Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
04 Ağustos 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
5 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
Kaan Kural
abi seviyorum bu adamı, adam maç anlatırken kendinden geçiyor beni de heyecanlandırıyor Oyunu sanki kendi yapmış gibi de biliyor
5 yıl
DP Bot
gene feedliyorlar hadi hayırlısı tam bir rezillik
6 yıl
FNC vs SKT
SKT'yi gerçekten yenebilirler mi ? izliyorum da pek umudum yok
6 yıl
europa universalis 4
arkadaşlar oyunu indiridim ilk defa oynadım beğendim hemen de öğrendim. Oyun türkçe ama oyunda beni rahatsız eden türkmen beyliklerin israil bayrağıyla gösterilmesi ve diyarbakır bölgesine Kürdistan yazılması. bunları nasıl düzeltebilirim ?
6 yıl
Kassadin-Azir-Cassi
bunlara tutuştur almak istemiyorum Işınlan veya Şifa hatta Arındır ile oynasam sıkıntı çeker miyim ? Lanede kesinlikle minionları biraz kendi kuleme yakın tutuyorum çok agrasif oynamıyorum oyun başında. Ama karşıma zed-ekko özellikle talon gelince aşırı zorlanıyorum. Son olarak ap herolara karşı cehennem asası alıyorum ama karşıdaki beni pek takmıyor direk luden rabadon felan bitiriyor. Sanki damage açısından sıkıntı çekiyorum başlarda. Cehennem asası uygun mudur ilk item için.
6 yıl
Kyk
uzun zamandır konu açılmamıştı açayım dedim var mi bir gelişme lole girmiyorda
6 yıl
Sistem
arkadaşlar oyuna yurtta girmeyi düşünüyorum ancak laptop çok iyi deil özellikleri düşürerek oynayabilir miyim. yoksa çok iyi bir sistem mi gerekiyor?
6 yıl
Kalista freelere gelince
6 yıl
Irelia
bir heroda her şey olabilir mi ? evet var. Ama neden oynamıyorlar :(
6 yıl
Flame yapıyorum.
genelde bu aralar adc oynuyorum ama topdaki ve ormandaki arkadaşlar ben laneyi kazanmam halde karşı top karakterlerin bana tek atması beni çok sinirlendiriyor. Örneğin bugün 12/2 bir kha kule altı beni tekledi çıktı. Aynı şekilde Irelia. bu yüzden çok flame yapıyorum adamı eziyorum yerin dibine sokuyorum adam da bana küfür ediyor. Emeklerimin boşa gittiğini düşündüğümden bunu yapıyorum. Adc oynarken farm kaçırmamak için uğraş veriyorum. adam lanede sürekli trade giriyor ölüyor ışınlan atıyor tekrar ölüyor. hani oynadığım adamalar gold-plat. bilmem derdimi anlatabildim teşekkürler. Görüşlerinizi alayım...
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.