Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
K

Yarbay
22 Şubat 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
1122 (Bu ay: 30)
Gönderiler Hakkında
K
dün
Kod Yığını, yazılım ekranı hangi kısayolla?

Aşşağıda kırmızı ile "Kod Yazma" ekleme butonu daire içine alınmış bir forumdaşımızın eklediği görsel bulunmakta. Tıklandığında siyah kod yazma ekranı gelir. Buna tıklamadan bu siyah ekranı getirme imkanı var mı? Kısayolla? Birşeyler yazıp enterlayarak? Hani kişi etiketlemek gibi

Kod Yığını, yazılım ekranı hangi kısayolla?

BU butonun bulunmadığı bölümler var ama kopyalanıp yapıştırılabilmekte bu ekran. Yani başka yerden bu ekran kopyalanırsa istenen yere yapıştırılabiliyor. BUtonun olmadığı bölümlerde kullanmak için bir kısayol ya da yöntem? Kopyalanan nedir ki yapıştırıldığında getiriyor bu ekranı?


bu bölümde de yok bu ekran ama aşşağıya ekliyorum kopyaladığım ekranı;

Kod

Yığını:
Kod Yığını: Mesaj yazarken bu pencere siyah kod ekranıdır.

Olmadığı halde ekledim işte? AMa başka yerden kopyalayarak. Kopyalama olmadan bir yöntem?

K
6 gün
Çağrı Merkezi 112 ve Cimer'in görev dışı seviyesizlikleri

Şahsıma 112 servisini aramam sonucu yapılan hakaret ve üst üte laubali, görevini hiçe sayan seviyesizlikleri Cimere şikayet etmiştim ancak Cimer gerçek dışı ve şikayeti hiçe sayan bir cevap yazmış bulunmakta. Anlaşılan devletin içinde türlü kurumlar birbirlerinin tarafını tutmaktan zerre kadar çekinmiyor ve kendisini kurtarmak için Adaleti hiçe sayabiliyor.


17.02.2023 Cuma , 0 551 552 70 15 nolu telefonumdan, Samsun; 112 acil çağrı merkezine ulaşmaya çalışırken telefonumu üst üste kapatıp gayet seviyesizce hakaret etmekten çekinmeyen birilerince ulaşımım engellendi. Daha sonra durumu bildirmek için tekrar aradığımda yan yana oturduğu anlaşılan arkadaş grubu biçimindeki kitle şahsıma saldırmaya devam etti. BU esnada birbirinden bağımsız bir takım bilgileri gerçek dışı verdiler şahsıma. Hiç utanmadan ve çekinmeden bunları yapmalarının ardından durumu cimere bildirdim ve acil durum olsaydı dahi insanın yüzüne telefon kapatmaktan utanmayacak hale gelmiş bu kitleye gereğinin yapılmasını istedim ancak bu kişilerin sadece menfaati savunulmaya çalışılmış.


Cimer cevabı;

- şahsımın 26 kere kurumu aradığını iddia etmekte. ---> Şahsıma hakaret edip de yüzüme kapatıldığında bir daha aramamam mı gerekir? Haklılar mıydı?


- Kurumu meşgul ettiğim ima edilmiş. --->> Halbuki ben zaten ihbarı alınmayan çağrısına cevap verilmeyen kişiyim. Ola ki o hengamede ekstra acil bir durum da yaşamış olabilirim ve bunu bildirmeye de çalışıyor olabilirim. Mesela bu hararetli konuşmalarda hakkı yenen vatandaş heyecanlanıp sorun yaşayabilir ve bu sebeple 112yi tekrar arayabilir. Ancak daha önce de aradığını ima ederek hiç konuşmadan telefonu kapatmaktan utanmayan bu kişiler sağlık sorunu yaşayan kişiyi ne hale getirirler? nasıl böyle önemli görevde tutulabilirler??? Bunlarla tartıştıysa hem de bunlar haksızken tartıştıysa bile, sağlık sorununu bildirme hakkı kalmıyor mu? BU tip görevler asla şahsileştirilemez ve bu kişiler bu görevi yapamıyor. 


- Şahsıma yapılan hakaret için Cimer cevabı hiçbir bilgi içermiyor. --->> Böyle cevap olabilir mi? Aramaların sayısını bilmiyorum ama sonuncusunda şahıs benden özür dileyecek hale gelmişti çekinerek. BUnlar ne devlet ne de hukuk tanımaz hale gelmişler Cimer ise boşver der gibi cevaplıyor!!! Bu hakaretler asla hiçe sayılamaz ve gereği yapılmaya mecbur!!!!!!!!


- cimer cevabında kurum yönlendimeyi yaptı diye gerçek dışı bilgi veriyor. --->>> Daha telefonda konuşturmazlarken ve hakaretle kapatırlarken yani durumun ne olduğunu bile bildirememişken ne yönlendirmesi yapmışlar???


1---->>112 acil arama hattında hakaret ederek telefonu üst üste kapatan, çağrıyı almayan ve sonraki aramalarım acil durum olsa bile utanmadan cevap vermeyen kurum personeli

2---->> Şahıslarla işbirliği yapmışçasına onları korumak için şahsıma gerçek dışı bilgi veren cimer sorumlusu hakkında ağı ihlaller bulunduğunu ifade etmekteyim.


ENteresandır ki bu bilgilenirmemden daha birkaç hafta önce önce de 112yi tüfekli silahlı bir kargaşa üzerine aramıştım aynı Samsun çağrı merkezinden bayılan bir kadın için ambulans istediğimde yine şahsıma saldırdılar. Ambulansı yollamak yerine şahsımı eleştirip sanki gereksiz bir talep gibi reddetmeye kalkıyorlar hem de bu silahlı kargaşanın üst üste aranarak kendilerine bildirildiğini itiraf ediyorlar o anda. EN sonunda ambulansı yollayacaklarken bana diyorlar ki" ayrılma ordan" Neden diyorum "mecbursun bekleyeceksin" diyorlar tahakkümen! Ben yoldan geçerken aracımın içinden de tesadüf etmiş, duramamış da olabliirim nereden çıktı bu sözler diyorum bu sefer laf değiştiriyor...

maalesef ki ne maalesef....

K
geçen hafta
Hem elektrik motoru hem jeneratör, 40kW Ne önerirsiniz?

Hem elektrik üreten bir jeneratör hem de elektrikle dönen bir motor için ne düşünürsünüz? Ac elektrik üretip, ac de çalışan bir motor. Ama aynı cihaz. AYnı cihaz hem elektrik jeneratörü hem de elektrik motoru. Güç 40kW ancak daha düşük güçler için de bahsedebilirsiniz, 3 faz 380Volt. Birkaç kwlık ve bir kişinin taşıyabildiği jeneratörlerden bir hayli büyük


Jeneratör -------> 3 faz 380Volt 40kW

Elektrik Motoru--> 3 faz 380Volt 40kW


Güç bir hayli fazla olabilir ancak daha düşük güçleri ele alabiliriz. Sistem Ac-Ac ancak DC-DC, Ac-Dc, 220Volt ve akla gelebilecek birçok farklı ihtimali konuşabiliriz.


Sistem nedir? Kabaca kablo ile elektrik götürülen bir iş makinası diyebiliriz. Üzerindeki yakıtlı motor ile de aynı zamanda elektrik üreten. Konu vesilesi ile sadece bu denli büyük güç değil çok daha düşük güçler için de konuşabiliriz. 1 kW mesela. Hatta elektrik motoru olarak fazla güçte ancak elektrik üretirken düşük güçte olabilen modeller de ele alına bilir.


Elektrik motorları geniş konu. Büyük güçte jeneratör de öyle. Konunun hayırlara vesile olmasını temenni ederiz,

buyrun.......;

K
geçen hafta
Heryer hapishane mi oluyor? Umursuzluk başımıza bela olur mu?

İnsanlar haksız yere hapsediliyor mu?

- Akıl hastanelerine kimler kapatıldı şimdiye kadar? Başından atmak istediği çocuğunu, mirasına hükmetmek istediği ebeveynini, hukuken iptal etmek istediği rakibini, ceza aldırmak isteiği düşmanını??? Neden çok kolaydı bu kadar? Karar vermesi gereken heyetleri uzmanları neden hep etki alttındaydılar?

- Haklı bile ola ceza üstüne ceza yağdırılan kardeşlerimiz. Bazen şerefini bazen namusunu korumak için sonuna kadar dövüşmüş şahsiyetler... Mücadele ettikleri hainler kahraman mıydı ki bunlar kapatıldılar?


- Hayvanat bahçesi diye doğadan koparılan canların çıkmasına izin verilmediği ve ALLAh c.c. ın verdiği özgürlüğün hiç edildiği mekanlar. Bu hayvanları keyif için kapatmak, hem de hiçbirşey başaramamış karakterdeki insanların tebessümü için para için basit mi sandınız? Ormanda kendinizi kapatıp da yanlarına gitmek yerine....


Peki bunca mazlumun ahı nasıl çıkar? Başarabiliyor muyuz hayatı? Herkes sanki birşeyin uzmanıymış gibi kendi tabiiyetinin aleyhinde konuşturmuyor ve kabullere uygun olandan sonuna kadar menfaat elde ede biliyor. Peki bizler ne kadar sessiz kalıyoruz? EN azından eleştirisini bile yapabiliyor muyuz?

K
geçen hafta
Forumların umursuz ve haksız ortamı. Üyenin hakkının hiçe sayılması

Tüm forumlar için düşünün. Konu kaldırırlar hesap vermeden. Hatta eski konuysa haberiniz bile olmaz. Firma şikayet ettiyseniz firmayı karşılarına alamıyorsalar ve ya herhangi bir yöneticinin taraf tutmasından kaynaklı....

Üye banlar ceza verirler, haksızca mesaj silerler cevap hakkını yok edebilirler.... BU ne iştir??? BU kadar insan hakkının hiçe sayılabildiği başka hangi internet ortamı var? Saymaya kalksanız düşünürsünüz ama hangisi üyeleri sayesinde var oluyor?


İnsanların emanetine saldırı mı var? Nasıl bir karakter hiç utanmadan taraf tutabilir??? Eilndeki yetkiyi sinsice bir tarafa amade edip militanca haksızlık yapabilir?


Bilen bilir. Konu tüm internet forumları içindir.... Birçok forumda ne haksızlıklar seyretmiştir forumcular hem de rastgele ne yaptığını bilmeyen birçoklarının yönetici olmasıyla!!!

K
geçen hafta
Uzun zamandır duran bir konu,

15 temmuz için fetöcüsü muhalifi tarafından tiyatro diye bir iddia olmakta. Zaten halk çıkıp da ortalığı dağıtmadan önce ortalıkta kimse yoktu. Tereddüt ettirici birşey.Hayatımız Arabayoutube
SANİYEDE BİR TIR GİDİYOR #DEPREM
https://www.youtube.com/watch?v=Gs1X2OpdEjE06.02.2023 dünyanın en ağır depremini yaşadığımız zor günler için de, yine hükümet aleyhtarları devlet ortada yoktu diye iddia dolandırmaktalar. asla doğru değil. Maalesef büyük sorunlarda gerçekten hazırdaki devlet kuvvetleri hep yetersiz kalır bu bilinen ama herkes tarafından göz ardı edilen bir gerçektir. Ancak fetöcü tayfa ile alakalı birisi -ahmet dönmez- devletin bakan-asker kuvveti daha ilk anda müdahaleyi başlatmıştı ve cumhurbaşkanı tarafından engellendi diyor. Bunu diyen aslında gerçek dışı birçok ithamda da bulunuyo ama bazı bilgileri Türkiye aleyhtarlarından aldığı istihbaratlardan ibaret. Yani gerçek olabilir mi????


Uluslararası yardım koduyla neden Türk hakimiyeti düşman devletler dahil tüm dış güçlerin muhataplığına sokuldu? Birçok savaş gemisinin hemen peşine sınırlarımıza dayanması, abdnin yunanistan'a akıl almaz silahlar vermeye devam etmesi, abdye en ağır lafları söylemişken deprem sonrası birlikte açıklama yapılıp rusya düşmandır denmesi???

Deprem anında anlık ve mükemmel başlatılan bir müdahale en üst makam tarafından engellenmeye kalkışılmış olabilir mi? Eğer bu bir ihtimalse nasıl bu hatayı yapmaya sürüklenmiş olabilir bir siyasi?


Dikkat edin 15 temmuzda da kimse ortada yokken halk vardı, 06.02 depreminde de....
Ama doğru ama yanlış bu ihtimallere cevap üretilmeli. muhalefet boşa mı devlet yoktu diyor. Yanlış dediği malum. Ama neden iddia ediyor? Türkiye aleyhtarları gerçek bir bilgi mi edindiler? Karadenizde uçanlar ve bilmediğimiz birçok kaynak ile Türkiye aleyhtarları birşeyler mi öğrendiler?


Ekleme: video ve uluslararası yardım çağrısı vb.


NOT KONU uzun zamandır durmakta ve cevap bulunmakta içinde. Kime ne bu konuyu örtbas etmeye kalkışmak? Memleketimizde nasıl bir sinsiliğe müsade ediyoruz farkında olmadan? Nasıl bir karakterdir ki insan düşmanlığından utanmadan başkasının hakkını hiçe sayabiliyor*

K
geçen hafta
KONU SORUNSUZ İnsanlar menfi tercihler yapıyor mu? Esas baskı ne?

Yönetici her kimse taraf tutmak için fazla uğraşmasın. DÜnya sizden büyük burada her görmesi gereken konuyu görüyor. Lafa geldi mi tarafsızlık sözleri her konuda yıkılıyor. BU konuda bir mahsur yok, emanete ihanet edilmesinden fayda beklemeyin!


Stratejik bir değerlendirme varr. Teknolojik bilgisi olanlar katılabilir,


eçtiğimiz dönemde gayet ağır sözlerle deprem felaketine müdahale edilmediği iddiaları yer almıştı her tarafta. aslında sadece bir tarafta. Devlet orda yoktu dendi. Ve bu sebeple devlete yardım parası yatırmayın deprem dışında harcar vb gibi ithamlarla paraları kendilerine yakın gördükleri ahbap derneğine aktarıldı. Bu propaganda belki gereğini yaptı ve toplayacağını topladı, herşeyi hallettiler. Ama ya sonra haluk levente şu aşşağıdaki videoda geçenleri kim söyletti?
EKMEĞİN SESİ TVyoutube
Haluk Levent, AHBAP'ı anlattı. #haluklevent #deprem #afad
https://www.youtube.com/watch?t=5&v=jBUVUGY0aBs&feature=youtu.bedevletin karşısında ahbap da kim ki diyor, ahbapın kurucusu. Halbuki susup geçebilirdi. Devleti savunan sözler... Hatta kendilerini metheden internet paylaşımlarınıı da gayri meşru bulduğunu yurtdışı kaynaklı olduğunu dış güçlerin etkisi ile olduğunu söylüyor. Malum yakın dönemde haluk leventin karıştığı birtakım suçlar ve daha ortaya çıkmamış birçok olaylar ünlüler tarafından ortaya çıkarılıyordu. Acaba haluk levente devlet kanadından tekzip etme baskısı mı yapıldı? Yoksa haluk leventin ortaya çıkmamış başka yanlışlarını konu etme tehdidi ile?


bir sol parti haluk levente devlet tarfından baskı yapıldığını iddia etti ve haluk levent Aşşağıda 1.dakikadan sonra;
Ulusal Kanalyoutube
Ayşenur Arslan, Halk TV’deki programında Haluk Levent’i üst düzey bir yetkilinin arayıp, "sen beceremezsin toplanan parayı bize ver” dediğini iddia etti. Haluk Levent anında yayına bağlandı, iddialarını kesin bir dille yalanladı. Peki Ayşenur Arslan ne yaptı? https://www.ulusal.com.tr/siyaset/haluk-leventten-halk-tvye-aninda-yalanlama-15018316 mb-223 Haberlerde sınırları geçmek Yorumda ufuklara açılmak için Ulusal Kanal Youtube hesabına abone ol ➤ https://www.youtube.com/channel/UC6T0L26KS1NHMPbTwI1L4Eg?sub_confirmation=1 Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın ➤ https://www.youtube.com/channel/UC6T0L26KS1NHMPbTwI1L4Eg/join • Abone ol ➤ https://www.youtube.com/channel/UC6T0L26KS1NHMPbTwI1L4Eg?sub_confirmation=1 • Bildirimleri aç • Ulusal Kanal'a destek olmak için ➤ KATIL Sosyal medya hesaplarımız: • https://www.ulusal.com.tr • https://twitter.com/ulusalkanal • https://twitter.com/ulusalcomtr • https://twitter.com/ulusalspor • https://www.facebook.com/UlusalKanal • https://www.instagram.com/ulusalkanal • https://t.me/ulusalkanal • https://www.tiktok.com/@ulusalkanal • https://yaay.com.tr/ulusal_kanal • https://open.spotify.com/show/6fY9W5PGNDt2aXB5NA1l6N?si=ca6cd43d4bc44ef5 #haber #gündem #sondakika
https://www.youtube.com/watch?t=61&v=GeFr3yfnNmM&feature=youtu.be
yalanlıyor. Bu sol parti çıkıp da durduk yere devlet tehdit etti demiş olabilir mi? Karadenizde dolanan düşman uçakları ve Türkiye içinde de var olabilecek teknolojileriyle kimlerin telefonunu nasıl dinleyip ne şekilde tehdit için kullanabilirler? Yani bu sol partiye gerçek bir konuşmayı bildirmiş olabilirler mi?


İlgili derneğin haddinden çoooook fazla parayı tamamen siyasi destekle yani depremi siyasete alet ederek ve Türk insanının sadece ve sadece deprem desteğini (hatta bunları devlet organizasyonu sanarak) ne şekilde kullanacağı muamma halini konu etmedik henüz....


Ancak memlekette Adalet hakimiyeti zayıflatılıp kendince küçük baskı araçları ve hatta konu hariinde geniş de düşünülürse derebeylikler mi oluştu?


Muhatabına not: Konu sadece daha önce yaşanmış usulsüzlükler değil bugünün baskısı. ELine yetki geçirmiş çoluk ocuk önce Türk insanı sayesinde sahip olduklarını hatırlasın. Utanmadan haksızlıktan menfaat bekklemesin! BU nasıl bir karakter?

K
2 hafta
Önemli Konular, Önemli Üyeler, Önemli Bilgiler

Konu elektronik bölümü için fihrist gibi, iletişimi arttıracak özelliktedir. Konu ve bağlantılı olduğu kısımlardaki bilgilerin uygulanması ve ya linklerdeki sitelerin kullanılması tamamen kullanıcının sorumluluğundadır, herbiri fikir versin diyedir. Bir fısıltı gibi. Aklına yatmadığını ya da sorumluluğunu almadığını ve ya araştırarak doğrulamadığını uygulayan kişi sonucunu da kendisi yaşar...Elektronik alanında teknik birikime sahip konular;


--->>Teknik kısım forumuna tüm üyelerin tavsiyeleri https://forum.donanimhaber.com/foruma-teknik-tayfanin-onerileri--153583953


  1. El yordamı ile baskı devre hazırlanması (07.10.2006) @yucelnet

https://forum.donanimhaber.com/utu-ile-baski-devre-pcb-hazirlama-resimli-anlatim-guncelleme-02-03-2013--9720955

2. PIC Programlama (23.10.2006) @bilgeyazilim

https://forum.donanimhaber.com/pic-dokumanlari-programlari-guncellenmektedir--9996735

3. Entegre tanıtımları, hazır iş yapan mini aygıtlar (07.06.2017) @karafetva

https://forum.donanimhaber.com/entegreler-world-of-integrated-circuits--126772177

4. Yeni nesil pil performans incelemeleri (15.11.2021) @piladam

https://forum.donanimhaber.com/dunyanin-en-pili-video-serisi-18650--151134631

Forumun elektronik uzmanı üyeleri ve hangi özel bilgilerle hatırlanırlar;


kenakord Bir ksım forumdaşımızın fazla istişaresi olmadıysa da, birçok önemli forumdaşımızın esinlendiği değerli ve 05.04.2018'de rahmetli olan bir büyüğümüz. Allah rahmet eylesin.


1- rafet32 Programlama, devre ve simülasyon konularındaki elit bilgileri ile ilk sıraya diğer birçok forumdaşımız gibi layık şahsiyet...

2- muhsin kamer Elektronik onarım ve devre elemanları hakkında donanımlı, ilk sıralarda forumdaşımız

3- mustyyyyy Genel elektronik ve eskilerden

4- IItwentysixII Baskı devre konusunda gayet tecrübeli elektronikçi

5- dfk24 Genel elektronik bilgisi ile araştırmacı forumdaşımız

6- Emin-Firtina Ses Sistemleri dendi mi kendisi akla gelir...

7- tda 1562q Ses sitemleri, amfi ile hatırlanır.

8- dergul Genel elektronik, iş güvenliği gibi alanlarda gençlerin hocası

9- ipli jeton Programlama ve genel elektronik

10- piladam Pil konusunda herşey... Şarz, performans,pil blokları...

11- teknomasters Ses sistemleri

12- limbesh Genel Elektronik

13- savsat2000 Genel Elektronik

14- babus0606 Genel ElektronikÜye arkadaşların yanındaki sıralama devamlı değişip araya birileri girecektir. Şu anda ve daha sonrası akla gelmeyen ya da hatırlamak için belki diğerlerinden daha fazla uğraştığımız değerli forumdaşlarımız alınmasınlar, onların engin bilgilerinin baskısıdır hatırlanmalarındaki kafa karışıklığı. Devamlı olarak güncellenmesi gereken kısımdır, lütfen hem üyeler kendileri hakkında hem de diğer üyeler hakkında bilgi sunsunlar.


05.03.2023 güncellemesi ile forumda bugünlerde zaman geçiren önde gelen isimler;


rafet32, muhsin kamer, dfk24, Emin-Firtina, dergul, karafetva, limbesh, savsat2000, babus0606


(((Üye isimleri ilk ve son harf arası tüm karakterler aradaki boşluklarla beraber etiketlenebilir)))
Elektronik malzeme alışverişi, datasheet-döküman elde edilmesi için bilgiler;Çok lazım internet siteleri


Bazı online pratik siteler


Alışveriş Siteleri

K
3 hafta
Oyuncak makinalarlar neler yapılabilir ? Böyle oyuncaklar mı varmış?
Brick Experiment Channelyoutube
Useless machine that utilizes different mechanical principles. Enjoy! 00:00 Schmidt coupling 00:17 Constant-velocity joint (CV joint) 00:30 Universal joint 00:42 Bevel gears 00:53 Slider-crank linkage 01:08 Sun and planet gear 01:25 Scotch Yoke 01:40 Chebyshev Lambda Linkage 01:58 Chain drive 02:13 Belt drive 02:32 Constant-mesh gearbox 02:50 Oscillating direction changer 03:06 Torque limiter (Lego clutch) 03:19 Winch 03:34 Rack and pinion 03:47 Offset gears 04:00 Uni-directional drive 04:22 Camshaft 04:38 Intermittent mechanism 04:52 Worm gear 05:11 THE FINISHED MACHINE Thanks to redshoebox, Lego Technic Mastery, 2in1 Bricking and Sariel. Many of these builds are inspired by (shamelessly copied from) their work. FULL KIT https://buildamoc.com/products/20-mechanical-principles-lego-machine FREE BUILDING INSTRUCTIONS https://brickexperimentchannel.wordpress.com/2022/11/14/20-mechanical-principles-machine/ BACKUPS FOR DOWNLOADS https://www.dropbox.com/sh/964k578pmywkei1/AABpFlVILVj_g4Hr49lPYKURa?dl=0 https://mega.nz/folder/0yAj2C6Q#LnMaCKvRZnCXGWJoafrfVA MUSIC HSM Synthesizer Challenge 2 – Clavis Aurea Anders Enger Jensen https://youtu.be/wUyLfCSi_T0
https://www.youtube.com/watch?v=M1-YeqGynlw&feature=youtu.be

Bilgisi olan var mıdır? Kullanan satın alan, eksiklerini bilen?

K
3 hafta
sen neymişsin be elfida........

müzik konusunda tanınan haluk levent hakkında gayet önemli bir haber. Müzik dünyası adına;


Söylemezsem Olmazyoutube
Söylemezsem Olmaz Gündem programına şarkıcı Haluk Levent hakkında yapılan iddialar damgasını vurdu. Deniz Akkaya'nın iddialarında yer alan Oğuzhan Durmaz, müzik yapımcısı Burhan Aydemir ve eşi Bilim Aydemir, programımıza telefonla bağlanarak Haluk Levent hakkında olay iddialarda bulundu. #HalukLevent #BurhanAydemir #BilalÖzcan #BircanBali #SinemYıldız #SöylemezsemOlmaz Söylemezsem Olmaz YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: http://bit.ly/soylemezsemolmaz Bizi Takip Edebileceğiniz Diğer Sosyal Medya Hesaplarımız: Söylemezsem Olmaz | Instagram: https://www.instagram.com/soylemezsemolmazofficial Söylemezsem Olmaz | Twitter: https://twitter.com/solmazyeni
https://www.youtube.com/watch?v=Lv0WNRdC8nY&feature=youtu.be
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle