Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
Ö

Er
05 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
5 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Ö
7 yıl
Focus 1.6 Trend x Tavsiye
Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır kullandığım Opel astra marka aracımı satıp yerine bir tanıdıktan Focus 1.6 trend x almayı düşünüyorum. Eski aracımda tüp yoktu uzun yolda yakıt tüketimi fena değildi,ama bu araçlarda benzinli çok yakar mı,turbo varsa yakıt tüketimini çok etkiler mi?
Ayrıca almayı düşündüğüm araç 6600 km'de 56 bin TL'ye bırakacak bana.Tavsiyelerinizi öğrenebilirmiyim? Teşekkürler
Ö
8 yıl
3.500 Liraya Kadar Bilgisayar Tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar,halen kullanmakta olduğum eski bilgisayarım artık doğru düzgün bir program kaldırmadığından yeni bir bilgisayar almam lazım.Bütçem başlıktada belirttiğim gibi 3500 TL civarı.Photoshop CS6 gibi programı sorunsuz çalıştıracabileceğim, film izlemek için ve arasırada call of duty gibi oyunları oynamak için bana önerileriniz nelerdir?
Ö
9 yıl
Cevap: Hangi lensi almalıyım? (Canon60D / Nikon D7100 arasında kaldım)
Peki lens konusunda yardımcı olabilecek kimse var mı? Body ile beraber gelen 18-135mm IS lens mi yoksa ayrı alabileceğim Sigma 18-250mm lens mi?
Ö
9 yıl
Hangi lensi almalıyım? (Canon60D / Nikon D7100 arasında kaldım)
Arkadaşlar merhaba ;

Uzun zamandır bir dslr makine sahibi olmak istiyorum ama sanırım ilk defa makine sahibi olacak ve özellikle işin acemisi durumda olan biri olarak canon mu yoksa nikon mu veya herhangi bir marka üzerinde durunca bunların modelleri arasında kaldığımdan sıkıntılı bir süreç yaşamaktayım.Uzun süren araştırmalarım sonucu canon 60d almaya karar verdim,bu sefer tam işlevlerini bilmediğimden lensler konusunda kararsız kaldım. Canon 60d 18-135 IS lens ile birlikte almayı düşünüyorum fakat bir arkadaşım 13-135’in yerine sigma 18-250mm önerdi. Tak-gez bir lens aradığım ve Manzara ve Macro ağırlıklı çekimler yapacağım için sizce bu lens uygun mudur? Yoksa 18-135 body ile beraber verilen lens bu işler için yeterli olur mu?
Diğer sorumda şu olacak ; bir diğer arkadaşımda Sigma 18-250 lenste yeterli keskinlikte fotoğraflar elde edemeceğimi söyledi,hatta 60d için ayırdığım bütçeyi biraz daha zorlayıp Nikon D7100 almamı tavsiye etti,bu durumda Nikon D7100’ün yanında verilen 18/105 VR lens yeterli olur mu?
Biraz uzun ve karmaşık ama yardımcı olabilecek varsa sevinirim,teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle