Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
01 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
55 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
Taksitle Sistem Toplama
Kredi kartına 6 taksitle sistem toplamak için internette araştırma yaptım. Şöyle bir sonuç elde ettim. Aynı parçalardan oluşan sistemde Vatan o kadar kötü durumda değil. Benim gibi İstanbul dışında oturuyorsanız Vatan mağazasına gidip almak daha avantajlı. Kargo sorunu vs uğraşmamış olursunuzİtopya----------------440 x 6--------2622 TL

Teknobiyotik----------441 x 6--------2649 TL

Sinerji--------------- 443 x 6--------2662 TL

İnventus--------------442 x 6--------2654 TL

Vatan-----------------456 x 6--------2738 TL
5 yıl
Eski Kasaya Yeni Parçalar
2008 yılında almış olduğum eski bir sistemi yenilemek istiyorum. Yalnız bütçe nedeniyle kasa,harddisk ve Dvd sürücüyü yenilemeyi şimdilik düşünmüyorum.

Eski Parçalar:
Kasa: asus vento a9 atx


samsung writemaster sh-s223c

samsung hd321kj ata device 320 gb harddisk

Yeni sipariş vereceğim parçalar:


Kısaca eski kasa ve harddisk yeni parçalarla sorun çıkarır mı?
6 yıl
Logitech Z-313
9 yıl
Ses Seviyeli Kulak İçi Kulaklık
Başlıkta da belirttiğim gibi ses seviyesini kablodan arttırıp azaltabileceğim kulak içi kulaklık arıyorum. Creative 5+1 in kumanda kablosu bozuldu.Dolayısıyla ses seviyesini ayarlayamıyorum. Vatana baktım ama bu özellikte kulaklık bulamadım. Hep karşıma kafaya takılanlar çıktı Sizin bildiğiniz hangi marka kulaklık var?
10 yıl
Rage'in Grafikleri Pc de Çoşacak
Rage'in PC sürümüne Super Quality yaması gelecek

id Software'ın beyni John Carmack, az evvel yaptığı açıklamasında, Rage'in dokularının çok yakından bakıldığında pek de mükemmel görünmediğini söyledi. Bunun tabii ki birçok nedeni var. Sıkıştırma işlemleri, disk kapasiteleri ve benzeri unsurlar. Bu sebeple id Software, Rage'in PC sürümü için görselliği artırıcı etkisi bulunacak olan “super quality pack”yamasını hazırlayıp, indirilmeye sunabilirmiş.Kaynak:http://www.merlininkazani.com/Ragein_PC_surumune_Super_Quality_yamasi_gelecek-haber-43623p1.html
11 yıl
Beyond Good & Evil 2 yalnızca PC'ye geliyor
Beyond Good & Evil 2 yalnızca PC'ye geliyor

Beyond Good & Evil 2 ilk duyurulduğunda PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için piyasaya sürüleceği söylenmişti. Bu durum tabii ki konsol sahiplerini oldukça sevindirirken, şimdi hevesleri kursaklarına kalacak gibi duruyor.
Ubisoft'tan Michel Ancel, PlayStation 3 ve Xbox 360'ın kendilerine yeterli gücü sağlayamadığını, Beyond Good & Evil 2'nin iyi bilgisayarlarda çok güzel çalıştığını fakat konsollara port edebilmek için birçok yerinden keserek oyunu kuşa çevirmek istemediklerini söyleyerek bu nesil konsolların devrinin artık yavaş yavaş kapandığını itiraf etmiş oldu.

Ayrıca Wii U'a da değinen Ancel, teknik açıdan yeni nesil bir konsol olsa da, Wii U'nun da diğerlerinden pek farkı olmadığı için, Beyond Good & Evil 2'nin piyasaya sürüleceği platformlardan birisi olamayacağını söyledi. Son olarak da Wii U'nun da tam anlamıyla yeni nesil olup olmadığıyla ilgili büyük şüpheleri olduğunu belirterek açıklamalarını noktaladı.

http://www.merlininkazani.com/Beyond_Good__Evil_2_yalnizca_PCye_geliyor-oyun_haber-42171p1.html
11 yıl
Kpss 2011 İşletme Bölümü Mezunları
Arkadaşlar işletme bitiren varmı aranızda kafam karıştı.Bu başvuru yaparken bölüm kodları varya hani orada 3226 kodlu işletme-işletmecilik var birde 6229 işletme ekonomi-işletme iktisat var.Bunların hangisini kodlamak gerek.Bilen varsa cevaplayabilir mi?
11 yıl
The Sims 3 NPC Hatası
Arkadaşlar Sims 3 oynarken evde yangın çıkıyor Gelen itfaiyeci yangını söndürdükten sonra gitmeyip evde takılı kalıyor Kanepede oturup televizyon izliyor Bu itfaiyeciyi nasıl yok ederiz Hilesi var mıdır?
Oyunun save ni silmek istemiyorum
11 yıl
Konsola Özel Oyunlar Ölüyor
EA kurucusu Trip Hawkins, oyunların geleceğinin Cloud tabanlı olacağını söyledi.
Şu sıralar online ve mobil oyunlar geliştiren Digital Chocolate firmasının başında bulunan Hawkins, geliştiricilerin platform sınırlarını aşmaları gerektiğini savundu.

Alan Wake ve Heavy Rain gibi konsola özel oyunların geleceği olmadığını ve platformdan bağımsız oyunların ayakta kalacağını söyledi.

Hawkins bu yorumlarıyla, geçtiğimiz günlerde konsolların öleceğini söyleyen Hideo Kojima'yı hatırlattı.

Kaynak: http://www.merlininkazani.com/oyun_haber/1/Konsola_ozel_oyunlar_oluyor-36272.html

İlginç bir haber paylaşmak istedim
13 yıl
PC: Oyun Sektörünün En Zengin Platformu


Her ne kadar PC oyunculuğu ölüyor dense de, PC sektörü bu iddialara inat sapasağlam ayakta durmaya devam ediyor. Bu konudaki veriler, PC oyunculuğundan kazanılan paranın sadece 2008 yılı içinde 11 milyar $ olduğunu gösteriyor. Rapora göre bu büyümeye en büyük katkıyı yapan oyunlardaki internet desteği. Valve'un Steam'i olsun, çeşitli DVO'lar olsun (World of WarCraft'ın bu 11 milyar $'lık kazanç içerisinde 1 milyar $'lık paya sahip olduğunu düşünmek biraz korkutucu olabilir) PC oyun pazarının konsollardan asıl ayrılan ve öne çıkan yanı olduğu raporda açıkça belirtilmiş.

Sevsek de sevmesek de DVO'lar PC oyunculuğuna inanılmaz rakamlarda para kazandırıyor, bu bir gerçek. Umarız hem DVO pazarı, hem de PC oyunları pazarı daha uzun yıllar boyunca büyümeye devam ederek bu kadar güçlü bir şekilde ayakta kalır.

Kaynak:http://www.oyungezer.com.tr/content/view/1035/75/
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.