Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
R

Onbaşı
09 Aralık 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
36 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
8 ay
Online aksiyon ve strateji oyunum satılıktır.

Herkese hayırlı akşamlar diliyorum. Online oyun uygulamamı satıyorum. Sıfırdan yazılmış olarak almıştım ama ihtiyaçtan dolayı satmam gerekiyor. Yaklaşık 1 ay oldu playstorede yayınlayalı + playstoreye 1 aylık reklamı verilmiştir. Online oyun uygulamamı aldığım fiyatın üstüne sadece yapmış olduğum masrafı ekledim. Kâr elde etmeden satacağım. Uygulamayı alacak olanlara kurulumunda yardımcı olunacaktır. Online oyun olduğu için VPS'ye sistem kurulması gerekmektedir.


Online mobil oyunumuz Unity3D ile geliştirilmiştir. Online ve agar.io tarzında bir oyundur.


Oyunumuz şu anda online altyapı olarak kendi sunucumuzda çalışmaktadır. Satın alan kişinin sunucu alması gerekmektedir.


Satın alan kişiye sunucu ayarları konusunda yardımcı olunacaktır.


Fiyat konusunda dediğim gibi aldığım fiyatın üstüne sadece yapmış olduğum masrafları ekledim. Fiyat olarak 2300 TL istiyorum. Pazarlık, kar eklemediğim için çok cüzi bir miktar olabilir. Uygulama linkini DM'den gönderirim almak isteyenlere.

R
geçen yıl
Alaattin Çakıcı Bahçeli ve Erdoğana Teşekkür Etti
Cezaevinden tahliye olan Alaattin Çakıcı, ilk açıklamasında Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bahçeli'ye teşekkür etti
Yeni Ceza İnfaz Yasası kapsamında hükümlü olarak bulunduğu Sincan Cezaevi'nden tahliye edilen Alaattin Çakıcı'dan ilk açıklama geldi. Alaattin Çakıcı, söz konusu yasa değişikliği nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye teşekkür etti.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE BAHÇELİ'YE TEŞEKKÜR ETTİİnfaz yasası kapsamında tahliye olan Alaattin Çakıcı'dan ilk açıklama geldi. Çakıcı'nın avukatı Zeynep Çiftçi, müvekkili Alaattin Çakıcı'nın kendi el yazısı ile kaleme aldığı açıklamayı sosyal medya hesabından paylaştı.

Alaattin Çakıcı yaptığı açıklamada, söz konusu yasa değişikliği nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli'ye teşekkür etti.

Çakıcı mektubunda şu ifadeleri kullandı: Özgürlük ile esaret birbirine yapışık bir çizgidir. Tıpkı bedende ruhun esareti gibi. Ruhun bedeni terk edip kendi dünyasına dönmesi özgür olması demektir. Yeni infaz yasası ile esaretten kurtulup özgürlüğüne kavuşan tüm mahkum arkadaşlar, şahsım ve hepimizin özgür olmasına vesile olan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve yasanın diğer mimarı, son dört yıldır devletimizin bekası için Batı emperyalizmine asla taviz vermeyen Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a kendi adıma ve özgürlüklerine kavuşturdukları için tüm mahkum arkadaşlar adına en derin saygılarımı arz ederim.Haber kaynağı:https://www.haberler.com/cezaevinden-tahliye-olan-alaattin-cakici-dan-ilk-13130817-haberi/
R
2 yıl
İnternet yayıncılığı ile ilgili yasak (toplanın hocam)
Merhabalar,hayırlı geceler diliyorum. Son zamanlarda RTÜK'ün yaptığı gerçekten de "İLLALLAH" ettiriyor. İnternet radyolarına da,"lisans" mecburiyeti getirildi. Sansür,kontrol adı altında İnternet yayıncılığına da el atıldı. Akıllarda şu soru var ki kendimizden örnek vereceğiz;"Hiçbir getirisi olmayan,kâr amacı olmayan,zerre bir kuruş dahi kazanmadığımız kendi radyomuza da lisans mecbur mu?" Zerre kuruş kazanmıyoruz ki biz lisans parasını bulalım. Bu bizler için hatta şöyle sorayım soruyu. İnternetten, hosting firmalarından radyo hizmeti alan herkes için geçerli mi? Hocam bilenler Allah için bir cevaplasınlar.
R
2 yıl
Binali Yıldırım: Lafı uzatıp zurna yapmayın
AK Parti'nin İstanbul adayı Binali Yıldırım'ın Şanlıurfa ziyaretinde kaydedilen ve kadroya geçemeyen taşeron bir işçinin sitemine verdiği "Lafı uzatıp zurna yapmayın. Söylendi bakacağız" yanıtı sosyal medyada gündem yarattı.

Kaynak: Haberler com

R
2 yıl
Bayramı yatarak geçiriyorum
merhabalar,bayram öncesi elem verici bir kaza sonucunda ayağımı kırdım ve maalesef bayramı alçılar içerisinde yatarak geçiriyorum. Dualarınızı bekliyorum üstatlar
R
2 yıl
n11 com açılmıyor
Konu kapanabilir,uzun bir aradan sonra siteye erişim sağlandı.
R
3 yıl
İzmir'de Toplanan Vatandaşlar Fatih Portakal'ı Portakal Yiyerek Protesto Ettiler
Son dönemlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da sert sözlerle eleştirdiği Fatih Portakal'ı protesto etmek için toplanan vatandaşlar, portakal ağacının altında toplanıp portakal yedi.
https://www.haberler.com/izmir-de-fatih-portakal-i-portakal-yiyerek-11558251-haberi/

Neden insanlar böyleler? Burada Fatih Portakalcı diye bizi siyasete sokmak isteyenler;Hayır kesinlikle siyasi bir amaçla paylaşmadım ben bunu. Sadece sormak istiyorum. Neden böyleyiz? Yaşını başını almış insanlarsınız orada, iki kelimeyi dahi bir araya getirememiş. Ağzından ağır sözler saçacak kişiler. Neden böyleyiz biz? Gençler böyle değilken son zamanlarda yaşlılar neden kudurdu?
R
3 yıl
Ofçay, ABD'li Kahve Devi Jacobs'a Satıldı
Rekabet Kurulu, Ofçay'ın hisselerinin ABD'li Jacobs tarafından devralınmasıyla ilgili anlaşmaya onay verdi. Ofçay'ın hisselerinin ABD'li Jacobs tarafından devralınmasıyla ilgili anlaşmaya Rekabet Kurulu onay verdi. Yapılan açıklamada, Ofçay hisselerinin tamamının devralınması ve Jacobs Douwe Egberts TR Gıda ve Ticaret A.Ş.'nin hisselerinin belli oranının da Kasap Ailesi'ne devredilmesi işlemine izin verildiği belirtildi.

Rekabet Kurulu'ndan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Jacobs Douwe Egberts International B.V.'nin kontrolünde bulunan Jacobs Douwe Egberts TR Gıda ve Ticaret A.Ş. tarafından Of Çaysan Tarım Ürünleri Entegre Tesisleri San. ve Tic. A.Ş. hisselerinin tamamının devralınması ve Jacobs Douwe Egberts TR Gıda ve Ticaret A.Ş.'nin hisselerinin belli oranının da Kasap Ailesi'ne devredilmesi işlemine izin verildi."

İki şirket, ekim ayı başında Rekabet Kurulu'na satın alma işlemi için başvurmuş ve kendi internet sitelerinden ortak girişime dair açıklamada bulunmuştu.

Kaynak:https://www.haberler.com/ofcay-abd-li-kahve-devi-jacobs-a-satildi-11361815-haberi/
R
3 yıl
Erdoğan: Kamuya personel alımında sınırlamaya gidiyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan TESK Genel Kurulu'nda açıklama yapıyor. Ekonomi yönetiminde serbest piyasa koşulları içinde hareket edeceklerini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, önümüzdeki dönemde dövizdeki hareketlilikle ilgili yeni adım atacaklarını belirtti. Erdoğan, Personel alımında da sınırlamaya gidileceğini açıkladı.

Hadi bakalım...
R
3 yıl
Süresiz nafaka kalkıyor mu?
Düşüncelerinizi bilmek istiyorum. Karşı mısınız süresiz nafakaya
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.