Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
29 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
195 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
6 ay
İstanbul anadolu yakasında hyundai bakan usta tavsiyesi lazım
Hyundai i30 aracımın klima aktuatoru arızalanmış. Klima soğutmuyor. Hyundai servisler de çok pahallı olduğundan bu tarz şeylere bakan bir ustaya götürmek istiyorum. Tabsiyeniz var mı?
9 ay
Macbook'lara belirli süre sonra bakım yapılması gerekir mi?
2017 model bir macbook pro kullanıcısıyım. Aldığımdan beri hiçbir bakım işlemi uygulamadım. Sadece format attım. Ama artık fanları çok ses çıkarmaya, hızlı ısınmaya ve açılıp kapanmada ciddi yavaşlamaya başladı. Bir de bazen kapanırken ekranda sanki birden arıza yapmış gibi renk demeti gözüküp gidiyor.

Acaba format atma dışında içinin açılıp temizlenmesi, tekrar termal macun çekilmesi vs gibi ekstra bakım işlemi gerekir mi? Eğer gerekirse bunu applestore yapıyor mu?
9 ay
Macbook'umdaki fotoğraflar uygulaması diğer apple cihazlarımla eşleşmesin istiyorum
Apple telefonum, ipadim ve macbookum var. Bütün uygulamalar bütün cihazlarda eşleşmiş durumda ama sadece fotoğraflar uygulamasını macbookta bağımsız kullanmak istiyorum. Macbookta uygulamada ne yaparsam cep telefonunda ve tabletteki fotoğraflar da değişiyor. Sadece macbook'u nasıl bağımsız hale getirebilirim?
9 ay
Flaşa takabileceğim fotoğraftaki gibi difüzör arıyorum. Nereden bulabilirim?
10 ay
Yatay kondisyon bisikleti tavsiyesi lazım
Ev için yatay kondisyon bisikleti almak istiyorum ama hangi özelliklere dikkat etmeliyim, hangi marka iyidir bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Max 5bin tl olarak bütçe ayırdım.
geçen yıl
Dolby atmos özelliği olmayan bir televizyona dolby atmos ses sistemi bağlanır mı?
Televizyonumda dolby atmos özelliği yok. Acaba dolby atmos özellikli bir soundbar alırsam, bu özellikteki içerikleri izleyebilir miyim? Yoksa televizyonun da bu özelliği olması mı gerekiyor?
geçen yıl
Samsung au7100, au8000 ve au9000 arasında ne fark var?
Bu 3 televizyon arasında bariz bir fark göremedim. Aradaki fiyat farkına değecek fark var mı? Gereksiz özellikler ekleniyorsa sadece au9000'e çıkmasam mı diye düşünüyorum.
geçen yıl
Samsung au900, philips pus8506 the one, lg nano756 ya da lg nano816. Tavsiye lazım.
geçen yıl
75 inch max 17-18bin tl'ye kadar televizyon tavsiyesi lazım
İnternette her markanın ayrı özellikli ekranları var. Hangisi daha iyidir kafam karıştı. Özellikle normal yayınların da çözünürlüğünü arttıran özellikte televizyon arıyorum. Yeni yılda televizyonlar zamlanmadan da almak istiyorum. Tavsiye ettiğiniz televizyon var mı?
geçen yıl
İkinci el lens alıp yeni lens satan biryer var mı?
Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Buna uygun bölüm bulamadım. Elimdeki lensleri verip yerine yeni lens almak istiyorum. Ama sarı siteden satmak yerine gidip de eskisini verip, yenisini satın alabileceğim biryer var mı? İstanbulda tavsiye ettiğiniz biryer?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle