Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
09 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
49 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
9 yıl
İnternet üzerinden yurt dışı sipariş vermek ?
Sevgili arkadaşlar merhaba,
Lenovonun kendi sitesinden bu ürünü almak istiyorum. Şimdi sorum şu. Bu cihazı 1.500 dolara alsam Türkiye'ye girdiğinde gümrükte takılacak ve ekstra bir ücret ödeyeceğim.
1. sorum ne kadar ücret ödemek zorunda kalırım ?
2. sorum ise; ben bu cihazı alsam ve adres olarak bulgaristandaki arkadaşımın evini göstersem. Orda da bir gümrük sorunu oluşur mu ? Eğer arkadaşımın eline ekstra ücret ödemeden geçerse zaten kendisi Türkiye'ye giriş yapıp bana verecek.
Son merak ettiğim şey ise, ürün amazona geldiğinden bu işlemleri ordan yapsam herhangi bir farklılık olur mu ?
İnternet üzerinden alışveriş yapan arkadaşlar cevap verebilirlerse çok sevinirim.
Herkese iyi geceler..
10 yıl
Piston Düştü (DH Version)

Bu sefer olmamış gibi
11 yıl
Sanal Pazar Hakkında ?
Sanal pazarda açtığım satışı foruma entegre edebiliyor muyum ? Forumda açtığımız konuyu sanal pazara entegre edebiliyoruz butonu mevcut ama tam terside forumumuz için geçerli mi? Mesut Çevik sanal pazardan bir hanımefendiyle röportaj yaptığında böyle bir konuya değindiklerini hatırlıyorum. Cevaplarsanız sevinirim.
11 yıl
İsyaaaannn!!!
Ya kafayı yiycem arkadaşlar bir yol yordam gösterin bana. 5 gün önce tt internetimi 1 mb ye düşürdü. Onun bile yarısını görüyorum. Kabloneti arıyorum size geçiyim diyorum evinizin bulunduğu yere destek vermiyoruz diyorlar. Superonline ı arıyorum bir fiber kabloda bana uzatın diyorum yok sizin oraya fiber miber diyorlar. Hoş bunlarda da 100 gb akk varmış. Her ay tt benim neti 5 gün içerisinde 1 mb ye düşürürse 1 ay ben evde ne yaparım. 2-3 ay evde olucam günün 15 saati pc başındayım ben ne yapıcam Biraz önce bsc den oyun muhabbeti videosunu açayım dedim. Biraz dolmasını bekledim 22 saniyelik görüntü 5 dakikada doldu ya

Bu şarkıda benden size gelsin o zaman


Edit: Play butonuna basın 5 dakika dolmasını bekleyin
11 yıl
RHCP İstanbul'a Geliyor!!!
11 yıl
Bul karayı al parayı
11 yıl
Incredibox 2 Çıktı!!
Arkadaşlar uzun zamandır beklenen Incredibox ın 2. si sitesinde yayınlanmaya başladı. Yeni efektlerin bulunduğu bu versiyonda yaptığınız melodinin kaydını tutap arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. İlk defa siteye girenler için açılışta intro mevcut.

http://www.incredibox.fr/

Edit: Site şu anda sanırım sadece Internet Explorer ile çalışıyor.
11 yıl
Sistem ve Tercihlerim avatarım altında gorünmüyor.
Başlıktada belirttiğim gibi sistem ve tercihlerim kısmındaki bilgisayarımın özelliklerini yazdığım alan avatarım altında görünmüyor. Yakın zamanda bir uyar almıştım o yüzden daha önceden avatarım altında bulunan sistem işaretim kalkmış ve yerine kırmızı çubuklar gelmişti. Şimdi o uyarı çubukları kalktı fakat sistemim oraya gelmedi. Profilden sistem ve tercihlerim kısmını yeniden güncelledim. Uygulama tamam yaparak kaydettim fakat mesaj attığımda gene avatarım altında görünmüyor sistemim.

Ne yapmam gerekir ?
11 yıl
Uyarım hakkında.
Yakın zamanda bir adet uyarı almış bulunmaktayım. Uyarımı neden aldım diye sormayacağım zira hakettim o uyarıyı. Fakat benim sormak istediğim artık o uyarıyı hep mesaj attığımda avatarım altında sistem özelliklerimi gösterdiğim yerde görmek zorunda mı kalacağım. Onu ordan kaldırmanın bir yolu yokmudur. Hep orda mı duracak ?
11 yıl
Crysis 2 1.8 patch kurdum serverlara giremiyorum
Biraz önce 1.8 patch ini kurdum fakat kurduktan sonra birtürlü serverlara girememeye başladım. Herhangi bir server a tıklıyorum bağlanırken hata veriyor. Hata mesajında herhangi bir mycrysis hesabıyla giriş yapınız diyor. Ama zaten çoklu oyuncu moduna girdiğimde kendi hesabımla giriş yapıyorum. Her server a tıkladığımda bu hatayı alıyorum ve giriş ekranına dönüyorum.

Bu sorunla karşılaşan varmı aramızda ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle