapamiyorum. mesela bi video indiriyorum diyelim videoyu kaydet basınca diren Google Chrome üzerinden iniyor. bazen de bununla indir falan çıkıyor. ben hepsini ADM ile indirmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?
O
6 yıl
WiFi sinyali eski laptopta güçlü ancak yenisinde zayıf
Arkadaşlar benim modem oturma odasında duruyor. Ben çocuk odasındayım odalar birbirine uzak. Benim normal kullandığım laptopum çocuk odasında wifi çekmiyor aynı şekilde asus zenfone 2 telefonumunda. Ancak bugün eski laptopumu açayım dedim ve 4 diş çekiyor internet. Normalde ben asus wifi kapsama alanı arttırıcı ile bağlanıyordum. onunla bile 4 bazen 2 diş çekiyordu. ama eski pc nin kapsama alanı arttırıcı yardımı olmadan bu kadar güzel çekmesi garibime gitti. şimdi ki pc im yakında gelicek.

eski pc acer travelmate 5310
O
6 yıl
İnternet Tanımlanıyor Hatası Yardım Lütfen
Arkadaşlar,
Ben Asus'un wifi kapsama alanı arttırıcı asus rp-n12 cihazını kullanıyorum. 10 mbps e kadar hızım var. Torrent'te bu hızı tam olarak alabiliyorum. Ancak bazen bi anda bağlantı wifiden kopuyor ve tanımlanıyor diyor. daha sonra da internet tekrar geliyor. Bunu nasıl çözebiliriz. Çünkü cs go oynarken çok sıkıntı oluyo.
O
6 yıl
Torrent Hata (Pek sayılmaz.)
Merhaba arkadaşlar,
Torrent'ten filmleri sorunsuzca indiriyorum ve izleyebiliyorum. Sıkıntım ise şu. Dosyayı başka bir klasöre taşıyınca Torrent'ten hata dosyalar eksik lütfen kontrol edin hatasını alıyorum. Bu dosyanın ismini değiştirince de oluyor. Ve Torrent'ten filmi silmek zorunda kalıyorum. Ama film PC'imde halen duruyor. Torrent'te gönderme şeysi de var malum. Sildiğim için sıkıntı olmaz değil mi? Yada bunu nasıl çözebilirim.
O
6 yıl
AKK olsa bile 720p film/video izleme yöntemleri
Arkadaşlar merhaba, malum AKK ile genelde ayın yarısında falan karşılaşıyoruz. Sizden eğer varsa donmadan, kasmadan en hızlı 720p video film izleme taktiklerinizi paylaşmanızı istiyorum. Bir kaç yöntem vardır mutlaka. İyi günler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.