Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
28 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
17 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Asus TUF vs Acer Nitro
Arkadaşlar selamlar.
Aşağıda linklerini vereceğim 2 laptop arasında kararsız kaldım. Nitro 120hz nedeniyle çekici geliyor ama Asus daki 1660 ti da aklımı karıştırıyor. Konu hakkında yardımlarınızı ve yorumlarınızı rica ediyorum.
İyi forumlar.
https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-intel-core-i5-9300h-16gb-512gb-ssd-gtx1650-linux-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q59ey-00f-p-HBV00000PJ2H4

https://www.hepsiburada.com/asus-fx505du-bq016-amd-ryzen-7-3750h-16gb-512gb-ssd-gtx1660ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000PNXIY
9 yıl
Haydut Sivir Kodu Hakkında
Bu uygulamayı kullanıp skin kodu almaya çalıştığımda "The voucher you're trying to access is no longer available." hatasını veriyor ve herhangi bir kod vermiyor. Halbuki 1 yada 2 ay önce bu uygulamadan bir kod almıştım ama o sıralar NA da oynadığım için kullanmamıştım nasıl olsa bu senenin sonuna kadar geçerli diye TR sunucusuna geçince kullanırım diye düşünmüştüm.
bu konuda bilgisi olan yada yardımcı olabilcek varsa şimdiden teşekkürler.
9 yıl
Sion Remake: Necrotic Battle Master
Arkadaşlar Riot' un dün gece yaptığı açıklamada Sion Remake konusunda sıkıntılar yaşadıklarını dile getirdi.
Bundan yola çıkarak kendim bir Sion Remake i yaptım ve foruma postladım Umarım sizinde hoşunuza gider yorumlarınızı eksik etmezseniz seviniri.

Sion Nekrotik Savaş Ustası
(Passive) Nekrotik Kutsama :
Balta formundayken Bonus Ap sinin %15 ini Ad olarak kazanır.
Asa Formundayken Bonus Ad sinin %20 ini Ap olarak kazanır.
Aynı gruptaki yetenekleri CD yi paylaşır. (Örnek olarak: Balta formunda Q skilini kullandıktan sonra Asa formuna geçildiğinde Asa formundaki Q skilide CD de olur. )

(R) Savaş Çağrısı: Sion balta veya asa arasında değişim gerçeklestirir 1-.5 sn Channel süresi vardır ve 10sn CD (Yüksek seviyelerde CD azalmaktadır) (Görsel öneri:Silahların değişimi sırasında sion elindeki silahı bırakır ve silah yerin içine girer diğer silah ise yerden dışarı çıkarak Sionun eline alabilcegi bir yüksekliğe gelerek sion tarafından tutulur)
Asa formunda Sion un saldırı mesafesi 425 e çıkar
Balta formunda Sion un saldırı mesafesi 125 e düşer
1. seviyede aktiftir.

Balta formunda:

(Q) Kanlı Balta:Sion un birsonraki saldırısı rakibi sersemleterek hasar verir ad ile Hasarı artar. Bedel olarak %5 canı azalır.

(W) Çılgınlık :Sion 4Sn süre ile çıldırır (eski ultisindeki gibi) %25 can çalma ve saldırı hızı kazanır. Ayriyetten Sion un verdiği hasarların %50 çevresindeki dost birimleri iyileştirir. Bedel olarak %5 canını kaybeder ve 15 ila 20sn CD si vardır.

(E) Efsunlu Balta : Eski e skili ile aynıdır lakin form değiştirdiğinde Skilin verdiği bonus ad yi tekrar balta formuna gelesiye kadar kaybeder.


Asa Formunda:

(Q) Çürük patlama: Hedefine bir küre atar. Küre hedefe hasar vererek sersemletir Ap ile hasar artar. Bedel olarak mana kullanır.

(W)Kemik bariyeri : Sion o anda sahip olduğu mananın %10-15 ini kullanarak bir kalkan yaratır bu kalkanı kendisi yada bir dost üzerinde kulanabilir. Kalkan hedef üzerinde 10sn kalır ve 4. saniyeden sonra patlatılabilir. Hasar miktarı Skili yapmak için kullandığı mana miktarı ve ap ile artar.

(E)Nekrotik Bölge (Passive): Sion un çevresindeki düşman şampiyonların Büyü direncini 20/25/30/35/40 azaltır. Bu hasar düşman şampiyonlar arasında paylaşılır. (Örnek olarak: Eğer sion un yanında sadece bir düşman şampiyon varsa 20 büyü direnci kaybeder. Eğer Sion un yanında 5 düşman şampiyon varsa her şampiyonun 4 büyü direnci kaybolur.)

Foruma açtığım konuda Burada. Hoşunuza gittiyse Upvote yaparsanız çok sevinirim.

Yorumlarınız için Şimdiden Teşekkürler.
10 yıl
Auto Attack Sorunu
Son gelen patch in ardından skill cast ettikten sonra auto attack ı kesiyor karakter hatta stuck denilebilcek kadar yavaşlıyor jungle a girmek büyükbi sıkıntı oldu sinirlerimi bozmaya başladı sizdede böyle bi problem varmı?
10 yıl
Takas Mist of Pandaria beta key
Elimde fazladan bir adet key bulunmaktadır çok yüksek beklentilerim yok ancak herhangi bir oyun kod yada lol, wow içerisinde birimler ile takas edebilirim. Teklifleri Özelden kontrol edecegim.
10 yıl
Türkiye' ye Özel Skin Düşüncesi
Yeniçeri Gangplank olabilir diye düşünüyorum. Konu hakkındaki fikirlerinizi merak ediyorum.
10 yıl
Dota 2 Key Geldi Yardım.
Dota 2 beta key geldi ama mail içerisinde herhangi bir link yok sadece steam hesabımdan kütüphaneye girmemi istiyor orda bulacağımı söylüyor. ancak kütüphaneye gittiğimde dota 2 yi bulamıyorum bende ekli değil bu konuda yardım istiyorum. İyi forumlar.
10 yıl
Yeni Büt. Yönetmeliği Hakkında Bir sorum var.
Bu yeni Yök yönetmeliğiyle gelen büt hakkında biglsi olan birileri varmı acaba. Ve üniversitelerin bu sınavlar hakkında yaptırım yapma hakları varmı. Büte giren yaz okuluna gidemez gibi? Bulunduğum düzce üniversitesinde 2006 da getirilen yönetmelik ile büt ve yaz okulu var ve ben bu yönetmeliğe tabi tutuluyorum. Ancak Çok kıymetli hocalarımız ve okul senatosu öğrencilerin birazcık* sıkıntı çekmesini istiyor DD geçer FD Başarısız DD Başarısız olarak kabul ediliyor. Burdaki bityeniği ise FD ile kalmak şartıyla üniversitemiz bütünleme hakkı sunuyor. FF ile kalan öğrencileri direk olarak yaz okuluna gönderiyor. Büte kalan öğrenciyi ise 2 secenek arasında bırakıyor ya bütünlemeye girip başarılı olursun yada yaz okuluna gidip başarılı olursun. Bütünlemeye girip başarısız olma olasılığında ise o dersten yaz okuluna gitme hakkınız ortadan kalkiyor. Yök ün açıkladığı bildirgede "2011-2012 eğitim-ögretim yılından itibaren geçerli olmak üzere bütünleme sınavı hakkı tanınmasına; ilgili yarıyıl veya yıl sonunda almış oldukları ders veya derslerin final sınavına girme hakkı elde edenlerden final sınavında başarsız olan öğrenciler ile sınava girme şartlarını sağladığı halde final sınavına giremeyen öğrencilere başarısız oldulu her ders için, yaz okulu uygulaması olup olmadığına bakılmaksızın, ilgili dönem sonlarında bütünleme sınavı hakkı tanınmasına; koşullu başarılı öğrenciler ile not yükseltme amacıyla bütünleme sınavına girecek öğrencilere ilişkin düzenlemenin yükseköğretim kurumu senatolarınca yapılmasına; final sınavında geçerli olan başarı kurallarının bütünleme sınavlarında da uygulanmasına; bütünleme sınavı notunun final sınavı notu yerine geçmesine;20ll-2012 güz dönemine ait bütünleme sınavları da dahil bütünleme sınavlarının 2012-2013 öğretim yılı başlamadan önce yapılmasını sağlayacak şekilde, sınav tarihlerinin yükseköğretim kurumları tarafindan belirlenmesine ve öğrencilere gerekli duyuruların yapılmasına karar verilmiştir" diye yaziyor. Benim sormak istediğim kısım ise şu bu bildirinin geçerliliği üniversitenin yönetmeliğinden daha yukardamıdır. Biraz uzun bir yazı oldu kusura bakmayın Cevap için şimdiden teşekkürler.
10 yıl
NA Server Düştümü?
NA serverına giremiyorum ne sitesi nede oyun açılıyor bilgisi olan varmı?
10 yıl
Jungler Mundo
Öncelikle iyi forumlar. Bu bi sitem yazısı olacak ama merak ediyorum sizin takımınıza jungler mundo geldiğinde maç sonucu n'oluyor. Nezaman bi jungler mundo gorsem sonuç defeat. Takip etmedim ama sanırım M5 playerlarından biri jungler mundo denemiş ve başarılı olmuş zannedersem de çalışılmış bir taktikti. Lakin benim takımıma gelen bu mundolar her kim başlattıysa bu modayı onun kulaklarını cınlatmamı saglıyor. Cidden içtenlikle soruyorum bu mundolardan tek çeken ben miyim. Amacım tartışmak vs. değil içinizden bazı arkadaşlar deneyip başarılı olmuşta olabilir artık okadar büyük bi önyargı oluşturduki bende jungler mundo gördüğümde şampiyon seçimden leave atıyorum giden elolara cidden üzülmüyorum. Nolur biri bana yalnız olmadığımı söylesin.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle