Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
N

Yüzbaşı
16 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
84 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
5 yıl
Mesaj atamıyorum telefon onayı istiyor telefon yazamıyorum.
Dostum dm’den mesaj atmışsın. Mesaj atamıyorum. 2016 yılındaki bi gönderimi sormuşsun. Muhtemelen üni.ye yeni başladığım zamanlardı. 2 senede değişen bir şey olmadı. Takdir edersin ki üni. öğrencisi iken doktora öğrencisi gibi bi yerden teklif almak bayaa zor. Dolayısıyla son 2 senedir sadece öğrenciyim :)
N
5 yıl
Aklımda çok patlayacak bi app var
Ama nasıl değerlendiririm bilemiyorum. Yani kim alır kime danışabilirim bu konuda hiçbir fikrim yok. Var mı böyle geliştirici bi şirket tarzı bi şey?
N
5 yıl
Garantiye gönderdim değişim dedi
Garantiye gönderdim değişim dedi
Burada söylenene göre bana aynı ürünün sıfırını verecekler mi demek oluyor? Eğer öyleyse ben para iadesi isteyebilirim değil mi?
Güncelleme: bugün gittim Mediamarkt’a. Öncelikle ürünü internetten aldığım için para iadesi yapamayacaklarını söylediler. Ama şubede o ürün yokmuş. Dolayısıyla para iadesi önerdiler. Güzel ağırlandım işim görüldü. Teşekkürler Mediamarkt :D
N
5 yıl
Jbl e45bt tamir/yetkili servis
Merhabalar. Kulaklığımın içine az miktar su kaçtı. Sol kısım ses vermiyor. Fakat sallarsan ses vermeye başlıyor. Son zamanlar daha azaldı bu durum. Ama yine de sinir bozucu. Asıl sinir bozucu kısmı garanti belgesini kaybetmiş olmam. Tamiri nasıl olur ne yapmalı? Garantiye de göndersem kabul eder mi? İthalatçı garantili. Önerileriniz nelerdir?
N
6 yıl
Kargo dağıtımı kaçta başlar?
Şubede bir kargom var siparişim şubeye gelmiş. Eve dağıtıma çıkmadan önce ben gidip almak istiyorum şubeden. Kaçta dağıtıma başlıyorlar? Ben en geç 9.30 gibi şubede olucam. Sizce yetişebilir miyim dağıtıma çıkmadan?
N
6 yıl
.
.
N
6 yıl
MediaMarkt kuponu olan hayrına?
3 lira 5 lira, bu indirim çok küçük zaten kullanmasam da olur dediğiniz kupon varsa şu öğrenci kardeşinize bi hayır işleyebilirsiniz
N
6 yıl
Biri bana bunun nası bi bisiklet zinciri olduğunu açıklasın
Töbe yaa
N
6 yıl
Max 2500tl
Öncelikle kasmasını istemiyorum.
Yapacaklarım:
-Dizi/Film izlemek
-Ders çalışmak(slaytlar/pdf dosyaları/videolar)
-Oyun oynamak(ama o kadar üstün oyunlar değil. LoL CsGo, DOTA 2 ve eski oyunlar (nfs underground 2 most wanted falan))

5 sene kullanıcam. Ama dediğim gibi kasmasın önerilerinizi bekliyorum
N
6 yıl
Sorumluluk almaktan korkuyorum
Aynen bu şekilde. Ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. En ufak şeyde bile tedirgin oluyorum. Mesela biri arıyor gelirken şunu da al diye. Almaya gidiyorum. Kesinlikle o rafın önünde şu mu olsun bu mu olsun diye ararım hep, kendim alıp çıkamam. Ve bu artık sinirimi bozuyor. Tam böyle hayatım için önemli atılımlar gerçekleştiricem bi anda bi tedirginlik kaplıyor, kendimi geri çekiyorum. Tavsiye verin nolur.

Yaş 20 Üni2 öğrencisiyim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle